Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Фотошопът е моят живот! :)

Препоръчан отговор

Е, браво бе човек;)

Наистина са страхотни;)

Аз си гепих няколко за дескстоп да знаеш (дано не се сърдиш).

Ако разрешаваш в скоро време бих си сложила онази лилавокосата мацка за аватарbiggrin.gif

Малки PR да ти вкараме:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...
  • Отговори 57
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Здравейте отново, от отдавна не бях влизал във форума и искам да БЛАГОДАРЯ на всички за милите думи.

И искам да кажа че разрешавам на всеки един да използва творбите ми (разбира се с такава цел, но не и да казва че са негови :speak:) И да, пак благодаря, в скоро време ще слагам още неща :wors:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен си :yanim:

Ако знаеш откога те търся laugh.gif - понеже правя къръсъта и някои вестници искат със снимки-мани не питай какво приключение е sad.gif

Надявам се да ми помогнеш при нужда ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

продължавй да работиш,на прав път си. И помни златното правило, да си сверяваш "часовника" с най- добрите,а ако си решил наистина сериозно да се занимаваш с това,трябва да поработиш и върху рисунката .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Ето няколко нови неща от мен:

http://dothat.deviantart.com/art/PLASTICA-ftw-68979747

http://dothat.deviantart.com/art/ELECTRIFY...E-BABY-74934687

http://dothat.deviantart.com/art/on-my-kne...-luv-u-74510784

Ето това е първото нещо, което нарисувах с новия ми таблет.Все още не е готово, имам още много работа по него :rolleyes:.Надявам се да ви хареса

762924_orig.jpg

Благодаря за вниманието, дано ви харесат :)

Редактирано от DoThat (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Да работиш на тази програма според мен си е творчество.Тези който имат програмта могат да поставят свой творби тук!

Ето мой:

post-150629-1202932109_thumb.jpg

post-150629-1202932349_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Айде и аз да си покажа творбите. Правени са на Garry's mod и после са обработени с Photoshop CS2.

The lonely citizen...

Оригинал:

de5ce2fdf6572c00.JPG

Преработено:

c8403ebf40ca1628.png

War times

Оригинал:

b7886f2152455f9a.jpg

Променено:

bf9a6e8b4d880589.jpg

The Sharpshooter

Оригинал:

ba1480b1296fc51c.jpg

Променено:

5bb6a3c8b38f96ad.jpg

(Цъкнете за да увеличите картинките.)

Редактирано от Skoinks (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@DoThat ,не си падам по такъв вид картинки,ама са готини.Трябва да имаш развито въображение за да ги измислиш.Браво! :)

Редактирано от Bisollini (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Гледам,че всеки си качва нещо... biggrin.gif ето и от мен малко "лично творчество"

246d8c1fpu7.jpg

barton40wx5.jpg

olsen65mq3.jpg

twain06fr7.jpg

sanami276textures87a2cosz7.jpg

Редактирано от pacho_r (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Абе, душичко, ама ти си само на 16 ohmy.gif Какви магии само правиш с фотошопа :)

Сериозно се замисляй визуални изкуства....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да работиш на тази програма според мен си е творчество.Тези който имат програмта могат да поставят свой творби тук!

Ето мой:

Хубаво е като идея, само че на втората снимка много ясно си личи изрязаното... Трябва малко фейдинг ефект, за да не са толкова резки ръбовете, а да се преминава плавно към фона.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Какво ли не могат вече да правят хората с фотошоп-а Това е уникално. Става почти като снимка :wors:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво ли не могат вече да правят хората с фотошоп-а Това е уникално. Става почти като снимка :wors:

Баааах! ohmy.gif Направо нямам думи... невероятен е този.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този направо ме разби и мен! Не вярвах, че може да се направи такова нещо на Photoshop и то от чисто бял лист...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали, и аз така реагирах и затова реших да ви го покажа. Просто нямам думи. Ако мога и аз така да се науча някой ден...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Аз се занимавам с Photoshop от два месеца някъде и наистина е много интересно и увлекателно.Много ми хареса и като гледам това 16-годишно момче какви неща е направило-наистина му свалям шапка. :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

И аз да покажа нещо по темата.Не е кой знае какво, но все пак...

post-141140-1217424445_thumb.jpg

V

V

post-141140-1217424571_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...