Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

В последно време чувам положителни отзиви за този тракер, може ли някой да ми прати един код на ЛС? Благодаря предварително. Постнатите на предната страница кодове вече са заети...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на тези, които писаха къде са отишли кодовете ми. Приятно ползване на тракера :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете, че пиша пак тук, но имам въпрос. Регистрирах се вчера в demonoid, с имейл в abv, но още не са ми пратили писмо в пощата. Искам само да попитам дали трябва да ми пратят писмо, защото когато се опитам да вляза показва че профилът ми в demonoid не е активиран ???

Редактирано от elina-todorova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете, че пиша пак тук но имам въпрос. Регистрирах се вчера в demonoid

е ... и :speak: ... с какво да помогнем ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете, че пиша пак тук, но имам въпрос. Регистрирах се вчера в demonoid, с имейл в abv, но още не са ми пратили писмо в пощата. Искам само да попитам дали трябва да ми пратят писмо, защото когато се опитам да вляза показва че профилът ми в demonoid не е активиран ???

Да, нужно е да ви пратят писмо за потвърждение. Възможно е да сте объркали мейлът който сте записали, а на мен ми се е случвало и да не ми приеме abv  поща (за друг сайт говоря). Опитайте с yahoo поща, примерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

vatzovX813k907d1okq2g43c0ww7l35t1ii2vytfpp8va vatzovXctr0xivkolpxsy21b1dp2zkkt0oifx vatzovXe8zel0jxlv0gh1b72d83w4801g7cl vatzovXom815ccucy4k5gus6qcz11m2o85boko vatzovXo2ztuigfsr9zi41hlfyb610f9g6b4b5gc9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора моля пратете ми една покана.Моля ви! Тези, които са дадени по-горе не са валидни вече. E-mail: [email protected] Ще съм много благодарен, ако някой помогне! Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще съм Ви благодарен, ако ми пратите и на мен един ключ за Demonoid.com . Мъча се от много време да се регна там, но не успявам. Майла ми е [email protected] . БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :eek::wors::down::eek::help::P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой има нужда, ето: Demonoid fringesysXdzep2kzryfrrjpzf1ufc15hbtoqx5 fringesysXirxu01dylakxpq2ck8udgni0i2ihcveqdbq fringesysXqso6h3bdq0dnldsyjqwib6bt3jl4a fringesysXlt38bvk2e1z9zm7hk5qb6r6ah0ltx9 fringesysXvznf22cd6qudftznrb2b2udvlw7mp4bz8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

vatzovXpgnp2wcmo2ryxzlop70yl1wm9kvb1r9axihu1 vatzovXkdkzjys3r4ppvo8w28hi61sxn9ad vatzovX0kk7u8fzhzrz7k622d3v1bg9ucrr51eas9bvj vatzovXw4q9libzn0rfo3m3ywketqkcre3dl7m6p0ymwd

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, които ми пратихте кодовете. Ако някой има нужда от код, пишете на лично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, които ми пратихте кодовете.

Ако някой има нужда от код, пишете на лично.

аз имам нужда от ключ. Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

fringesysX07hk3x8tbish5zs7z2kb98ffcmi8932egk4 fringesysXnhft9xlmpzvfzoo5ekl4lo6yz fringesysXyfdeqzanemg7uk6j25z0bdq8j53z0b1uvtk fringesysXirxu01dylakxpq2ck8udgni0i2ihcveqdbq

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

vatzovXvas5zwyx7y2b0rh7auykmj21uw61gj1pjrhgs2 vatzovXp3gx377l5d6trxejrchwxwhrbdk9m53xu3fn7e vatzovXspg8f162v8huno9hii4fhoqj6xlmrkdvov vatzovXd202s72o0hvgifu7o2nodm2w600a6cwzumx17j vatzovXj1338hdtkjhqinfenvaqs5gy5ahgwuoadi

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

vatzovXp3gx377l5d6trxejrchwxwhrbdk9m53xu3fn7e vatzovXspg8f162v8huno9hii4fhoqj6xlmrkdvov vatzovX2m9wu98z4ig4r8f6gwpjka8a83hoorguov vatzovXjj5wzhtvmpzh0ck0mlhndejp2hd4evopm7j0le vatzovXb2swxg6ou4qhx53xx2hh4d2x38a0qg1ji5db3o

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

vatzovXovz4cgayefmxjupa19lnxztm7imupg46slr vatzovXvlbg3uhqkouqn7h3ifr5twue87jix6kr4hpcgh vatzovXaj8f8aqy722ytp1jy71guns6aedwng vatzovXp6y5jf3qy7dpbcz0ue052kh5ofo8m

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...