Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ако може и аз да помоля за покана за www.demonoid.com на имеил:[email protected]Предварително благодаря :rolleyes::)

Редактирано от raketa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Please verify the fields and try again. Invalid invitation code or code already used. Нищо не се получи с тези кодове тука :):yanim: :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

bob4omXkfswvileqxg9l3nt6fuvnms99y268gq0pn bob4omXt1kgs2fvhbdjif6t1dv6sfv4focpjkwx0nhiyo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да вярно кодовете не стават и аз ги пробвах аре ако някой има покана да прати емайл: [email protected] ако иска да ми види ъп теста и да му дам линк да ми види ацц-то в торрентбитс да види че сеедвам редовно :ph34r: Благодаря Ако може една покана и за мен емайл: [email protected] за http://demonoid.com . Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Please verify the fields and try again. Invalid invitation code or code already used. Нищо не се получи с тези кодове тука ;) ;) :( Моля, пратете лична :) покана на E-mail: [email protected] :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей те ,искам да попитам защо като имам сийд към Demonoid.com а не ми отчита нищо...... http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

bob4omXxwlbphhqoxmkcmkxiltgksjenx4e1e1es4h8x3 bob4omXi5xayqrqfrzudwmvx77oys7v7t94crbvtz8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ZlobX68n5ujjz9rt18e5cj9al42hw53lmu ZlobXgbm4x9l575yqgt0ba8zqrt51dyawvlnj8zplx0p ZlobXtnqhbstq2lycuk54kxvayugu3 внимавайте само с коефициента и доброто държание, понеже ще го отнесе и този, който ви е дал покана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Все още търся покани заTorrent Тракери ако някой има желание пощата ми е [email protected]

Редовен сийдвър съм няма да Ви разочаровам ...

В тези тракери съм супер потребител:

zamunda - супер потребител

arenabg - Power User

p2pbg - SuperUploader

hd-torrents.org - HD Maniac

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам, че в Demonoid-а пише: "Registrations are open" Публикувано изображение .

Пробвайте се.

Доп.: Оказа се, че е за кратко ...

Редактирано от Suggs (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета дайте и на мен една покана за Demonoid [email protected]

Редактирано от ime_bg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз не бих отказал една покана там. Мeйл: [email protected] Благодаря предварително.

Редактирано от schizophrenic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр.Регистрирах сe c един от горепосочените кодове,за което много Благодаря!

Редактирано от richi0523 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

desi186X4rnku2hry5s9oc418sag9adk8wzrmm desi186Xdk9hfmtklgw2eg7445btv2ytg4abrn3n8sbe desi186Xkmu8ytc1yg2f28awesdvj6eg8n2zouo1ty desi186Xlb3iemegwu665sh9y6pmlkz5c0u0ofdpe6a86 desi186Xhwht6480gcv499z9isbh6mrb47qgpo5v

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...