Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

17 гласували потребители

1. 1. Кой ще е шампион тази година?

• Левски
    • Литекс
      0
    • Лудогорец
    • Славия
      0
    • ЦСКА
    • Черноморец
      0

Препоръчан отговор

ЦСКА ще играе без публика при следващите си две домакински срещи. Освен това Дисцплинарната комисия на БФС глоби “червените” с рекордна сума – 40 500 лева. Голяма част от санкцията (37 000) са наложени заради дискриминационни лозунги на привържениците на 30-кратните шампиони на България. В същото време наказанията за Литекс са далеч по-поносими. Президентът на клуба Ангел Бончев ще трябва да плати глоба 5000 лева, а с 3000 ще се раздели Ивелин Попов заради отправени от него неприлични жестове. В същото време стана ясно, че Стойко Сакалиев няма да се оттегля от футбола и ще изпълни договора си с ЦСКА. Агенция "Фокус" От Левски съм,но не е честно.Публиката ни постоянно хвърля бомби или чупи седалки,но досега не са ги наказвали. На Сакалиев са му набили мозък в тиквата и пак ще играе. :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

ЦСКА ще трябва да играе следващите си два домакински мача от първенството при закрити врати, реши на днешното си заседание Дисциплинарната комисия на БФС. Освен това червеният клуб бе наказан и с рекордната за България глоба от 40 500 лева. Наказанието е за две отделни провинения, за всяко от което ЦСКА получи наказание по един мач без публика.

Първото нарушение е издигнатите от публиката дискриминационни плакати на мача срещу Литекс в Ловеч, който завърши при равенство 1:1. На тях пишеше "Без изборен туризъм, без турски вот и к** в г*** за българина с фес". Освен санкцията от 1 мач пред празни трибуни за това нарушение бе наложена глоба от 30 000 швейцарски франка, което е равно на 37 500 лева.

Второто нарушение е хвърлена от публиката седалка в същия мач, която е уцелила полицай. Тук глобата е 3 000 лева. Така червените ще играят без публика в мачовете срещу Беласица от 2 кръг и срещу Видима-Раковски в 4 кръг.

Освен това Дисциплинарната комисия наказа с лишаване от състезателни права за един мач Александър Тунчев и Тодор Янчев заради червените им картони. Сандриньо от Литекс също бе наказан с 1 мач заради червения картон, а Ивелин Попов се размина само с парична глоба от 3 000 лева заради показания среден пръст.

Разглеждането на действията на президента на Литекс Гриша Ганчев обаче беше отложено за следващото заседание. Тогава ще бъдат представени видеозаписи от камерите в тунела и зоната пред съдийската стая.

Gol.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...На Сакалиев са му набили мозък в тиквата и пак ще играе. :rolleyes:

Всъщност, съобщението по новините на 2 телевизии гласеше, че се бил "разкаял", и че ще го накажат според клубния правилник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боже господи! Сега вече разбирам основанията на Стойчо да твърди, че титлата е просто резервирана за ЦСКА. За ЦСКА вече няма невъзможни неща!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз Чиликов го харесвах като футболист още като беше в Левски.Това,че налагаха Гонзо,а него го оставяха на пейката е друг въпрос .... колко щеше да бъде полезен сега на Левски Чилика,не е истина просто .... не съм виждал толкова жалък Левски от мачовете срещу Беверен ... :clap::help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пената повика Чиликов за мача с Уелс

Стрелецът на ЦСКА Георги Чиликов бе повикан по спешност в националния отбор за контролата с Уелс, съобщиха за Sportal.bg от централата на Българския футболен съюз. Голмайстор номер 1 на "армейците" за този сезон бе привикан, за да замести спрения от ръководството на Амкар (Перм) Мартин Кушев. Бившият стрелец на Левски и Насионал (Мадейра) се намира в отлична форма, като до момента отбеляза два гола в два кръга от националния шампионат. Той трябва да запълни дупката отворила се на върха на атаката на българския национален отбор, след контузиите на звездите от Премиършип Димитър Бербатов и Валери Божинов.

Все още в щаба на националния отбор все още чакат и официалния доклад на лекарския щаб на Манчестър Сити за състоянието на Валери Божинов. Спортно-техническото ръководство на тима обаче е разговаряло с медицинския щаб на "гражданите", като от там са им обявили, че 21-годишният ни национал може наистина да отсъства три месеца от терените. Както е известно, самият Божинов обяви в интервю за "7 дни спорт" вчера, че очаква да бъде извън игра до шест седмици.

sportal

Пич е Чиликов бе... :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста резервирано бе приет Чиликов сред феновете на ЦСКА,но до момента е скрит коз,който решава доста в една среща. Не забравяйте,че самият Чиликов,никога не е крил,че като малък е симпатизирал на ЦСКА . Мисля,че е професионалист и там където играе,се представя достойно. Дано е така и в ЦСКА ! Прибързано е обаче да се говори за отбора от Подеуне,като за отбор с провален сезон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като фен на Левски си го харесвах...той показва че е професионалист...Добре е викнат в националния след контузиите които ни сполетяха в атака :P

Редактирано от Raych (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Феро се закани на Левски, Литекс ще връща интригата в първенството "Сигурно е, че ще играем добре срещу Левски, така както играхме добре и срещу ЦСКА", заяви на пресконференция днес 23.08.2007 старши треньорът на Литекс Ферарио Спасов. "Излизаме само за победа", допълни Феро. Според наставника на ловчанлии евентуалната победа срещу Левски ще върне интригата в първенството, а евентуалната загуба - ще минимизира шансовете на Литекс за нещо повече от миналогодишното класиране. "В предстоящия мач няма място за изненади. Играта на Левски я знаят всички. Двубоите, които играем със "сините" напоследък са доста зрелищни - играе се открит и нападателен футбол. Дано да имаме повече късмет при положенията за гол, които създаваме. Когато губим от Левски това се дължи на груби индивидуални грешки. Изключение прави само последния ни мач в София, когато и съдията повлия на резултата", заяви Ферарио Спасов преди предстоящото дерби между "сини" и "оранжеви" в събота в Ловеч."Аз съм оптимист за тази среща. Винаги на Левски е трудно да играе в Ловеч срещу нас. Ние друга алтернатива освен победа в този мач нямаме, така че какво друго мога да очаквам освен успех", допълни Феро.Наставникът на ловчанлии коментира и шумно коментирания из медиите мач от първия кръг на "А" група, когато Литекс и ЦСКА завършиха 1:1. От тогава досега "червените" не са спряли да се оплакват от съдийството на рефера Цветан Георгиев и дори вчера излязоха с поредната си декларация против БФС и Дисциплинарната комисия. "За мен е учудваща цялата тази истерия, която се създадоха ЦСКА и Левски с тези декларации и с всички извън-футболни мероприятия. Ние отчитаме нашите слабости, нашия спад във формата, а не се занимаваме да пишем обръщения като някои други клубове и да досаждаме на футболния съюз и на дисциплинарната комисия. За мен е несериозно постоянно да се пишат декларации и да се занимаваме с глупости", ядосва се Ферарио Спасов. Той допълни, че очаква феновете на Левски да имат сходно поведение с привържениците на ЦСКА. Специалистът заяви, че стадионът в Ловеч е ремонтиран и препоръча на журналистите да проверят състоянието му след предстоящия двубой със "сините".Феро обясни и какви са причините за загубата на Литекс от Вихрен с 2:1 в Сандански. "Отдавам загубата на това, че отборът не е сработен. Не бива да се подценяват отборите в "А" група. Вихрен игра добре и срещу Левски, като само малшансът им попречи да вземат нещо повече в този мач. Имахме и мач в турнира за Купата на УЕФА, след който нямахме достатъчно време за възстановяване", каза старши треньорът на Литекс. "Ние сме свикнали в нашето първенство да оплакваме неуспешните мачове дълго. Още на старта да срещнеш ЦСКА и Левски и в комбинация с евротурнирите - това си е тежка програма. Един негативен за нас резултат в събота обаче ще даде психологическо предимство на Левски и ЦСКА в борбата за титлата. Не бива да се заблуждаваме, 6-7 точки изоставане в третия кръг е много. Ние не сме като някои отбори, които правят серии от по 15 мача без загуба. Провал срещу Левски ни праща в друг коловоз. Трябва да победим в събота за да се върне интригата в първенството", допълни Ферарио Спасов.Той отказа да коментира швейцарския съдия Саша Кевер, който ще ръководи двубоя между Литекс и Левски.Феро похвали Ивелин Попов за дебюта му в националния отбор при загубата от Уелс с 1:0 вчера. "За мен не е изненада неговото представяне, защото той играе много добре от началото на сезона. Предтсавянето му вчера е закономерно с оглед на досегашните му изяви", каза старши треньорът на Литекс. Лусио отпадна за дербито с Литекс Основният бранител на шампиона Левски Лусио Вагнер ще пропусне дербито от третия кръг на "А" група срещу Литекс в Ловеч на 25 август от 20,45 часа. Натурализираният бразилец е получил травма при загубата на България от Уелс с 0:1 в контролата в Бургас снощи. "За жалост Лусио отпада твърдо от мача. Получил е мускулна болка. Другите национали са здрави поне на този етап, като се има предвид, че пътуваха днес в 6 часа сутринта. Поне трябваше да се осигури нормален час за връщане на играчите, за да могат да се наспят. Това не беше направено", заяви Стоилов. "Шансовете Лусио да играе са повече от минимални. Болката е сериозна. Травмата е такава, че не може да се каже точно колко време ще се възстановява. Може да трябват 3 дни, а може и 13. Трябва да минат поне 24 часа, за да направим по-обстойни изследвания, които да покажат сериозността на контузията. Лусио ще ни липсва изключително във важния мач с Ловеч, а може да стане така, че да липсва и за мача с Холандия", допълни той. Стоилов не е доволен от комуникацията с новия национален селекционер Димитър Пенев. "Трябва да има повече чуваемост между клубовете и националния отбор, защото можеше футболистите, които имат по-голяма натовареност, в това число и Мартин Петров, и Стилиян, и нашите играчи да играят по 45 минути. Може би тогава можеше да се спести контузията на Лусио Вагнер", каза старши треньорът на Левски. "Разбрах от Пенев, че няма да влизат в уговорки с клубовете. Щом е така оттук-нататък и ние няма да влизаме в уговорки с националния отбор. Нашите играчи ще играят само, когато има официални дати, а когато не - ще гледат", допълни той. Двамата марокански защитници Шакиб Бензукан и Юсуф Рабех също бяха ангажирани с националната селекция на родината си. Двамата са включени в групата от 20 футболисти за мача в Ловеч. Стоилов все още не е определил състава за двубоя с Литекс. "Все още не съм определил състава. Има време. Искам първо да видя кой как ще се възстанови. За някои още не знаем дали са здрави", каза Стоилов. "Хубавото е, че доскоро контузените се възстановиха от травмите. Надявам се, въпреки отсъствието на Валери от 7-8 дни, на Минев след травмата, на други футболисти, всички те да са в добро състояние. Очаквам да играем добър футбол и да победим", допълни специалистът. Група на Левски за мача с Литекс: Георги Петков, Божидар Митрев, Живко Миланов, Игор Томашич, Юсуф Рабех, Ричард Еромоигбе, Даниел Боримиров, Георги Сърмов, Христо Йовов, Елин Топузаков, Веселин Минев, Шакиб Бензукан, Валери Домовчийски, Мирослав Иванов, Димитър Телкийски, Дарко Тасевски, Екундайо Джайеоба, Николай Димитров, Седрик Бардон, Лъчезар Балтанов.

Редактирано от St-Boi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ооо,да определено става интересно. :question:

Май ще се спука балона на Левски(даже вече издиша)и то доста шумно... Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скъсват ни от бой. С тази игра имаме късмет,че не падаме с няколко гола разлика. Явно в Левски има много сериозни проблеми,дано ги осъзнаят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле леле... луд късмет! А като не вкарваш - ти го вкарват. ахаххахах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле леле... луд късмет!

А като не вкарваш - ти го вкарват. ахаххахах

Дай резултат брачед че не го знам,само си лафите тука а резултат неказвате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Литекс - Левски / 1:1

2:1

Ааааааааааааааааааааааааааааа

Леллеееее Левски пада?

За първи път и те да паднат баси, то неможе само бой-бой-бой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво на Литекс играха по-добре и заслужено победиха , радвам се за тях !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво на Литекс играха по-добре и заслужено победиха , радвам се за тях !!!

Всички се радваме бе. :wors: Не си само ти.

Приказката продължавааааааааааа

Сините тук пак ще изпаднат в летаргия за 1 седмица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сините тук пак ще изпаднат в летаргия за 1 седмица.

Тя не свърши ли след последния съдийски сигнал Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tози Уелингтом много ме радва... :wors:

И целия Литекс ме радва,но има истина една,Само ЦСКА ! Публикувано изображение

Редактирано от electric (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Ооооооооооооооо брачед ти затова си активен днес, заради Левски.А кога падне ЦСКА те нема по 1 седмица във форума хахахахахха.Радвай се булко за Литекс те ще ви оправат и вас...Публикувано изображениеПубликувано изображение

Айде да си сипа една ракийка да пия за победата Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уелингтом да Силва - Том и мен много ме радва , играе доста и дава всичко от себе си според мен Литекс случи със този полузащитник ! Но и другите играха добре и заслужено победиха !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Том е най - добрия ! :wors: Левски почват да ме дразнят с тая мудна , никаква игра . Честно да си кажа ме изкефи победата на Литекс , просто играха много добре ... да ти е кеф да гледаш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Том е най - добрия ! :wors:

Левски почват да ме дразнят с тая мудна , никаква игра . Честно да си кажа ме изкефи победата на Литекс , просто играха много добре ... да ти е кеф да гледаш :)

Дразнят те?

Ми хайде де.

Идвай тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво е да гледаш Левски и ЦСКА да се препъват...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...