Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за проекта "Южен поток"

Препоръчан отговор

Нещо не се връзват твърденията на професора ти . Пак казвам, и то не аз, а цитирам че хората си казват може да падне с 50 % до 140 $

Както искаш го смятай.

И не, не цитирам избирателно , а акцентирам за да покажа именно това "кривене на уста" да се изкарва черното бяло.

Да не говорим че дори не си чел поста ми. Коментирам именно ПРОДЪЛЖЕНИЕТО на това червеното което казваш че съм "спестил"

- за опасностите. И дори дадох пример. Ама де толквоа акъл да го осмислиш.Ти дори не си прочел че съм го коментирал :) 

С тази изнудваческа  , недалновидна политика и на световно ниво се вижда че Газпром го закъсва :

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

+1! Тези хора са "перфектни имитатори"...могат да "преобразуват националното в лично"....        

Путин учуден от беззъбата позиция на София за "Южен поток". Измислихме този газопровод за да помогнем на България, а те се отказаха Национални интереси за нашите управляващи няма, има само лични.

Гледам и ми става все по - смешно защоно със всяка една секунда се убеждавам че сме това, както ни е възпял едни с това - "Идиоти" Сигурен съм, че и тоя един не знаете кой е, ма както и да е! Заслужав

Публикувани изображения

Мда, интересна " бизнес статия" завършваща с политически коментар.

Миро, в тва око колко корабчета плуват?

п.п. А има и още нещо. Когато се казва че някаква цена Може да поевтинее, това автоматично значи, че може и да Не поевтинее. Тоест, не казаха нищо твоите " източници" . Както обикновено.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересен спор се получи . аз се радвам че можем да получаваме по евтин газ, заради това че разчупихме рашисткия монопол, а някои тук упорито  спорят с това.

Ехоооо, другари.... само да ви напомня че нашия интерес не са високите цени дето пълнят чужди рашистки джобове на олигарси / които очевидно защитавате/ а .... евтини, стабилни и неизнудвачески цени.

Защо сте си избрали да спорите за това, аз идея си нямам...... но не говори за вас добре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не споря. Казвам че е добре да се радваме на евтиния газ, когато имаме евтин газ, а не когато някой си ни обяснява, че можело да имаме. Нали уж скъсахме с лафчетата за светлото бъдеще.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а ето и отново Батьката Лукашенко :

Преведете си ги путинистите тези думи и си ги татуирайте някъде на видно място  :

Говорят «Лукашенко умеет считать, он не будет покупать норвежскую нефть». Буду! Мне Путин задает вопрос «Саша, а зачем ты будешь покупать дороже?» Я говорю «Чтобы каждый год 31 декабря в двенадцать часов ночи не стоять перед тобой на коленях»

Защото той е умен, а за  вас.. не знам :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, miro20 написа:

Говорят «Лукашенко умеет считать, он не будет покупать норвежскую нефть». Буду! Мне Путин задает вопрос «Саша, а зачем ты будешь покупать дороже?» Я говорю «Чтобы каждый год 31 декабря в двенадцать часов ночи не стоять перед тобой на коленях»

Защото той е умен, а за  вас.. не знам :) 

Това не е мярка за "умен" !.....(но тази тема ти е недостъпна) :nono:

Пък като е толкова умен , пак на колене две за едно да плаща . И на никой да не се сърди , че повече няма да има аванти . Вървейки по пътя на Украйна - там да гледа и да не пита какво го чака....

........Което пък показва ти колко си умен , или само си го мислиш ....:lol6: 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смешно се тези които искат да стоят на колене, да дават оценки на тези които не искат да са на колене или кой колко умен... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, miro20 написа:

Смешно се тези които искат да стоят на колене, да дават оценки на тези които не искат да са на колене или кой колко умен... :) 

Никой не иска да стои на колене, но е наистина смешно когато тези, които си търсят оправдание, дават оценки на тези, които търсят начин да се изправят.

И трябва да си наясно, че на колене или не, на никой не му пука какво искаш, а какво можеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Време е да смените опорките :)

Дори вашия любим пРезидент признава рашистктие зависимости и спекулиране с монопол

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що по БНТ дискусия за газта и др. Малко цифри от там

- България купува на цена 280, на Украйна руснаците продават на цена около 180 $ , за Европа продават около 120-140$.

тъдъммм... :beach32: Както казва един комунист тук .. "Аз обичам Русия....... не пипайте БКП"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Ами можело ! :)

КОГАТО МИНЕ ТРЪБАТА обаче !:nono:

......като пишеш - съобразявай защо до сега нямаше тръба.... ! А то , макар и на път да се случи , все още не се е случило....

Пепел ми на устата по случая , че не дай си Боже и други говедарски начини да не се случи ...... :nono:

....за това сега се върни назад и забърши всичко което си изсрал през годините.... ! :nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, by_chechi написа:

КОГАТО МИНЕ ТРЪБАТА обаче !:nono:

Думите ДНЕС и ПОДПИСАН договор говорят ли ти нещо ?

А думите - през април от 44 лв пада за крайни клиенти на 26 лв за мегаватчас  говори ли ти нещо ??

А думите "ценообразуването от 1-ви март ще става месечно" говори ли ти нещо ?

А договорено ретроактивно връщане за надвзети назад суми , които ще са около 150 млн говори ли ти нещо ?

преди 2 часа, by_chechi написа:

....за това сега се върни назад и забърши всичко което си изсрал през годините.... ! :nono:

Аз откакто те помня , все те млатя като кече о дувар , всеки път си тотално оакан щото дори новините не четеш , ама.. нямаш намерение да си бършеш простотиите, нали :) 

Дори добри за България новини като тази, искате да оакате с простотиите си .

Кръв пикаете че за толкова години се оказах абсолютно прав за всичко казвано до тук. :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, miro20 написа:

Думите ДНЕС и ПОДПИСАН договор говорят ли ти нещо ?

А думите - през април от 44 лв пада за крайни клиенти на 26 лв за мегаватчас  говори ли ти нещо ??

А думите "ценообразуването от 1-ви март ще става месечно" говори ли ти нещо ?

А договорено ретроактивно връщане за надвзети назад суми , които ще са около 150 млн говори ли ти нещо ?

Аз откакто те помня , все те млатя като кече о дувар , всеки път си тотално оакан щото дори новините не четеш , ама.. нямаш намерение да си бършеш простотиите, нали :) 

Дори добри за България новини като тази, искате да оакате с простотиите си .

Кръв пикаете че за толкова години се оказах абсолютно прав за всичко казвано до тук. :) 

Мен тези добри новини ме навеждат на мрачни мисли и куп въпроси.

Защо досега сме плащали толкова много повече от реалната цена , кой е виновен за това?

Дали няма общо с вечното мазнене пред руснаците и с големите шлемове на Първанов ?

Въпрос на лошо управление и некадърност ли е факта че сме плащали толкова нереални цени или има и самооблагодетелстване на някои хора ?

Ще понесе ли някой отговорност защо е допуснато това да се случи?

Ще се сетим ли най после че трябва да се държим здраво за ЕС защото без него всеки по силен финансово или военно ще ни налага подобни неизгодни взаимо отношения.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубави въпроси, но като погледна колко хора са на някаква диаметрална планета и плямпат за "колониалното робство" , на "злия ЕС от който само губим" .... просто ....

Ей го виж само тоя по горе с рашистктие си клипове. Дори на верев да ги погледнеш , пак лайтмотива "САЩ наложили на България това, САЩ наложили онова...."

и вика...не дай Боже още такива говедарски ...бла бла....

https://www.svobodnaevropa.bg/a/30466321.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Думите говорят ли ти нещо ?

Говорят ми : " Говедарите вече не пеят ! Техните си вътрешни проблеми тепърва я оправят , я не оправят....." ......:nono:

Даже на тези вече им увряха зелените кратуни....

Европа от Париж до Владивосток - това е пътя ! :nono:

......А пък САЩ - Източна губерния.....! :lol6:(Това е шега за отявлени тъпаци - да го напиша за всеки случай ! Пък кой знае - може да е и пророчество , просветление...... :nono:)

...........................................................

.....Мале , някои наистина нямат връзка с Главната си глава - "мислят" със задниците си ! ..... :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тъпанарите , и не само тук в Калдата . Ефтин газ - на кукуво лято .... ! :nono:

Не се ли случи тръбата , ще има газ на американска цена -  това е диверсификация !  :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакъв недоразбрал руснак се опитва да спекулира със стара информация.

А може и напълно умишлено да пуска фалшиви новини.

https://news.bg/politics/uvelichavat-kapatsiteta-na-balkanski-potok-za-nad-20-mlrd-kubichni-metra.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересен контракоментар. Може би наистина можеше да се преговаря и постигнат неща които другите са постигнали, и като компенсации и мн други неща

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На всички сбъркани в главата , ще им напиша на челото простичката истина , та дано да го проумеят най-накрая :

В Сахара най-ефтин е пясъкът , а в океана водата ! 

.......т.е. газът и петролът в Русия.....

И е въпрос на география - тук пък за разстояния иде реч ....

То не е като да произвеждаш и продаваш компютърни чипове на пазарни цени и където си искаш .....примерно ...... :nono:

Това не е нито някаква филия или фобия , а си е проста икономика !

А икономиката определя правилната политиката..., но това вече стана сложно....

....и никак не ми се надприказва с дърдорковци....

.................................

.....от Гърция щял ефтин газ да взема ! :angry: А бе , ти костенурка стригал ли си ?.... :lol6:

А от Азербайджан до Гърция , колко прекупвача има по тръбата мислиш ли.... ?...:angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе,аз на оня с дървената глава му написах,че евтина газ няма да види още преди година....ама на..диверсификация,та диверсификация....може и да стане,ама ако дупнеш една сонда и я изкараш...както ония с чаршафите...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Proshark написа:

Абе,аз на оня с дървената глава му написах,че евтина газ няма да види още преди година....ама на..диверсификация,та диверсификация....може и да стане,ама ако дупнеш една сонда и я изкараш...както ония с чаршафите...

Може , може да има ефтина газ ! Ама през тръбата от Русия ! Има тръба - има газ !

И не само за газ става дума ! ....Както е казал народът :

" Който има крава - пие мляко . Който няма - гледа ....тъжно " .....:nono: 

Е , вярно - кравата иска грижи . Иначе гази , рита и боде с рогата....И ни "шушнат дискретно"  в ухото , какво шушнат , направо ни го забиват в главата - кравата била " Луда крава " ....

Да бе ! " ...Гроздето е кисело ! ...."  :lol6:

И за да не се чувстват ощететени американофилите и русофобите ще добавя :

" Бог високо , цар далеко ! " , а пък те да се сещат и мислят за какво иде реч....  :nono:

................................

Само , че тъпанарите нямат връзка със Земята :

" Алооу , NASA ! Имаме проблем........с главата ! :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване