Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Fifa

Бербатов пред трансфер (отново)

Препоръчан отговор

Бербатов остава в Тотнъм поне още един сезон и това е сто процента сигурно,така че не си губете времето да публикувате тъпи слухове от европейските медии... :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смятам, че Бербатов взе най-правилното решение в случая, ако изобщо е вярно това, че е продължил договора си, а и дори и да е подписал, то това не означава почти нищо - до 31 юли има твърде много време. Пък и Тотнъм се класира на 5-то място и е вече в "Зона УЕФА" :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смятам, че Бербатов взе най-правилното решение в случая, ако изобщо е вярно това, че е продължил договора си, а и дори и да е подписал, то това не означава почти нищо - до 31 юли има твърде много време.

Пък и Тотнъм се класира на 5-то място и е вече в "Зона УЕФА" :blink:

Да,вярно е,подписа при двойно подобрени условия.Така че - няма мърдане. Време е истерията да спре! :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даниел Леви: Бербатов и Тотнъм не се продават!

“Бербатов не се продава, както и Тотнъм! Градим отбор в перспектива, за бъдещето”, заяви собственикът на “шпорите” Даниел Леви.

“Това бе най-фантастичния сезон на Тотнъм от 20 години насам, а Бербатов е най-фантастичният номер 9, който съм виждал”, сподели развълнуван след вчерашната среща на Тотнъм с Манчестър Сити пък мениджърът на тима Мартин Йол. Лондончани спечелиха с 2:1, а българският национал отбеляза 23-ия си гол за сезона.

Пресата на Острова засипа с похвали Димитър Бербатов. Според медиите капитанът на българския национален отбор е класирал Тотнъм за евротурнирите и че в клуба ще бъдат големи глупаци, ако го продадат.

източник - sport1.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано да е близко бъдещето...

Утре започва от днес :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бербатов остава в Тотнъм заради лоялността на клуба към него

19 май 2007 | 01:37

Българският нападател на Тотнъм Димитър Бербатов ще остане в клуба и догодина заради лоялността на ръководството към него. "Шпорите" привлякоха голмайстора през миналото лято от Байер (Леверкузен) за сумата от 10,9 млн. паунда, като дълго преди това следяха неговите изяви. Футболистът пък им се отплати по най-добрия начин отбелязвайки 23 гола за тима още в първия си сезон на "Уайт Харт Лейн".

Грандовете Манчестър Юнайтед и Челси вече на няколко пъти бяха свързани с привличането на българина през лятото за сума от порядъка на 30 млн. паунда. Въпреки това мениджърът Мартин Йол и президентът Даниел Леви не смятат да се разделят с най-важния си играч. Футболистът е на същото мнение.

"Фактът, че Тотнъм първи се свърза с мен, винаги ме подкрепяше и най-силно държеше да ме има бяха сред основните причини да подпиша с тима. Винаги съм оценявал това и така реших да дойда тук. Феновете също много ми помогнаха и ме подкрепяха още от първите ми дни в Англия и аз съм им много благодарен", заяви Бербатов.

Според информации в българската преса Тотнъм ще предложи на нападателя нов договор до 2013 година, с подобрени финансови условия. Това обаче е малко вероятно имайки предвид, че играчът е само от една година в отбора и има още доста време преди изтичането на сегашният му контракт, твърди "Дейли Мейл".

остава Публикувано изображение дано не стои колкото беше и в Байер Л,че няма нкакъв шанс да покаже таланта си. Друго щеше да е в Ман.Юн или Челси...там има шанс да покаже на какво е способен..шампионска лига и т.н ! дано догодина се махне от Тотнъм,а иначе прекрасен 1ви сезон-Най-силния за английския футбол !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бербатов отрече нов договор с Тотнъм

Публикувано изображение

Българският нападател на Тотнъм Димитър Бербатов категорично отрече да е подписал нов договор с клуба. "За момента не искам да коментирам нова сделка. Ако има нещо, първо журналистите ще разберат", призна 26-годишният голмайстор в предаването "Спортна треска" по БНТ. Бербо бе категоричен в желанието си да остане на "Уайт Харт Лейн".

Публикувано изображение

"Някой път има по-важни неща от големите пари. Именно от Тотнъм показаха постоянство в интереса към мен. Отблагодарих им се с играта си и смятам, че имам още какво да дам", сподели капитанът на националния ни тим. Бербо не пожела да отличи най-красив или най-ценен гол от всичките си 23 през сезона за "шпорите". "Всеки гол ми е ценен. Някои попадение стават отблизо, с коляно. Други пък излизат по-красиви. Последните попадение се получиха доста красиви, но са плод на комбинативната ни игра", заяви в типичния си стил нападателят.

Голмайсторът призна, че на преден план са евроквалификациите с националния срещу Беларус. Бербо не скри, че под ръководството на Стоичков "лъвовете" са имали "и хубави, и трудни периоди", но въпреки всичко за него е било "привилегия" да работи с Камата. "Сега имаме ново предизвикателство под ръководството на Станимир Стоилов. Ще се стремим да му помогнем с всички сили", твърдо заяви звездата на Премиършип.

sportal

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Бербатов в Манчестър Юнайтед от 29 май

Димитър Бербатов е на път да стане футболист на Манчестър Юнайтед още следващата седмица. Сензационния развой подсказва изненадващото пътуване на Емил Данчев, агент на играча. Вместо към канцелариите на Тотнъм той обаче ще се отправи към "Олд Трафорд". Срещата е насрочена за вторник, 29 май. По това време Бербатов ще се готви за мачовете на националния отбор с Беларус. Алекс Фъргюсън е готов да извади 20 милиона паунда за Митко, твърдят в Англия.

Източник: "7 дни спорт"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се кога ли най-накрая някои медии ще спрат да си измислят "новини"... Публикувано изображение

И аз мога така - праскам едно заглавие с едри букви,нещо от типа на :

Бербатов в Челси, Абрамович развързва кесията!

Всичко това са глупости. Бербатов отрече хиляда пъти,Йол отрече хиляда пъти,президентът на Тотнъм категорично отрече хиляда пъти,но въпреки това разни "журналисти" продължават да експлоатират тази тема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той не преподписа ли до 2013 с Тотнъм? Удвоиха му заплатата, ако не се лъжа на 44 000 паунда и така се изрвани с Кийн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ман Юнайтед вади 57 милиона евро за Бербатов

Публикувано изображение

Шампионът на Англия Манчестър Юнайтед е готов да предложи колосалните 39 милиона паунда (малко над 57.2 милиона евро) за нападателя на Тотнъм и капитан на българския национален отбор Димитър Бербатов.

Това информира в днешния си брой таблоидът ”Сън”. Според жълтото издание ”червените дяволи” са склонни да се разделят с чек на стойност 27,5 милиона паунда (40.3 милиона евро), както и с френския си голмайстор Луи Саха, за да вземат Бербо на ”Олд Трафорд”. Привлеченият преди три години от Фулъм френски стрелец е оценяван на 11,5 милиона паунда от спортно-техническото ръководство на Юнайтед. според информациите, ако се съгласи да премине в шампиона на Англия, Бербатов ще получава повече от три пъти по-голяма заплата от сегашната. В момента той прибира по 22 000 паунда седмично в Тотнъм, докато офертата на ”червените дяволи” е за 70 000 английски лири на седмица. Потърсен за коментар на ситуацията, личният агент на Бербатов - Емил Данчев, заявява, цитиран от sportal.bg: ”Бербатов е щастлив в Тотнъм, казвали сме това много пъти. Във футбола обаче никога не се знае какво ще стане утре.” "Българинът на моменти прави такива неща на терена, че футболът изглежда много лесен", заяви по повод новината новата звезда на "червените дяволи" Оуен Харгрийвс, който познава отлично Бербатов от съвместния им престой в Бундеслигата. Харгрийвс отдавна заяви открито, че иска да играе заедно с Бербатов на Олд Трафорд идния сезон.

Dir.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано го купят ! :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Нещо не ми се вярва на тази информация, понеже е от английския вестник"Шок" ---> "СЪН"...

Новината бе потвърдена в обедната емисия на bTV.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли са ползвали точно вестник "Sun".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли са ползвали точно вестник "Sun".

Точно него са ползвали. Те си казаха,че информацията е от там...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, вярно е, и аз го чух тази вечер, очевидно съм го пропуснал в обедната емисия.

WhiteHart, разбирам желанието ти Бербатов да остане в Тотнъм и го споделям, пък макар и по други причини, но не знам кое ти дава повод да си толкова уверен в оставането на нашенеца в тима на Мартин Йол, ако и той остане треньор, разбира се.

Трансферният период едва сега започва, а и дори и някой да е подписал с някой клуб, то това все още съвсем нищо не означава - договори се подписват и преподписват постоянно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този сезон ще го изкара в Тотнъм.Няма начин.Иначе феновете ще побеснеят! Пък и Йол и Даниел Леви многократно заявиха,че ще градят силен отбор около Бербо. Просто няма логика да изкара един сезон и да се махне...Няма кой да го пусне.Човека си има договор,не може да се махне по свое желание. Пък и той многократно заяви,че е щастлив в Тотнъм. След година може и да го продадат,но поне следващия сезон ще го изкара на Уайт Харт Лейн. Сигурен съм в това!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно, очевидно нямаш никакви доводи да си сигурен - те всички си приказват как не могат един без друг, но ако действително сър Алекс дойде с големия куфар, то никой няма и да се сети за феновете. Повтарям, много ми се ще Бербатов да остане в Тотнъм, но апелирам към всички да не бързаме с подписите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

50 000 паунда на седмица за Бербатов

Тотнъм е готов да предложи нов изключително изгоден договор на Димитър Бербатов, твърди „Нюз ъф дъ Уърлд”. Българинът ще получи предложение за седмична заплата от 50 000 паунда, за да остане на „Уайт Харт Лейн”. Интерес към звездата на Тотнъм проявява Манчестър Юн. „На Бербатов ще бъдат предложени 50 000 паунда, а Тотнъм може да отхвърли всяка оферта за него, независимо на каква стойност” – казва пред вестника източник от лондонския клуб.

Източник: sport1.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

50 000 паунда на седмица за Бербатов

Тотнъм е готов да предложи нов изключително изгоден договор на Димитър Бербатов, твърди „Нюз ъф дъ Уърлд”. Българинът ще получи предложение за седмична заплата от 50 000 паунда, за да остане на „Уайт Харт Лейн”. Интерес към звездата на Тотнъм проявява Манчестър Юн. „На Бербатов ще бъдат предложени 50 000 паунда, а Тотнъм може да отхвърли всяка оферта за него, независимо на каква стойност” – казва пред вестника източник от лондонския клуб.

Източник: sport1.bg

В Англия ще се избият за Бербо Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И са кв'о стана?Ще го зимат ли при "Червените дяволи" или ще остава при "Шпорите" Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И са кв'о стана?Ще го зимат ли при "Червените дяволи" или ще остава при "Шпорите" Публикувано изображение

Е ти пък... чакай още 1-2 седмици спекулации.

Тия вестници трябва да се продават все пак :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ти пък... чакай още 1-2 седмици спекулации.

Тия вестници трябва да се продават все пак :)

Подкрепям! Все пак и журналята са хора,и те трябва да ядат...Ама понякога си изсмукват "новини" от пръстите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lashmove: "39 милиона лири за Бербатов е лудост! За тези пари Манчестър Юнайтед може да има всеки играч на света - Ето'о, Давид Вийя, Фернандо Торес, Адриано, Златан Ибрахимович".

Тия да не би да са с по 4 чифта крака случайно бе или с по две глави.Говорят глупости и ме ядосват.Бахти наглите копелета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Собственикът на Тотнъм: Преподписваме с Бербо Принтирай

Собственикът на Тотнъм Даниел Леви изрази за пореден път категоричното си намерение да задържи при „шпорите” капитана на българския национален отбор Димитър Бербатов. Шефът на английския тим има намерение да удължи договора на нападателя в най-скоро време, информира британското издание The Guardian. „Ключът към съхранението на главните играчи, които искат да се конкурират в клуба на много високо ниво, е да подпишат дългосрочни договори. Ние вече направихме това с част от футболистите, така както приключваме и новите договори на Димитър Бербатов и Дидие Зокора”, каза собственикът на шпорите. Преди месец се появи информация, че българският национал ще удължи договора си до 2013 година. Самият Даниел Леви преди време също заяви, че клубът няма намерение да продава Димитър Бербатов и другите си топ футболистите си през лятото.

Източник: Гонг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...