Премини към съдържанието
Дяволският ангел

Викат поп за прокълната сграда в Пловдив

Препоръчан отговор

Викат поп за прокълната сграда в Пловдив

НИКОЛАЙ КРЪСТЕВ

mget2zm7.jpg

Серия от трагедии в един и същ блок в Пловдив стана причина хората, които живеят в него да извикат владиката Николай за молебен за прогонване на злите сили. По желание на хората от блок 107 в ж.р. "Тракия" отецът напръска и домовете им със светена вода.

Това е сградата, в която преди седмица след съседски скандал за оставена торбичка с боклук бившият военен Георги Баждлеков разстреля комшията си д-р Евгени Димитров и уби майка му Радка Генова. В последните години обаче в прокълнатия блок са станали серия убийства, самоубийства и трагедии. Хората вече дори твърдят, че нещастията се случвали с онези, които живеели в апартаменти от лявата страна на стълбището във вход "Г".

Почти няма апартамент при нас, в който да не се е случила трагедия, обясниха по време на молебена хора от зачернените семейства. Преди години там се гръмнали двама полицаи докато си чистели пистолетите. През 2002 г. пък 22-годишната Марияна скочила от 6-тия етаж. Младата жена била в тежка депресия след смъртта на баща си, който също се самоубил. Миналата година 64-годишната София Килимова се хвърлила от седмия етаж. Преди да се пенсионира тя работела като кантонер на железопътен прелез. Заради дежурствата загубила съня си.

От тераса в същия блок, но над вход "Б", паднал 10-годишният Трифон, разказваше вчера баба му Гина Костова. Момчето се надвесило, за да види дали баща му се прибира с колата. През ноември 1997 г. при мистериозни обстоятелства умирял 27-годишен мъж. Смята се, че е убит, а след това хвърлен от покрива.

Живеещите в строения през 1980 г. блок след всяко нещастие имали намерение да направят молебен за здраве, но все отлагали. Близки на загинали разказваха вчера, че преди фатален инцидент винаги виждали мираж на мъж в бял костюм, който пушел и гледал втренчено в блока.

в. "Монитор"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди няколко месеца, докато си търсех квартира, попаднах на съблазнителна обява, наемът беше видимо по-нисък от обичайните. Звъннах с голямо недоверие, чудейки се с каква поредна простотия ще се сблъскам, но вече се бях отчаяла от неуспешни опити да намеря нещо, което хем да става за живеене, хем да има приличен наем. Мислех, че с всичко съм се сблъскала и не могат с нищо вече да ме изненадат. Да, ама не! Брокерката от агенцията беше много любезна и аз направо онемях, когато все така любезно и обстоятелствено ми обясни за проклятието, което тегнело над въпросния апартамент. Последва подробно изброяване на беди и нещастия, споходили собственик, негов наследник и 2-3 наематели: едно самоубийство, 2 пожара, болест... и май точно там спрях да слушам. А виновникът за всичко това бил първия собственик, който пък убил някого си и сега били наказани всички, които живеели там. Прекъснах словоизлиянията, чудейски се дали съм попаднала на импулсен телефон или брокерката я е шубе да не стане част от статистиката, и предложих да се разберем за оглед, пък после аз ще си му мисля как ще си съжителстваме с призраците. Преди да осъществим огледа, обаче, се оказа, че други "неверници" са го отмъкнали изпод носа ни. Ако някой ми беше казал, че в наши дни суеверието може да надделее над алчността за по-висок наем, щях да се изсмея. Такава щеше да е и реакцията ми, ако някой ми беше казал, че ще проведа подобен разговор с брокер.

Аз вярвам в Господ, но също така вярвам, че бедите, причинени от проклятия, се случват само и единствено по вина на човешкия мозък. Все пак от все сърце желая, попът да помогне на жителите в пловдивската прокълната сграда. Проклятие или не, нищо не прави трагедиите по-малко ужасни sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
През ноември 1997 г. при мистериозни обстоятелства умирял 27-годишен мъж. Смята се, че е убит, а след това хвърлен от покрива.

Живеещите в строения през 1980 г. блок след всяко нещастие имали намерение да направят молебен за здраве, но все отлагали. Близки на загинали разказваха вчера, че преди фатален инцидент винаги виждали мираж на мъж в бял костюм, който пушел и гледал втренчено в блока.

Душата на този мъж не е намерила покой,10 години вече.Тя не иска да се прибере у Дома,докато не отмъсти за смъртта си.

Убиецът му си живее на свобода,той го вижда всеки ден,а не може нищо да направи.

Едва ли ще спрат нещастията в този блок,ако ще и целия да го залеят със светена вода - все тая.

Трябва да извикат контактьор,който може да се свързва с Душите и с Отвъдното.

Тогава мъжът ще каже кой е убиеца му,ще се възобнови делото и убиеца ще бъде осъден.

Чак тогава той ще се прибере спокоен у Дома и повече няма да тегне проклятие над блока и хората в него.

Не знам какво се е случвало в предишната квартира,където живях 8 месеца,нямам на идея.

Но само лоши неща преживях там-най-напред един психопат се опита да ме убие,накрая за капак загина и Хайдук Пикасо,падна от 7-ят етаж sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не вярвам в подобни суеверия. Ако не друго поне хората са се успокоили психички по някъкв начин чрез този акт. Иначе съм скептик за по горе казаното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Трябва да извикат контактьор,който може да се свързва с Душите и с Отвъдното.

Тогава мъжът ще каже кой е убиеца му,ще се възобнови делото и убиеца ще бъде осъден.

Чудя се дали не са ни в повече филмите ;-) А по принцип в наказателния кодекс пише, че "контактьорите" (истински или ментета; все тая) са вещите лица за възобновяване на дела без доказателства.

П.П. Една циганка-гледачка на няколко пъти идва за кинти и все ми вика че магия са ми направили и иска парички за да я развали :-) Естествено изкарвам я учтиво :-) Но ако изчезна безследно от форума, да викнете поп да направи молебен на форума :-)

Редактирано от nighty (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето перфектен сюжет за трети сезон на Свръестествено (Supernatural)...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки има правото да си вярва в каквото си иска.

Ако Ванга,Мир на Душата й,беше жива,щеше да потвърди думите ми казани по-горе.

Поп и светена вода няма да помогнат,нещастията ще продължат докато този мъж не разобличи убиеца си.

На никого не го пожелавам това-10 години да си между двата свята и Душата ти да няма дом нито Тук,нито Там sad.gif

Р.S.И не гледам много филми-достатъчно,за да знам,че са направени по действителни случаи.

А и аз лично съм била при контактьорка,която се свърза с покойния ми татко.Той загина при изпълнение на служебния си дълг.Тя нито го е виждала,нито знаеше подробности-нищичко,виждаше ме за първи път,и аз нея-а говореше с неговите думи...Описа го как изглежда,с какви дрехи е-точно така,както беше облечен последния път,когато бяхме заедно.

Предаде ми че са го бутнали под влака,т.е. е убит sad.gif Но да не водя дело,защото е опасно за мен.Аз прекратих делото,макар че знам кои стоят зад неговото убийство.Той ме защити като баща,дори и от Там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@haidukpikaso, не го приемай лично. Говорех в множествено число и израза, който използвах не изключва и мен ;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
@haidukpikaso, не го приемай лично. Говорех в множествено число и израза, който използвах не изключва и мен ;-)

ОК cool.gif

Много искам да разбера дали попа е помогнал и как са хората в тази сграда след 4 месеца

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не вярвам в подобни суеверия. Ако не друго поне хората са се успокоили психички по някъкв начин чрез този акт. Иначе съм скептик за по горе казаното.

Абе да ти кажа и аз не вярвам, но все по-често се сблъсквам с много необясними неща! ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и Максим да беше отишъл , все тая.Оф, кога ли някой с акъл в главата, ще проумее, че зли сили не се гонят със ветена вода, свещи, ритуали и ...Дреме му на дявола от подобни играчки.Той се впечатлява само от някой по-силен от него.Сигурно това е светената вода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кви попове кви контактьори

Проблеми с призраците,шумни таласъми,нахални привидения

Who you gonna call? Ghostbusters!

8egmgrc.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, ама съм чувал, че като убият някой с голяма жестокост и ако го влачат, карат, носят и измъчват преди смъртта, по пътя после в определени нощи минава нещо над земята и крещи и така, докато не настъпи предписания срок за живота на дадения човек. Не знам дали е душата на човека (на базата на познанията ми по Исляма смятам, че не) или някакъв джин или ангел, но има доста доклади за такива случаи - особено от преди идването на комунизма, когато е имало повече убийства. Някой от сестрите и братя мюсюлмани тук може да разясни ако знае нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да ви кажа,че хората не са викнали поп,а митрополит.Те имат голяма разлика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересна тема има и подобно предаване по Дискавъри-"Случки с духове" и някои епизоди са доста страшнички :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.