Премини към съдържанието
Marian 95

Всичко за играта Mafia

Препоръчан отговор

В тази тема ще събираме инфо за предстоящата да излиза игра Mafia II cool.gifИзточник Kaldata---От 2K Games и издателите от Take-Two Interactive Software научихме, че от доста време се разработват и скоро ще имаме възможността да се насладим на нова игра от мафия серията. Mafia 2 ще продължи историята от първата част на играта, която се продаде в над 2млн. копия. В новата игра ще можете да опитате ново стил на каране, ще усетите атмосферата от времето на Ал Капоне и постепенно ще поемете контрола над организираната престъпност. Играта се разработва от Illusion Softworks, които направиха реалност и първото заглавие, а както и Mafia, продължението ще ви въведе в мафиотския подземен свят през периода 1940-1950г. Засега точна информация за датата на пускане не е обявена.

05xor7.jpg

01xhp4.jpg

04xyz3.jpg

03xxj3.jpg

02xso7.jpgcool.gif

Редактирано от electric (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

источник PC Mania-Take 2 Games най-накрая анонсираха разработката на Mafia 2 - продължението на мафиотската игра на Illusion Softworks, за което се заговори още през 2003 г. Тo отново ще ни потопи в един огромен жив град от 40-те, 50-те години и ще ни превърне в истински, безцеремонни мафиоти. Нейният сайт е онлайн и на него са качени първите пет скрийншота от играта. Авторите обещават "wow" факторът във визуално отношение да бъде изключително висок. Каквато и да съществена информация за геймплея обаче на този етап все още не е изнесена.

Изглежда ми тъпа... ;)
Aко си играл Mafia не може да кажеш че е тъпа!!!

Сайта на Mafia

Редактирано от Marian 95 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И 1 съм играл,и тя тъпа... ohmy.gif

E всеки с мнението си! ;)

Источник PC Mania--Mafia 2 - по-близо, отколкото предполагаме

Tiscali Games открили, че много скоро предстои официален анонс на Mafia 2. Според тях на Games Convention в Лайпциг ще бъде показан и първия трейлър. IGN пък смятат, че тя ще бъде обявена през идната седмица. Illusion Softworks споменаха още в края на 2003-та, че работят по Mafia 2, но оттогава не казаха каквото и да било по темата. Mafia получи отлични отзиви и бе единствената що-годе достойна конкуренция на Grand Theft Auto. Дали нейното продължение ще успее да грабне част от славата на GTA IV?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не бих сравнявал тези коренно различни игри - Mafia и GTA..

Редактирано от prwvu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз не бих сравнявал тези коренно различни игра - Mafia и GTA..

И аз но така смятат други хора!!! ;)

Трейлър на Mafia 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С нетърпение чакам 2-та част на играта.. Първата я превъртях.. луд фен съм :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам снимките на мафиа 2 смятам че ще е много добра просто графиката е пърфект! :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееее хора тази игра има супер яка графика леле точно от нея не съм очаквал такава добра графика еха дано и физиката на е на същото ниво :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

някой може ли да ми каже малко повече инфо, относно това

как се минава нивото "на пристанището" на играта мафия.

В самото ниво трябва да се справиш с този Сержио Морело, но

него явно го "няма" а самата игра не ме пуска да продължа напред.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте,

някой може ли да ми каже малко повече инфо, относно това

как се минава нивото "на пристанището" на играта мафия.

В самото ниво трябва да се справиш с този Сержио Морело, но

него явно го "няма" а самата игра не ме пуска да продължа напред.

Благодаря предварително!

Аз съм превъртал играта ама я дай скрийн да се сетя за къде говориш cool.gifcool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има едни влакчета. Те седят на релси. Има едни ръчки за посока.

Сменяш посоката към склада. При колелетата на влакчетата има едни трупчета - Цъкаш Use на тях. И бум.

Редактирано от Skoinks (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Има едни влакчета. Те седят на релси. Има едни ръчки за посока.

Сменяш посоката към склада. При колелетата на влакчетата има едни трупчета - Цъкаш Use на тях. И бум.

Благодаря ти! Ще пробвам да видя какво ще стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе днес ме обхвана носталгия по тази игра , та се сетих да изровя тази тема.На кога ще излиза Mafia II ? :angry:

Release date

Trailers

Mafia II - wikipedia

Mafia II - GameSpot

Mafia Information

Така , това ми е една от любимите игри.За тези които не знаят - в първата част се разказваше за вас (таксиметров шофьор) , който след нощната си смяна тъкмо ще си ходи и тогава 2-ма мафьоти идват и ви молят за помощ.След като ги измъкнете , мафиотския бос ви благодари и ви предлага да станете част от бизнеса му.Вие отказвате , но след като банда нехранимайковци ви почупват таксито вие .... Нататък разберете сами.

П.П. Леле ... американците ще и се радват много след нас :rolleyes:

Редактирано от akashi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда доста по-различна от първата игра (ако не се казваше Мафия нямаше да се разбере, освен можеби, ако навържат историите) и също така по-реалистична. Не знам как ще е на геймплея, но на тези cut-scenes, физиката е жестока. Дано и на геймплей да е добра.

P.S.

Аз първата не съм я играл, но съм гледал видеота и незнам, но нещо не ме грабна... ама тази няма да я пропусна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Има още доста време докато излезе... чак края на АПРИЛ месец :huh:

И ти... Излиза през Q3-Q4 на 2009 - късното лято или през есента на 2009.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Изглежда доста по-различна от първата игра (ако не се казваше Мафия нямаше да се разбере, освен можеби, ако навържат историите) и също така по-реалистична. Не знам как ще е на геймплея, но на тези cut-scenes, физиката е жестока. Дано и на геймплей да е добра.

P.S.

Аз първата не съм я играл, но съм гледал видеота и незнам, но нещо не ме грабна... ама тази няма да я пропусна.

Ооо ще съжаляваш че си пропуснал първата част!Дано да е толкова добра втората и дори по-добра втората част от първата.Mafia I сюжета и историята са страхотни.И накрая извода от цялата работа не е за изпускане.Ако няма да я играеш поне си пусни от някой сайт края на играта(То пък ти за да разбереш както трябва поуката трябва да си изиграл играта), бързо се минава максимум 3-4 дена ама максимум!Изиграй я и накрая ще видиш че си е струвало!А двойката дано да има малко по-малки изисквания от GTA4 че да мога и аз да играя ама като гледам за какво нещо става въпрос....май май....нещата опират до кюше biggrin.gif

В GameSpot още няма дата :)ohmy.gif

В сайта на играта има някои новини обаче.

И то какви.На US трейлъра пише FALL 2009 ;) това е добре.С малко късмет на есен или зимата ще играем (ако не променят сезона biggrin.gif )

Редактирано от WarriorWithin7 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви хора сте, аз Mafia я играех 2 седмици, та за два дена.. ставате ли от компютрите от време на време ???

Дано не ни разочарова играта! Би било много жалко!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта е убиец , НО се съмнявам, че хората с по-стари машини от 2000-ната ще могат да я играят.Освен да си направят ъпгрейд... :) Дано тая тема да живне , защото Мафиа колкото и да ми се смеете по ми харесва от GTA-тата с изключение на 4-ката.Дано да е пак Open World (не се и съмнявам) laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете как да мина 1-вата мисия на мафия 1 след като избягам от колата незнам на къде да хора ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кажете как да мина 1-вата мисия на мафия 1 след като избягам от колата незнам на къде да хора ?

По въпроса ти : Натискаш продължително ТАБ и след като ти се покажесиньото тикче на картата трябва да отидеш на него т.е. Бара на Сайлиери.

Редактирано от electric (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.