Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Fifa

Бербатов пред трансфер (отново)

Препоръчан отговор

Манчестър Юнайтед обмисля да излезе с оферта от 25 млн. лири за Димитър Бербатов през лятото, съобщи изданието "Нюз ъф дъ Уърлд". Мениджърът на "червените дяволи" Алекс Фъргюсън искаше българина още преди той да премине в редиците на Тотнъм. Шотландецът продължава да следи изявите на Бербо, който вече има 19 гола от началото на сезона с екипа на "шпорите".

"Сър Алекс ме наблюдаваше заедно с главния скаут на клуба, след това имаше и разговори. Но накрая отидох в Тотнъм. Няма за какво да съжалявам. Занапред, ако играя добре, може би ще ме гледат всяка събота или неделя. Имам договор с Тотнъм за 4 години, но никой не знае какво ще стане в бъдеще. Мисля, че трансферът ми в Тотнъм е крачка напред в кариерата ми", казва Бербатов, цитиран от изданието "Сънди Мирър".

В същото време мениджърът на Тотнъм Мартин Йол оцени Димитър Бербатов на 40 млн. лири, но босът на "шпорите" не е склонен дори за тази сума да се раздели с най-добрия си нападател, пише "Скай спортс". "На трансферния пазар цената на Бербатов вече е около 30-40 милиона паунда. Но дори някой да предложи такава сума, няма да го продадем", е категоричен Мартин Йол. Мениджърът на Тотнъм стига още по-далеч в суперлативите си за Бербатов, като го сравни с холандската легенда Йохан Кройф. "Като дойде при нас в началото Бербатов малко ми напомняше на Йохан Кройф. Той е комбинативен, бележи голове, добър е във въздуха, той е таран, но умее и да се движи отлично. Абсолютно завършен играч", каза още Мартин Йол.

Източник: ТопСпорт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Долу ръцете от Бербо! :) Толкова години чаках в Тотнъм да дойде играч от световна класа,и не искам веднага да го продадат на първите парясници,които предложат голяма сума. Ако шефовете на Спърс искат наистина да градят сериозен отбор,задържането на Митко в състава е задължително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключителна класа ... само това мога да кажа :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бербатов: Юнайтед са добре дошли да ме гледат

"От Манчестър Юнайтед са добре дошли да ме гледат, мачовете на Тотнъм обикновено са в събота или неделя", заяви Димитър Бербатов. Така новата звезда на Висшата лига отговори на слуховете в таблоидите, че "червените дяволи" са готови да дадат за него 25 милиона лири през лятото. "Преди да подпиша с Тотнъм, скаути на Манчестър Юнайтед ме следяха, водеха се и преговори. Но накрая се озовах на стадион Уайт Харт Лейн и не съжалявам за това. Дойдох в Тотнъм, за да се развивам и когато един ден си отида, да ме запомнят като добър играч", обобщи Бербатов. Все пак той не изключи възможността един ден да се премести на стадион Олд Трафорд. "Имам договор за четири години, но никой не знае какво ще донесе бъдещето. Ако продължа да играя добре, доста хора ще се интересуват от мен", завърши многозначително Бербатов.

Източник: actualno

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз много бих искал да видя Бербо да играе за големи отбори като Манчестър,Арсенал,Ливърпул.Не че Тотнъм не са голям отбор,но той просто е много добър за там Публикувано изображение Друго си е да го видиш рамо до рамо с Рууни или К.Роналдо,Анри...Ако продължава с отличните си изяви съм сигурен че ще има много оферти към него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да видим дали ще ги дадат. Според мен за съжаление Бербатов ще си остане в Тотнъм :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз много бих искал да видя Бербо да играе за големи отбори като Манчестър,Арсенал,Ливърпул.Не че Тотнъм не са голям отбор,но той просто е много добър за там Публикувано изображение Друго си е да го видиш рамо до рамо с Рууни или К.Роналдо,Анри...Ако продължава с отличните си изяви съм сигурен че ще има много оферти към него.

Да прав си Бербатов заслужава да играе и за по-големи отбори. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Манчестър Юнайтед обмисля да излезе с оферта от 25 млн. лири за Димитър Бербатов през лятото, съобщи изданието "Нюз ъф дъ Уърлд".

Цялата тази история я е бил измислил мениджърът на Бербатов ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емил Данчев: Бербатов ще откаже на Барселона, Реал, Байерн или Юнайтед

Емил Данчев, мениджър на звездата на Тотнъм и българския национален отбор Димитър Бербатов, опроверга слуховете, че нападателят ще напуска клуба след края на сезона.

"Димитър остава в Тотнъм и ще откаже това лято оферти на всеки друг отбор, бил той Манчестър Юнайтед, Барселона, Реал (Мадрид) или Байерн (Мюнхен)", каза Емил Данчев пред един от сайтовете на клуба "theSpursweb.com". "С това изказване ние с Димитър слагаме край на спекулациите и той категорично остава и догодина в Тотнъм. Нека феновете на отбора са спокойни. Ние няма да променим решението си", допълва Данчев.

Според автора на материала Нийл Воън с тази си позиция, основана изцяло на лоялността към клуба, Димитър Бербатов завинаги ще влезе в сърцата на привържениците на Тотнъм. С великолепните си изяви Бербо привлече вниманието на редица европейски грандове към себе си. През последните месеци сериозни предложения към талантливия нападател отправиха Ливърпул и Манчестър Юнайтед. "Червените" предложиха за голмайстора Питър Крауч и парична сума, а "Червените дяволи" го оцениха на 25 милиона паунда. Мартин Йол пък от своя страна каза, че Митко няма да бъде продаден дори и за 40 милиона паунда.

Източник: ТопСпорт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И "Челси" включен в битката за Бербатов

Челси" е поредният отбор, интересуващ се от Димитър Бербатов, твърди vitalfootball.co.uk. Слуховете около българина, обрал овациите и в съседското дерби с "Арсенал" (2:2), растат постоянно, ако се съди по неофициалните информации.

"Нюз ъф дъ уърлд" например потвърди, че "Манчестър Юнайтед" се готви да направи от българина заместник на французина Луи Саа. Пак според английски медии "Тотнъм" ще обмисли увеличаване на заплатата на Митко, за да го задържи. Именно такава бе целта пред играча и неговия мениджър преди около месец. Тогава пак се заговори за трансфер на "Олд Трафорд". Официално обаче Алекс Фъргюсън отрече, а възнаграждението на Бербо си остана същото.

Източник: Новинар

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той така или иначе при всички положения си остава и този сезон в Тотнъм :) Да се надяваме че другият сезон ще постигне някакви успехи,за разлика от този Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бербо най-добрия ............ :clap: :clap: :clap: :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харгрийвс: Бербатов може да бъде невероятен

Публикувано изображение

Халфът на германския шампион Байерн (Мюнхен) Оуен Харгрийвс сподели, че по негово мнение капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов напълно заслужава мястото си в идеалния отбор на английската Висша лига за този сезон. “През този сезон Бербатов беше като свеж полъх в английския футбол. Той просто прави футболa да изглежда толкова лесна игра. Не мисля, че от Тотнъм наистина осъзнаваха колко е добър Бербатов, когато го привлякоха. Той може да бъде просто невероятен”, коментира английският национал пред BBC.

Харгрийвс смята, че Бербатов, който вече има 20 попадения на сметката си, значително е подобрил играта си в сравнение с престоя си в германския Байер (Леверкузен). “Не съм изненадан от това колко добре се справя, защото той винаги е бил страхотен футболист. Той беше впечатляващ и в Германия, но там никога не е показвал класата си в толкова много последователни мачове. Обикновено правеше един изумителен мач и след това в един или два двубоя не можеше да покаже същата класа. Така че трансферът му в Тотнъм беше страхотен за него, защото го принуди да качи играта си на едно абсолютно различно ниво”, коментира Харгрийвс.

Източник: sportal

:clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

От Челси са готови да платят 25 милиона паунда за Димитър Бербатов, съобщава в неделния си брой английския “Мирър“, цитиран от ТопСпорт.

Според информацията мениджърът на Челси Жозе Мауриньо смятал, че нападателят на Тотнъм е идеалният вариант за заместник на Дидие Дрогба. Сериозната сума пък щяла да изкуши ръководството на Тотнъм да продаде българският национал. Както е известно Бербатов бе привлечен от Леверкузен преди година за 10,9 милиона паунда. Според изданието "Пийпъл" шампионите на Англия били готови веднага да платят на Бербатов 20 милиона паунда.

дир.бг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

нападателят на Тотнъм е идеалният вариант за заместник на Дидие Дрогба.

дир.бг

Какво ли е имал в предвид с тва изказване Мауриньо?Продават Дрогба или искат Бербатов да му бъде резерва? :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тотнъм отказва 37 милиона евро за Бербатов

Публикувано изображение

Тотнъм е готов да откаже евентуална оферта на Челси от 25 милиона паунда (37 милиона евро) за Димитър Бербатов, твърди "Дейли Мейл". "Българският нападател е един от най-артисти във Висшата лига. Неговите магически докосвания и прекрасни изпълнения помогнаха на Тотнъм да направи крачка напред", пише изданието. В събота капитанът на националния ни отбор продължи с блестящото си представяне в първия си сезон в Англия, след като отбеляза 21-ия си гол от началото на сезона. Преди да се заговори за интерес на Челси, усилено се твърдеше, че мениджърът на Манчестър Юнайтед Алекс Фъргюсън ще направи всичко през лятото, за да привлече Бербатов.

Източник: sportal

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще я видим ние тая работа лятото.За сега нищо не се знае.Имда пишат...както писаха за новият треньор на националния отбор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си мислех, защото ние сме българи и затова хвалим толкова много Бербо! Обаче като четох по разни форуми, като разглеждах и сайта на Тотнъм, англичани и фенове на Тотнъм невероятно много са възхитени от него и го хвалят с пълна сила! Дори има изказвания от рода на този : Бербо е толкова добър и велик, че Тотнъм не го заслужава и че с голяма класа, на която отбора не отговаря! Притеснява ги че другите му съотборници не успяват да му подават точно и понякога той е недоволен от тях и с право! Абе просто в момента Димитър Бербатов е хит на английския и световния футбо може да се каже, защото в ШЛ три отбора на полуфиналите са английски!! Английския футбол е във възход!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Богаташ спира Бербатов за Челси

Публикувано изображение

Димитър Бербатов няма никакъв шанс да напусне Тотнъм. Това отсече главният акционер и президент на клуба Даниел Леви пред в. "Дейли Мейл". Шефът се изказа по повод информацията, че Челси е готов да плати 25 млн. паунда (36,7 млн. евро) за българския национал.

Вестникът изброява няколко причини, поради които Тотнъм ще откаже офертата на лондончани. На първо място Леви е амбициран около Бербатов да бъде изграден солиден отбор, който да се превърне в постоянен претендент за титлата в следващите години. На второ са парите - Тотнъм си има достатъчно, не е опрял до продажбата на бижуто си Бербатов и не се нуждае от милионите на Абрамович. На трето, но не на последно място, е желанието на самия нападател да остане задълго в клуба и да участва в превръщането на Тотнъм в европейска футболна сила. "Лоялността на нападателя към Тотнъм дава допълнително сили на всички в отбора да преследват поставените цели" констатира "Дейли Мейл". "Уморихме се да слушаме за оферти на Манчестър Ю и Челси за Бербатов. Той е щастлив при нас и многократно заяви, че иска да носи екипа на отбора още дълги години", заяви пред вестника източник от управата на клуба, пожелал анонимност.

Капитанът Роби Кийн пък похвали Бербатов за страхотния му гол със странична ножица при 3:2 срещу Мидълзбро. "Радвам се, че бях до него и видях отблизо красивото му изпълнение", заяви Кийн. "Бербатов се представя невероятно в дебютния си сезон във Висшата лига. Вече свикнахме с атрактивните му изпълнения и този гол не ме изненада", добави ирландецът.

в-к Стандарт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тотнъм са едни от най-стабилните във винансово отношение клубове в Англия....Дано направят най-накрая отбор около Митко, че инъче и в Леверкузен беше така : вкара 2-3 гола и паднат 3 на 4.....

Ами лятото,ако си купят един двама класни защитници и двама халфа,отбора ще е в завършен вид според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бербатов е скромно и мъжко момче - изобщо голям футболист и човек. Дано да попадне в отбор, където да реализира на 100 процента големия си потенциал и талант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Митко никъде няма да ходи.Сигурен съм в това,защото следя всички новини относно Тотнъм,и наистина са се заели да правят силен отбор. Трябват им само 1 защитник и 2 полузащитника от световна класа, и ще станат претенденти за титлата в Англия. Така че може да доживея най-накрая,след 16 години като фен на Тотнъм,да ги видя на върха...Дано! :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе да ти кажа парите правят всичко :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е,ама Тотнъм в момента са едни от най-стабилните британски отбори във финансово отношение,така че не са опрели до парите от евентуална продажба на Бербо. И вече доста ми омръзна от всички тези спекулации в медиите.НЕ мога да разбера как някои телевизии и вестници не спират да тиражират такива неща. Мнооооооого интересно... Публикувано изображение

Всяка вечер слушам "Говори се,че отборът Х предлага ХХХХХХХХ паунда за Бербатов"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам как е сега, но преди 5 години Тотнъм беше на второ място във финансово отношение....Пари има, остава и точните играчи да намерят....Даже вече намериха един...:clap:

Абе и хубави играчи си имат ... незнам обаче , защо не се получи този сезон ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...