Премини към съдържанието
kok4o

Има ли оптимални драйвери за nVidia GF FX 5500

Препоръчан отговор

Видеото ми е Geforce FX 5500 и ме интересува трябва ли да съм с винаги последните драйвери или има някоя по стара версия която е оптимална за тази видео карта, защото доколкото ми е известно в новите версий на драйверите се добавя подръжка на нови карти и се отстраняват неизправности при работата с предишните драйвери.

Редактирано от stanley56
Неясно заглавие (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Видеото ми е Geforce FX 5500 и ме интересува трябва ли да съм с винаги последните драйвери или има някоя по стара версия която е оптимална за тази видео карта, защото доколкото ми е известно в новите версий на драйверите се добавя подръжка на нови карти и се отстраняват неизправности при работата с предишните драйвери.

С 81.95 картата работи без никакъв проблем. С по-новите картата не се справя добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих се върнал още назад и бих сложил 56.72а версията на Omega. Също може и другите на Omega след нея - 61.77 и 66.93. И трите могат да се изтеглят от тази страница (последните три в списъка).

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моля кажете как да си оправя следния проблем като зарежда комп тряя избирам 2 windowsa тоя проблем стана при инсталацията на омега драйвера ;(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
моля кажете как да си оправя следния проблем като зарежда комп тряя избирам 2 windowsa тоя проблем стана при инсталацията на омега драйвера ;(

Спри с офтопика и използвай търсачката: http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=20112

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

брао, но друг път като ми триите комент пишете ми закво е де ?!? аз се чудя кво стаа biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
С 81.95 картата работи без никакъв проблем. С по-новите картата не се справя добре.

Ми аз съм с 93.71 и нямам проблеми ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване