Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

bo6ko

Шампионската лига - дискусия

Препоръчан отговор

Барселона НИКОГА... Публикувано изображение

По-скоро Челси НИКОГА ... като ги гледам как играята в Премиършип ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има разлика между играта в Премиършип и Шампионската лига.В евротурниритре е рзлично всичко мотивацията и др. нешта.Залогът е по-голям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FrAnKY Челси са в страшна криза.Мауриньо според мен ще си замине.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има разлика между играта в Премиършип и Шампионската лига.В евротурниритре е рзлично всичко мотивацията и др. нешта.Залогът е по-голям.

Челси е в невероятна криза и тук мотивацията не играе роля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реал моли феновете: Не ни освирквайте на “Бернабеу”! Играчите на Реал (Мадрид) се примолиха на феновете да не ги освиркват в мача с Байерн тази вечер. Кралският клуб приема баварците в първи осминафинал от Шампионската лига. В последните няколко срещи недоволната от играта на белите публика изпрати от "Бернабеу" играчите с мощни освирквания. Футболистите на Фабио Капело са вкарали едва 12 гола у дома от началото на сезона. - Ние сме професионалисти, знаем какво трябва да правим - заяви крилото Хосе Антонио Рейес. - Публиката може да освирква, да аплодира и да прави каквото иска, защото плаща за това. Надявам се срещу Байерн да не ни освиркват. 7дни СПОРТ Тия ме убиха.Докъде стигнаха,да се молят да не ги освиркват. :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мисля че зависи от представянето им...Ако Байерн вкарат първи гол още първото полувреме аз бих напуснал стадиона :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

СЕЛТИК 0 МИЛАН 0 ЛИЛ 0 МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД 1 РЕАЛ (М) 3 БАЙЕРН (М) 2 ПСВ АЙНДХОВЕН 1 АРСЕНАЛ 0 Според мен изненадата е загубата на Арсенал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Байерн постигнаха доста добър резултат :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тТцтцтцтц ... изключително разочарован съм от играта на Барса ... :sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рома 0 - 0 Лион

Барселона 1 - 2 Ливърпул

Порто 1 - 1 Челси

Интер 2 - 2 Валенсия

Изненада на "Камп Ноу" и на "Сан Сиро" определено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Барса ще спукат Ливърпул. :)

Не бързай, Роналдиньо ;) , още не се знае кой кого.

Нищо още не е решено в този двубой, но Бенитес излъга Рийкард отвсякъде. Роналдиньо и компанията му в центъра не свършиха почти нищо, защото бяха много сериозно охранявани. Резултатът е закономерен, проблемите на Камп Ноу са доста повече от тия на Анфилд. Гуляйджиите от Острова отнесоха доста солени глоби, а кофликтите в Барса съвсем не са отминали - тъкмо напротив, евентуалното отпадане на каталунския тим след 2 седмици ще забули и без това доста свъсеното небе над южния град.

Не очаквам червените да започнат с луди атаки реванша, Бенитес ще заложи на други козове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо още не е решено в този двубой, но Бенитес излъга Рийкард отвсякъде. Роналдиньо и компанията му в центъра не свършиха почти нищо, защото бяха много сериозно охранявани. Резултатът е закономерен, проблемите на Камп Ноу са доста повече от тия на Анфилд. Гуляйджиите от Острова отнесоха доста солени глоби, а кофликтите в Барса съвсем не са отминали - тъкмо напротив, евентуалното отпадане на каталунския тим след 2 седмици ще забули и без това доста свъсеното небе над южния град.

Не очаквам червените да започнат с луди атаки реванша, Бенитес ще заложи на други козове.

Барса много трудно могат да се класират на 1/4... Публикувано изображение Роналдиньо не знаеше каде се намира ... най - слабия играч на терена ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сами се биха Барселона

Не може от два фала да ти вкарат два гола, все пак са в топ 5 на най-добрите отбори в света.

И двата отбора ги уважавам, явно по - хитрият ще продължи :)

Не помня Роналдиньо да е бил толкова слаб досега :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Барса си играе както в първия двубой на " Кам Ноу " .... :angry22:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рони като пипне топката и го заобикалят поне двама.Барса сякаш тука са по-зле.Статистиката от първото полувреме показа,че Ливърпул имат 10 удара към вратата,а Барса 1.Направо ни спукаха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мале , мале ... не мога да повярвам , че Барса може да играе толко зле ! Публикувано изображение

Малко се съвзехме де , ама .... 2 гола не се вкарват току-така , а пък няма и време ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:angry22::sobbing: :sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:headphones::baby:;)

;):clap: :clap:

---

Стана добър мач, но късметът отново не бе на страната на Ливърпул - две греди и няколко невероятни пропуска. После Роналдиньо пропиля златен шанс, сякаш за да потвърди слабата си форма, а и червените го изпуснаха май само веднъж за 90 минути. Голът на исландеца бе върхът на усилията на Барселона, Бенитес отново бе начертал верния план за победата :wors: .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голям бой е станал след мача Валенсия-Интер,а аз си мислех че само нашите се млатят така. Агенция "Фокус" Бурдисо е със счупен нос след сблъсъка с Давид Наваро Защитникът на Интер Николас Бурдисо е със счупен нос след мача на тима от Шампионската лига срещу Валенсия, информира “Евроспорт”. Аржентинецът бе замесен в масово меле след края на срещата, предизвикано от футболиста на домакините Давид Наваро, който влезе на терена от резервната скамейка и започна спор с играчите и ръководството на “нерадзурите”, като след това удари с юмрук в носа Бурдисо. “Играч на Валенсия направо полудя, влезе на игрището и удари в лицето нашия защитник. Сега той е със счупен нос. Един професионалист не трябва да се държи по този начин и трябва да внимава за поведението си на терена”, заяви наставникът на Интер Роберто Манчини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го боя:

fight

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ион отпадна Публикувано изображение

Единствено Валенсия продължава от снощните сблъсъци между отбори играеши атрактивно и такива които просто бягат и ритат....а те всичките мачове бяха такива...3

А Рийкард постъпи много страхливо....само Ето'о напред при положение , че ти трябват 2 гола.....Савиола им беше най-добрия нападател в последните мачове...

Според мен трябваше Гудьонсен да започне титуляр , а не Ето'о ... просто камерунеца не е още готов . А не си и обяснявам , защо Роналдиньо игра като централен нападател ?!!? :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слаб мач на Барса...Явно са в дупка,последните им мачове са все на същото ниво - играят трудно,основните играчи нищо не играят,Роналдиньо се е освинил и е заприличал на Роналдо...Нормално е след като бяха на върха,да имат известен спад. Не бива да подценяваме и Ливърпул,които изнесоха 2 страхотни мача в тактическо отношение и не оставиха никакви шансове на Барса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го боя:

fight

Ееееее голямо меле стана тука.Много смешно ми стана четеримата от Интер как гонят играч на Валенсия,ама ония бързо бяга :angry:

А Рийкард постъпи много страхливо....само Ето'о напред при положение , че ти трябват 2 гола.....Савиола им беше най-добрия нападател в последните мачове...

Не знам доколко следиш играта на Барса.Чисти нападатели бяха Етоо и Меси,Рони играе малко зад тях,дава им пасове,но покрай тази работа има 17 гола в Испания.Голове вкарват още Иниеста и Деко.Това ако не е офанзивна тактика.В края на мача изкара централен защитник(Тюрам) и вкара нападател Гудьонсен.

Роналдиньо се е освинил и е заприличал на Роналдо

Нарочно след мача с Атлетик Билбао се съблече да опровергае слуховете,ако искаш ще ти кача снимки,не е дебел.

Според мен трябваше Гудьонсен да започне титуляр , а не Ето'о ... просто камерунеца не е още готов

Етоо направи чудесен мач с Атлетик,но си личи че не е готов.Срещу Ливърпул Барса бяха с човек по-малко,нищо не игра.Гудьонсен не ми харесва.Според мен Савиола е по-добър,но Гудьонсен е играл в Челси и познава англииския футбол,трябваше да е титуляр в този мач.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както и да го гледам - пак са с 1 нападател.

Както писах в предния си пост нападатели за отбора на Барселона снощи бяха Етоо и Меси,не знам как броиш. Публикувано изображение

може да имат 17 гола в Испания

17 гола има само Роналдиньо,за това ти казах че играе почти като нападател.

А и Барса снощи игра "Ганкиното"...добре , че не влезнаха гредите, че......

Тук си прав,Ливърпул баха добрия отбор и заслужаваха да спечелят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изядохте английския шпек кучета.ХАхаХА Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...