Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

mitko1512

Измамното шоу Стани богат и цялата лъжа около него

Препоръчан отговор

Благодаря на Fixt00l за положения труд относно превода на темата и ще го изпратя на Celador ако иска някой друг да се подпише под писмото нека си напише имената и от каде е, а аз ще ги добавя под писмото като хора които ме подкрепят заедно с псевдомите във форума и линк към форума та ако искат даже и да прочетат каква точно българската действителност около игрите и шоу програмите в БГ.

Ще преведа историята ти, както си я написал.Поради жестоки лични проблеми+здравословни, ще се позабавя, за да свърша работата качествено, както ми е в стила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди време гледах един документален филм за забравих как се казваше играта, май Дото в САЩ през 50 те. Това е първият случай когато е разкрита далавера че всичко е нагласено и въпросите се знаят предварително. Там обясних защо подобни предавания поначало са мъртвородени и без наши ваши не може да се мине. Ако въпросите са лесни, много хора вземат наградата и са на загуба. Ако са трудни много малко хора стигат напред и за зрителите става безинтересно. Баланс практически е невъзможен, дори и най умните хора не са енциклопедии, ако разбираш много от история почти сигурно е че от химия нищо няма да знаеш. Ако ти дадът химия гориш веднага, а ако ти дадът история вземаш парите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прегледах доста от тук написаното...за съжаление много от нешата според мен са верни...но пък бих искал да попитам какви са начините да участваш?? знам че се пуска СМС но незнам на кой номер. :)

Ако може да ми кажете ще съм благодарен. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Прегледах доста от тук написаното...за съжаление много от нешата според мен са верни...но пък бих искал да попитам какви са начините да участваш?? знам че се пуска СМС но незнам на кой номер. :)

Ако може да ми кажете ще съм благодарен. cool.gif

И после ще пишеш пак в тая тема-как са те прецакали

biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И после ще пишеш пак в тая тема-как са те прецакали

biggrin.gif

ЕЕмиии :) каквото стане... :clap:и все пак ако знаеш как да се запиша можеш да напишеш :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто трябва да позвъните на телефон 1151 - за всички мобилни оператори или да пуснете SMS с текст TV на същия номер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
60*60*24*365.5=31579200

не бе това го знам аз сам си го сметнах въпроса ми беше как оная успя след това и Ники Кънчев го обясни по по-лесен начин но въпроса ми е как тя успя да го сметне толкова бързо той само преброи до три секунди и тя зацепи. просто явно аз нещо не съм бил в час и явон все още не съм щот това смятане коети си написал си го направих и аз ма тва не може да го направиш за три секунди ако ще да си с калкулатор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
не бе това го знам аз сам си го сметнах въпроса ми беше как оная успя след това и Ники Кънчев го обясни по по-лесен начин но въпроса ми е как тя успя да го сметне толкова бързо той само преброи до три секунди и тя зацепи. просто явно аз нещо не съм бил в час и явон все още не съм щот това смятане коети си написал си го направих и аз ма тва не може да го направиш за три секунди ако ще да си с калкулатор.

Тва и с калкулатор познай за колко ще го сметна

Мда :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ще преведа историята ти, както си я написал.Поради жестоки лични проблеми+здравословни, ще се позабавя, за да свърша работата качествено, както ми е в стила.

Благодаря ти много :) , не ти давам зор, когато успееш тогава все пак нали е за каузата. Само като си готов пиши лично или на e-maila и после да я пращам на Celador.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря ти много :) , не ти давам зор, когато успееш тогава все пак нали е за каузата. Само като си готов пиши лично или на e-maila и после да я пращам на Celador.

Hello, Celador!

I would like to report violation of the copyright, concerning the “Who wants to be a millionaire” show. Let me tell you about it.

On January the 8th, 2008, I have received a call from a representative member of the Bulgarian version of the “Who wants to be a millionaire” show-“Stani bogat” (It means “Become rich” .They told me to appear in the studio on January the 12th, so I went to a trip to the capital city of Bulgaria- Sofia. The weather was freezing cold, so was the studio. We waited in the studio for two hours, and we were placed in order of our check-in number. There was a competitor from the previous show, who went up winning 20, 000 BGN (about 10 250 ?).The crew assumed that we would be delayed for the next show, but they finally ended up with the decision that we shall play. They had to mark the players` names, and each player would press OK, in order to register. They did this and messed up the players` names twice, by mistake of the crew. The equipment was not stable, and it failed about 7 times-when pressing OK, the system would not accept it. Finally, the show leader, Nickolay Kunchev, said “We will not play this for an hour, or something, start the game, we need a winner, and, if the system fails-you will fix it later (!) They asked the question, and I put the four items in the question in the correct order, in less than 4 seconds. There was a winner, but the system did not show my name in green, like it did with the names of the competitors, who had given the correct answer. I called a technical representative of the show and I asked him why so, but he was quite rude to me, and said that he did not owe me an explanation, and he said that the show was already over. The show would cost the competitors two days; most of them had to travel a long way to the capital city, in order to participate…Is this the “Who wants to be a millionaire” show?! The purpose is just to make good money from the competitors, who gave expensive pay calls, or SMS?

Now, for the show violation, except the above. The first prize is only 100, 000 BGN (about 50, 000 euros).It is by no means close to the original Millionaire idea. The questions in the show are extremely different, even for a professor, and there was no one even close to first prize. Before the show, the competitors are forced to give a brief interview about all their knowledge, and they are asked about their weak points, numerous times, and they crew saves anything said to a sheet…Many spectators have been reporting mistakes in the questions and in the answers, making it impossible for any competitor to continue the show. I have personally seen about 20 times this, and once, I was watching the show in the house of a woman I know, she is an expert in chemistry, and she works for the military, and the government- she reported numerous mistakes in the answers, and the questions are being asked, impossible to understand. Many other people reported such violations in the studio, like mine, and nobody does anything about it. Other people are becoming millionaires, just by the fee they collect from the SMS and the pay calls, this is a very serious violation, using the license from Celador, and I swear I will put my story on TV, online TV, newspapers, forums, blogs, and internet news sites. I think you should know all this, as Celador owns the copyright and must be aware of any violation. I am looking forward to hearing from you.

Yours sincerely:

Редактирано от Fixt00l (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) Fixt00l

Celador,сега ще разберете на какво са ви направили играта в нашата родина

biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да наистина ще разберат, защото го изпратих по e-mail, а утре за по-сигурно го пращам и по пощата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.01.2008 г. в 19:14, mitko1512 написа:

Здравейте,

На 08 януари ми се обаждат, че предаването в което ще участвам ще се снима на 12 януари и трябва да съм в София. Отивам отново в София, на 12 сутринта ни вземат в 7:30 от хотела и отново в студиото където вече температурите бяха минусови, просто нечовешки студ и отново започна да се повтаря сценария, отново затворени в стаята, отново вафлите и минералната вода. След около 2 часа чакане най-накрая ни заведоха в студиото където естествено трябваше да си съблечем палтата и да стоим при ужасно ниска температура като същевременно имаше участник останал да играе от предишно предаване. Наредиха ни както бяхме по списък всеки с номера който беше изтеглен. Участника който игра се казва Боби Иванов от София и спечели 20 000 лв. Игра около 55 минути и даже говореха, че нас ще ни оставят за следващо предаване, но след като господина си тръгна с наградата решиха да играем "най-бързия печели", първо трябваше да изпишат името на играча и да натиснеш ОК за да се регистрираш със своето име, първо дадоха имената разбъркано след това втори път опитаха, но отново не улучиха на всеки името и решиха да ни разместят както бяха написани на мониторите на всеки. Започнахме тренировки всеки да свикне с техниката но отнохо започнаха техническите проблеми натисках 5-6 пъти, но не отчиташе че съм натиснал. Започнаха записи дадоха едно условие, но отново проблеми с техниката, след малко отново същото условие и отново проблеми и накрая Ники Кънчев предложи да се смени условието зашото няма никакъв смисъл и цитирам "Ние тука няма да иаграем 1 час Най бързия печели пускайте да имаме победител пък ако има проблеми с техниката после ще се оправяте". Така и най-накрая пуснаха условието да се подредят по разстенията по височина като се започне от най-ниското: А-Репей, В-Мундзухар, С-Топола, D-Череша. Аз ги подредих вярно В, А, D, С за около 4 секунди, след това дават резултатите моето име не е зелено както на тези които са отговорили правилно. Излъчи се победител. Като спряха снимките, за да сложат микрофона на победителя извиках един от тези които ни обучаваха как да работим с техниката и му показах моите отговори и попитах, защо моето име не е от вярно отговорилите участници ми каза че не може на мен да ми дава обяснение за това и че шоуто е приключило вече. Явно на хората от СИА им трябват техни хора да играят и няма значение това как е постигнато, а че изгубиха 2 дни на всички участници, които повечето не бяха от София няма никакво значение. Ето това представлява шоуто "Стани богат". Някои ще си кажат този е някакъв злобар и това тук го е написал защото не е могъл да участва, не аз не претендирам че съм бил най-бързия, даже напротив не бях най-бързия, защото участника отговори за около 3 секунди и че непременно и на всяка цена трябва да взема участие в шоуто, просто нека като се прави нещо да бъде честно към всички, защото не само за мен а и за останалите 8 човека не е честно и всички останаха излъгани при положение че всеки е тръгнал за своето участие с някакви надежди. Знам че нищо няма да постигна с това, пък и не искам, но нека всички знаят, ако решат да пускат смс-и за участие да са в течение с това как стоят нещата за тяхното бъдещо участие и как се определя участника в прословутото шоу Стани богат или по-точно Стани излъган.

Ники Кънчев го лансират, но е много безцеремонен и груб!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...