Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 628
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Какво значи не харасвам тази или онази марка.Ами че ASUS са едни от най надеждните лаптопи бе.Няма харесвам не харесвам това не е дреха че да ти харесва-при лаптопите има добри и не толкова добри моде

Лаптопа е достатъчн за интернет, офис приложения и ХД на 720 точки. При евентуален проблем всички Дел машини ходят в около два сервиза в София. Въпроса е кой колко бързо и на каква цена ще извърши упр

Статистика - верен сбор цифри от неверни данни. Знаем ги тия "независими" проучвания колко са точни, пък и дори да има нещо вярно изследването е старо и вече неактуално и надали са изследвали точно оп

Публикувани изображения

моля за мнение за този модел лаптоп,надеждност,качество

www.mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=37089

Машинката е отлична, малко преди Нова година взех такава на един познат но от технополис и беше с 2 ГБ памет. Цената беше около 1055 лева ако не се лъжа. Няма камерка но лесно се компенсира с много по-добра външна уеб камера за лаптоп, няма и блутуут но за 10 лева и този проблем се решава с външна карта. И ХП-то и вистата работят отлично, както и по-слабите и стари игрички. На сайта им има драйвери за ХП и трябва от там да се изтеглят, за вистата са на диска към машинката. Няма проблеми със самите инсталации на уиновете, диска явно не е САТА или е включен заводски в ИДЕ режим и не може да се сменя. Отлична машинка, препоръчвам ви я :help wanted3:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря за отговора, и аз мисля да го купя от Технополис с 2гб ram и 3 години гаранция. Как стои въпроса с гаранционния сервиз на asus

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сервиза на Ейсус е в Мост, няма да имате проблеми :) Гаранцията на батерията е 1 година а на самата машинка е 2 години, но може и да бъркам, не зная дали има опция за доплащане срещу 3 години гаранция.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз си го купих от технополис и е с 3 години гаранция с мишка и чанта 1159 лева.Работи перфекно ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Ами искам да ми препоръчате лаптоп до 1300 лв...Ще се използва предимно за ровичкане из нето и за цъкане на игри като CS 1.5,може би на GTA: SAN ANDREASS и на Heroes 5...Аз съм хвърлил око на HP COMPAQ 6715S GR762ES...Ето и патаметрите му :

-ПРЕНОСИМ КОМПЮТЪР

-CPU AMD TURION64 X2 TL-58(1.9-GHZ)

-DISPLAY 15.4" (40 CM.) WXGA BRIGHTVIEW

-RAM 2GB 667-MHZ DDR2

-HDD 160GB 5400 RPM SMART SATA

-VIDEO ATI RADEON X1250 GRAPHICS, WITH UP TO 512 MB

-DVD-RW DUAL LAYER

-FAX/MODEM 56.6 K, LAN 10/100

-NTEL PRO WLAN 802.11B/G, BLUETOOTH MODULE 2.0

-ТЕГЛО 2.6 КГ

-МЕЖДУНАРОДНА ГАРАНЦИЯ

Цена:1300

Споделете какво мислите за него...

Редактирано от mirki4a_36 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста тъп въпрос но все пак.Като купя лаптоп без ОС мога ли да му сложа всяка пиратска от тракерите изтеглена и при инсталацията има ли нещо по особено?Другия въпрос къде в Русе предлагат голям избор на лаптопи?Моля спешно и трябва информацията до 1 час :huh::speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През последния месец инсталирах на три лаптопа Windows XP Profesional и нямах никакви проблеми, лаптопите са два HP 6715s и едно MSI.Но на друго MSI сложих Windows HP Home и създаваше проблеми с драйверите. Но все пак изчакай и мнения на по-разбиращите във форума.

Редактирано от stambena (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да му сложиш всяка ОС, каквато и да е. Няма нищо особено. Само че те попринцип си вървят с ОС. А къде можеш да намериш ... интересно. Попринцип лаптопи се намират по няколко на много места. Трябва обикаляне и търсене. Предполагам в Русе има разни баничарници като Technomarket или Technopolis - там поне лаптопите са читави, за разлика от настолните компютри. Или ... ето ти дилари на MOST (горе има поле за избор на град, и Русе е в списъка).... и дилари на JAR ...

Редактирано от xactoR (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами искам да ми препоръчате лаптоп до 1300 лв...Ще се използва предимно за ровичкане из нето и за цъкане на игри като CS 1.5,може би на GTA: SAN ANDREASS и на Heroes 5...Аз съм хвърлил око на HP COMPAQ 6715S GR762ES...Ето и патаметрите му :

-ПРЕНОСИМ КОМПЮТЪР

-CPU AMD TURION64 X2 TL-58(1.9-GHZ)

-DISPLAY 15.4" (40 CM.) WXGA BRIGHTVIEW

-RAM 2GB 667-MHZ DDR2

-HDD 160GB 5400 RPM SMART SATA

-VIDEO ATI RADEON X1250 GRAPHICS, WITH UP TO 512 MB

-DVD-RW DUAL LAYER

-FAX/MODEM 56.6 K, LAN 10/100

-NTEL PRO WLAN 802.11B/G, BLUETOOTH MODULE 2.0

-ТЕГЛО 2.6 КГ

-МЕЖДУНАРОДНА ГАРАНЦИЯ

Цена:1300

Споделете какво мислите за него...

От коя фирма това ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 1300лв може да се целиш в HP Pavilion Media Center DV6660 INTEL Core 2 Duo T7250 2.0GHz 120GB 5400rpm Intel graphic Media Accelerator X3100 1024MB DDR2 667МHz или HP PAVILION DV6625 CORE 2 DUO T5250 1.5GHZ 15.4'' 160GB 2GB (1GB X 2) 667MHz а за 930лв може да се комплексираш с HP Pavilion Media Center G70. Игри на лаптоп е все едно да си купиш мотор с кош и да обикаляш света. С пръкването на Conroe, процовете на АМД ми изглеждат на нагризани кокали, а пък мобилните им версии никога не са ме възбуждали. Успех

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 1300лв може да се целиш в

HP Pavilion Media Center DV6660

INTEL Core 2 Duo T7250 2.0GHz

120GB 5400rpm

Intel graphic Media Accelerator X3100

1024MB DDR2 667МHz

Ами това ми харесва... :) Рама обаче е по-малко от HP COMPAQ 6715S GR762ES... Публикувано изображение

Аз няма да цъкам много на игри тука става впрос за CS 1.5 (I. MINIMUM REQUIREMENTS

Windows® 95, Windows 98 or Windows NT 4.0

Pentium 133+, 24 MB RAM

SVGA, high color (16-bit)

2x CD-ROM drive

Windows-compatible sound card

Mouse, keyboard) Публикувано изображение

Мисля че на този който съм предложил ще тръгва CS-а... :angry: Ти как мислиш за HP COMPAQ 6715S GR762ES?Кажи какво не харесваш и какво харесваш в него...

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така от няколко дни преглеждам като луд интернет и магазините :bye1: Спрял съм се на два модела, искам да обсъдим със съфорумците кой какви мнения би изразил и евентуално за тези или малко повече пари, какво по-добро би предложил. Битката за сега е между Asus и Acer, понеже за MSI все трудни думи чувам, кофти сервизи, кофти качество, а не ми харесва логото им на капака, дори и светещо, дори и с диаманти, гаднее ми :bye1: При Асуса залагам на добър дизайн, добра видеокарта, но не знам батерията колко държи, няма ОС - не ми е проблем, въпросът е процесора и чипсета дали превъзхождат тези на Acer, както и това, дали ще може да се сложи още рам на Acer-а, в официалния сайт пише 4 слота, но дали е така реално. Acer-а сякаш ще вади по-стабилна картина, батерия, а й е с по-нов дизайн, и малко разчупен, не е толкова стандартен като повечето лаптопи, някъв беличък е :gift: Отделно двете парчета идват като крайна цена 1700лв, около тази цена с +-100лв. Та първият е Asus-а: • CPU AMD Athlon64 X2 TL60 2.0GHz • Chipset AMD M690G • LCD 15.4" WXGA Glare type • Memory DDR2 667 2GB (2 slots DDR2 667, up to 4GB) • VGA ATI Mobility Radeon HD2600, up to 1GB HyperMemory • HDD 160GB SATA 5400rpm • Optical storage DVD Super-multi LightScribe • Communications 802.11b/g wireless, LAN 10/100/1000, Modem, IEEE1394, 4 x USB 2.0, Bluetooth • Expansion slots Express card, xD/SD/Mini SD/MMC/MS/MS PRO/MS DUO/MS DUO PRO reader, DVI-D, S-video • Audio Intel High Definition audio, built-in stereo Speakers, Headphones/S-PDIF/Mic • Camera 1.3 mpx rotating • Keyboard 19 mm full size 88 keys • Battery 6 cells Li-ion • Operating system N/A • Features Bag and Mouse • Dimensions 365 x 269 x 28-40.5 mm • Warranty 2-year limited global hardware warranty 1-year battery pack warranty А това е Acer-а: Процесор : Intel® Core™ 2 Duo processor T5250 Чипсет : Mobile Intel® PM965 Express Chipset Памет : 1 GB DDR 2 667(1x1GB) Дисплей : 15.4" WXGA (220-nits) Acer CrystalBrite™ TFT LCD 1280 x 800 pixel resol Видео карта : 256MB NVIDIA® GeForce™ 8600M GT TurboCache™ with up to 1024 MB of TurboCache™ technology (256 MB GDDR2 VRAM, up to 768 MB of shared system memory) Твърд диск: 160GB 5.4K SATA Оптично устройство: DVD +RWSuper Multi (tray) Екстри: no FDD, 5-in-1 card reader (SD/MMC/MS/MS PRO/xD), Camera 0.3D, 4 x USB 2.0 ports, HDMI™ port with HDCP support, IEEE 1394, S-video/TV-out, Express Card™/34 slot, FIR/CIR, External display (VGA) port; Headphones/ Dolby®-certified surround sound system Acer 3DSonic stereo speakers (2x2 W) and 1x subwoofer low-frequency effects /line-out port; Microphone /line-in jack; (RJ-11) port; DC-in jack for AC adapter, gigabit Ethernet, 56K, Intel® WiFi Link 4965AGN (dual-band quad-mode 802.11a/b/g/ Draft-N), Bluetooth® Батерия: 6-cell LiIon - 3.5-hour battery life Тегло : 3.02 kg Софтуер : Microsoft® Windows® Vista™ Home Premium Гаранция: 1 година

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двата посочени модела са "минали" през ръчичките ми, това включва обезчестяване на всичко опаковано, инсталация на софтовете и тест за около час-два от мен и колегите. Симпатиите ми са насочени към Ейсус, страхотен дизайн и изработка, малко повече екстри, по-качествен звук и монитор. Ейсуса грее малко повече. Никакви проблеми с HDTV и игричките с лека и средна тежест и изисквания за ресурси и при двата. На Ейсъра не е никакъв проблем добавянето на памет особено сега когато е на толкова изгодни цени (около 40 лева за 1 ГБ). Батериите идват от едно и също място и зависи какво ще ти се падне като късмет от торбата, има варианти с 9 клетки с малко по-голям капацитет но по-висока цена. И двата лаптопа са добър избор, избери този, който ти хване окото, из бих ги предпочел пред MSI, Fudjitsu, HP и останалите, евентуално, има и бих препоръчал подобен модел на Дел но е доста по-скъп, това е мое лично мнение :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двата посочени модела са "минали" през ръчичките ми, това включва обезчестяване на всичко опаковано, инсталация на софтовете и тест за около час-два от мен и колегите. Симпатиите ми са насочени към Ейсус, страхотен дизайн и изработка, малко повече екстри, по-качествен звук и монитор. Ейсуса грее малко повече. Никакви проблеми с HDTV и игричките с лека и средна тежест и изисквания за ресурси и при двата. На Ейсъра не е никакъв проблем добавянето на памет особено сега когато е на толкова изгодни цени (около 40 лева за 1 ГБ).

Батериите идват от едно и също място и зависи какво ще ти се падне като късмет от торбата, има варианти с 9 клетки с малко по-голям капацитет но по-висока цена.

И двата лаптопа са добър избор, избери този, който ти хване окото, из бих ги предпочел пред MSI, Fudjitsu, HP и останалите, евентуално, има и бих препоръчал подобен модел на Дел но е доста по-скъп, това е мое лично мнение :)

А може ли да кажете дали по дадената конфигурация Asus-ът е с Athlon 64 или Turion 64, зарзових из Google среща се и с двата, но понеже пише TL-60 само Турионът е TL-60! следователно е такъв, второ с какви марки Рамове са, с какви Видеокарти - от рода на ASUS вероятно е с карта на ASUS или пък не!? Какви са им хардовете, защо никъде нищо не пише за марките. Оделно как така каквато батерия ми се падне ... приерно ако отида да го купувам, то пише че е 6 Cell дали може да доплатя да ми сложат 9 :angel19:

И видеото вероятно е с 256 собствена нали, тоест има и такова с 512, но щеше да е по-висока цената 100%. Напишете ако имате време всичко което се сещате за двете моделчета, много съм се спрял на тях, евентуално разглеждам за алтернатива на Toshiba, но за сега Asus-ът печели симпатията ми :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом е ТЛ-60 значи е Turion 64, в противен случай е AMD Athlon64 X2 TK55 (1.8GHz). Не съм отварял лаптопите защото бяха нови и в гаранция а аз не работя в сервиза на МОСТ :) Паметта, която добавям е от най-евтината... - 1GB DDR2 667 A-DATA SODIMM 25.50 USD... Вложените чипове РАМ не мога да бъда сигурен какво производство са, защото в повечето случаи нямат маркировка и марка, само някакъв сериен номер и неясна за мен маркировка. Понякога разбирам производителя но в повечето случаи не.

Въпросните видео карти имат собствена бърза памет 128 или 256 МБ но ползват и от системната. За батериите написах така, защото в последно време всички батерии се правят предимно в няколко завода в Китай и качеството им не гарантира 100% безотказна работа. От личен опит си правя кривата сметка, че на около 25-30 батерии една прави проблеми още през първия месец. Или електрониката по захранването и контрола но за клиента е все тая, когато става дума за проблем с батерията най-общо казано. Просто не исках да пиша е ефир цялата оная приказка за торбата и късметчетата в нея но наистина има риск с вземане на некачествена батерия, марката на лаптопа няма значение :)

Батерията по принцип не може да се сменя, тя си върви в комплект с лаптопа. Различните модификации за едно моделно семейство, например A7К за Ейсус, означени с А152 или нещо от сорта за Ейсус могат да имат по 9 клетки но и цената е по-висока. Ако се тръгне да се търси точната модификация отнема много време и нерви в България. В комбинация с търсенето на най-ниската цена и гаранцията става Мисията невъзможна - 16 серия Публикувано изображение

Твърдите дискове най-често са Сийгейт, следват Хитачи и накрая Фуджитсу. Оптичните устройства са най-често Матшита за Ейсус. Самите производители пишат на всяка стока, че си запазват правото да внасят промени в нея без предупреждение. Водени от тази политика те не дават информация за производителя и марката на компонентите. Пък били те тв.дискове или видео карти.

Последно, аз обикновено проверявам на сайта на производителя и западните форуми (вкл.руските :) ) кои са последните модели. Не мога да се доверявам просто на нашенските търговци. В случая за Ейсус проверявам тази страничка, там виждам, че актуалният модел от фамилията Ф7 (за цифрови удоволствия... Публикувано изображение ) е с Интел процесор - цък И после търся желаната модификация на най-ниска цена. От последната страница се вижда, че тв.доскове, които се монтират на нея са няколко:

80GB,5400rpm;

120GB,5400rpm;

160GB,5400rpm;

200GB,5400rpm;

250GB,5400rpm;

Както и батериите:

6 cells: 4800 mAh, 53

9 cells: 7200 mAh, 80

Намирам на първо търсене една от модицикациите, нацелих обаче една скъпичка - цък, нямам просто време в момента за търсене на най-ниската цена. А и няма гаранция, че ще я намеря в нета в БГ... Но това е с последен модел, страхотен е, но е с най-бързия проц за фамилията, най-големия диск и цената е .... Опитай да намериш по-ниска цена (по-слаб модел) или избери някой от дискутираните преди това. Успех :angel19:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам ти да погледнеш един от новите модели на Acer с 2.0ГХз процесор, който е аналог на ASUS-a - http://www.bglaptop.net/-ACER/ACER-Aspire-...eForce-8400MGT/.

Редактирано от 5ckata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля да си купувам Лаптоп от България. Ще го ползвам основно за работа, но ще играя и игри на него, затова съм си харесал няколко по-мощни. Имам въпрос относно вградените видеокарти - на различни места видях, че не е хубаво да се взима лаптоп с такава видео карта, защото прави проблеми, или не е препоръчително за игри. Обаче 90% от лаптопите предлагани на Българския пазар са с вградена видео карта, и единствените достъпни (и уж хубави) лаптопи с отделна видео карта са Тошиба. Четох и чух лоши отзиви за Тошиба, но ще съм благодарен ако и вие ми дадете мнение и препоръка. Дали да си купя Тошиба (дал съм конфигурация по-долу) или да си купя Dell с вградена видеокарта (още по-долу), като искам новите и капризни игри да тръгват на лаптопа който ще си купя.

Toshiba Satellite A210-199 2GB

AMD new model AMD Turion 64 X2 TK-57 (1.9GHz, 1MB Cache)/ 1GB (DDR2-667MHz)/ 160GB SATA (5400rpm)/ 15.4" WXGA TruBrite (1280x800)/ DVD Super Multi drive DL/ ATI Radeon® X1200 up to 831 MB total available graphics memory with 2GB system memory/ 56K/ LAN/ Wireless LAN (802.11/b/g)/ Bluetooth/ 5-in-1 Bridge Media slot (SD™ Card, Memory Stick®, Memory Stick Pro™, MultiMedia Card™, xD-Picture Card™)/ TV-out/ IEEE 1394/ 4x USB 2.0/ Integrated 1.3 Megapixels Video Camera/ Express Card Slot/ Win Vista Home Premium, Toshiba ConfigFree™, Connectivity Doctor/ 2 години международна гаранция/ 2.7kg

2 Year International Warranty

Dell Inspiron 1521 N

15.4" Widescreen WXGA (1280x800) TFT Display with TrueLife

ATI Radeon® Xpress 1270 HyperMemory (integrated)

Ruby Red Colour with Microsatin Finish & 2.0mp camera

Turion 64 X2 TL58 (1.9Ghz, 512K)

Memory Dual-Channel 2048MB (2x1024) 667MHz DDR2 SDRAM

120GB (7.200rpm) SATA Hard Drive

Fixed Internal 8X DVD+/- RW Drive

Modem Cable and Adapter Internal V.92 Data, Fax, Voice Functions

Wireless 1390 802.11b/g Mini-PCI Card EUR

Dell TrueMobile 355 internal Bluetooth Module

AC Adapter 90W

Primary 6-cell 56WHr Li-Ion Battery

Free DOS

3 години гаранция

И двете конфигурации имат и предимства и недостатъци, но съм по-навит на Тошиба-та, защото е с 250лв. по-евтина... Но пък Dell-а е по-красив и има DVD записвачка :)

Ако имате препоръки относно друг модел геймърски лаптоп, ще съм благодарен ако споделите

Благодаря предварително :)

Редактирано от Elmo9 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май неси писал за какъв бюджет става въпрос. Чувал съм че, Toshiba са добри лаптопи - нямам лични впечатления. DVD Super Multi drive DL не е ли записвачка. Харесах този модел - ASUS A7KC-7S005. Даваш още 40 лв. при поръчката и става с 2 GB RAM. Ако имаш възможност ориентирай се към Intel базиран лаптоп - Santa Rosa!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, наистина пропуснах за бюджета... Ами нека е между 1300 и 1800лв. От много години не съм фен на Интел и не искам да си купувам такъв процесор, освен ако нямам друг избор... А относно Тошиба още един компетентен човек ми каза да не взимам такъв лаптоп... Вече започвам много силно да се колебая.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, наистина пропуснах за бюджета... Ами нека е между 1300 и 1800лв.

От много години не съм фен на Интел и не искам да си купувам такъв процесор, освен ако нямам друг избор... А относно Тошиба още един компетентен човек ми каза да не взимам такъв лаптоп... Вече започвам много силно да се колебая.

До 1800лв можеш да си взьемеш Делл 1520 много по-добър като параметри от Тошобата . Затова оба4е поразгледаи сайтовете предлагащи лаптопи , просто темата е дъф4ена много пъти и няма смисал пак да го правим . тук тук и още много сайтове които примерно може да намериш в гоогъл .

Успех

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, прав си че темата е много дъвкана... Вчера и днес изчетох доста, и май Тошиба всъщност не са толкова лоши, въпреки че не са перфектни. Привлича ме това, че имат международна гаранция, а аз ще заминавам за Великобритания след няколко месеца и ще ми е полезна ако възникне проблем... А и като отношение цена - параметри Тошиба са по-добри от Dell. Освен това едната ми сестра има Тошиба от 5 години, и още се държи. Само HDD е сменян веднъж (доколкото прочетох това е масова практика за Тошиба лаптопите), и батерията му хич я няма, но си работи перфектно.

Относно магазините - Мисля да си го купя от Стантек - доста ме впечатлиха, ходих и до офиса им. А и един приятел ми ги препоръча. Ще си взема Toshiba Satellite A210-199 2GB само ще и добавя още 1GB RAM, според мен това е най-доброто решение.

И още относно магазини: горещо НЕ ви препоръчвам ТОЗИ магазин. Освен че сайта им има само по 40 посещения на ден, не виждам никаква гаранция че ще получа поръчаното. Освен това пуснах запитване на страницата им, което беше на Кирилица, и го бях написал много изчерпателно. А те ми отговориха по много смотан начин. Отговора:

1. Беше на латиница

2. Не съдържаше никаква информация (само най-оскъдни неща отговарящи на въпроса ми)

3. Отговориха ми 5 дни след въпроса ми (пуснах го в четвъртък вечер, те ми отговориха във вторник сутринта - тоест 3 работни дни по-късно.

Въпроса ми на кратко казано беше дали предлагат един модел лаптоп на изплащане и какви са условията. А ето го и целия им отговор:

"Zdraveite, predlagame na lising, no realno kakto vsichki firmi v BG lisinga se odobriava ot syotvetnata banka i vazat tehnite uslovia."

Редактирано от Elmo9 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, прав си че темата е много дъвкана... Вчера и днес изчетох доста, и май Тошиба всъщност не са толкова лоши, въпреки че не са перфектни. Привлича ме това, че имат международна гаранция, а аз ще заминавам за Великобритания след няколко месеца и ще ми е полезна ако възникне проблем... А и като отношение цена - параметри Тошиба са по-добри от Dell. Освен това едната ми сестра има Тошиба от 5 години, и още се държи. Само HDD е сменян веднъж (доколкото прочетох това е масова практика за Тошиба лаптопите), и батерията му хич я няма, но си работи перфектно.

Относно магазините - Мисля да си го купя от Стантек - доста ме впечатлиха, ходих и до офиса им. А и един приятел ми ги препоръча. Ще си взема Toshiba Satellite A210-199 2GB само ще и добавя още 1GB RAM, според мен това е най-доброто решение.

И още относно магазини: горещо НЕ ви препоръчвам ТОЗИ магазин. Освен че сайта им има само по 40 посещения на ден, не виждам никаква гаранция че ще получа поръчаното. Освен това пуснах запитване на страницата им, което беше на Кирилица, и го бях написал много изчерпателно. А те ми отговориха по много смотан начин. Отговора:

1. Беше на латиница

2. Не съдържаше никаква информация (само най-оскъдни неща отговарящи на въпроса ми)

3. Отговориха ми 5 дни след въпроса ми (пуснах го в четвъртък вечер, те ми отговориха във вторник сутринта - тоест 3 работни дни по-късно.

Въпроса ми на кратко казано беше дали предлагат един модел лаптоп на изплащане и какви са условията. А ето го и целия им отговор:

"Zdraveite, predlagame na lising, no realno kakto vsichki firmi v BG lisinga se odobriava ot syotvetnata banka i vazat tehnite uslovia."

Ами взимаи без да се чудиш , добър е избора . Според мен Тошиба са имат добри лаптопи за среден клас и на добри цени . Делл са с малко отгоре , защото са си Делл . Аз имам 1520 и съм много доволен , не сега като се замисля бях чел някъде , че май не са остнали бройки от тея модели . 1520 за 1800лв - 2ГБ рам , 160 хард , 1440х990 , 8600гт , C2D 1,5GHz и 2мп камера , 3г гаранция и без операционна система . Като това последното ми хареса най-много . В нас имаме тошиба 17' и сме доволни . От 2-3г не е мраднала . За живота на батериите имаше една тема тук , в която дискотирахме . Може да я погледнеш . Успех в покупката и за да не разводнявам още повече като за край ти благодаря за линка който си дал накрая . Наистина са зле тея от сторе пц
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За игри на добра цена са ASUS, ACER и BENQ.

Виж този ASUS F3KA-AP023

Процесор : AMD Turion64 X2 TL56 1.8GHz

Чипсет : AMD M690G

LCD Дисплей : 15.4" WXGA Glare type

Памет : DDR2 667 2GB (2 slots DDR2 667, up to 4GB)

Видео карта : ATI Mobility Radeon HD2600, up to 1GB HyperMemory

Твърд диск : 160GB SATA 5400rpm

Оптично устройство : DVD Super-multi LightScribe

Communications : 802.11b/g wireless, LAN 10/100/1000, Modem, IEEE1394, 4 x USB 2.0, Bluetooth

Expansion slots : Express card, xD/SD/Mini SD/MMC/MS/MS PRO/MS DUO/MS DUO PRO reader, VGA, DVI-D, S-video

Аудио : Intel High Definition audio, built-in stereo Speakers, Headphones/S-PDIF/Mic

Камера : 1.3 mpx rotating

Клавиатура : 19 mm full size 88 keys

Батерия : 6 cells Li-ion

Операционна система : N/A

Размер & Тегло : 365 x 269 x 28-40.5 mm, 2.75 kg

Гаранция :

2-year limited global hardware warranty

1-year battery pack warranty

върви около 1900 лв.

Редактирано от macrobe (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване