Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

mitko1512

Измамното шоу Стани богат и цялата лъжа около него

Препоръчан отговор

Мой колега и приятел-Орлин Крумов-игра

Каза че дават предварително анкетни листове-какво знаеш-а той е невероятен по география,забиха го още в началото въпрос литература :Кои от тия Майн са братя ohmy.gif

Ми така,него много го мразят понеже много знае

Към бъдещите участници в предаването:

На предварително дадените анкетни листове напишете че сте много силни в областите,в които всъщност сте слаби,за да не ви се "падне" някой въпрос от тези области ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност никой не си задава въпроса кои са тези от "СИА Адвъртайзинг".

Целият екип приятели, които направихме СИА, са кинаджии....

Малко (наистина малко информация): http://www.jobs.bg/magazine/24

Ето ги:

Нико Тупарев - ТВ продуцент и шеф на СИА.

Росен Цанков - доведен син на Стефан Данаилов и един от босовете на СИА.

И другите, под чадъра който ръси пачки и защитава от лошите. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Към бъдещите участници в предаването:

На предварително дадените анкетни листове напишете че сте много силни в областите,в които всъщност сте слаби,за да не ви се "падне" някой въпрос от тези области :headphones:

То си личи когато лъжеш ;) не си мисли ,че някой ще ти даде парите просто така за спорта ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз съм навит да пиша на Celador дето сържат правата на тази игра, само да има кой да преведе всичко това на англиски и ще им го изпратя и в електронен вариант по e-mail както и в писмо на пощата за да е по-сигурно, че ще се получи. Вярвам че трябва да има наказание за такива като тях дето си мислят, че щом имат пари и печелят по много за сметка на тези които се надяват да покажат знания и все пак да спечелят нещо най-вече със своите знания, си мислят че може да се подиграват с всички нека си получат заслуженото. Макар, че и на мен не ми се вярва кой знае какво да стане, но малко или много ще си имат неприятности.

Търси се преводач за каузата

:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сещате ли се дето имаше един късметлия който си спечели честно 100 000 хиляди лева и на края се оказа,че незнам си коя там 5-6-7 братовчедка имал да работи в нова телевизия и не му дадоха парите - на шурея шуринайката дет се вика ..... Абсолютни измамници са всички по тези игри!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно 100% истина. И само гледат да взимат парите на баламите дето изпращат sms-и. Абе тука на никой да нямаш вяра, че "ти, който си стоиш в къщи също можеш да спечелиш голямата награда". Ама още има балами, които вярват на сладките приказки от екрана. И дано писмот на митко стигне до точните хора, които няма да потулят случая

Редактирано от yan4eto_lpfenka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абсолютно 100% истина. И само гледат да взимат парите на баламите дето изпращат sms-и. Абе тука на никой да нямаш вяра, че "ти, който си стоиш в къщи също можеш да спечелиш голямата награда". Ама още има балами, които вярват на сладките приказки от екрана. И дано писмот на митко стигне до точните хора, които няма да потулят случая

Със сигурност ще стигне най-малкото до Celador само малко помощ ми трябва относно английския, но мисля че рано или късно и с това ще се справя. Решен съм да дам яснота относно провеждането на това шоу в България, все пак сме свободна държава и малко или много ако искаме да се наричаме европейци трябва да си държим на правата като хора и нека се разбере вече, че в тая държва хората не са овце които могат да бъдат мамени и манипулирани от който и както си поиска. Трябва малко или много всичко да се постараем да има по-малки такива прецеденти не само свързани с шоу програмите, а като цяло навсякъде и да живеем в една найстина честна и почтена европейска държава, каквато по принцип трябва да сме. Честно казано не съм много оптимист относно тези мои мисли, но съм сигурен че с общи усилия поне малко може да се промени всичко долно, подло и измамно около нас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

според мен това което се е случило с теб и с всички останали участници в стани богат е била чиста гавра!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Със сигурност ще стигне най-малкото до Celador само малко помощ ми трябва относно английския, но мисля че рано или късно и с това ще се справя. Решен съм да дам яснота относно провеждането на това шоу в България, все пак сме свободна държава и малко или много ако искаме да се наричаме европейци трябва да си държим на правата като хора и нека се разбере вече, че в тая държва хората не са овце които могат да бъдат мамени и манипулирани от който и както си поиска. Трябва малко или много всичко да се постараем да има по-малки такива прецеденти не само свързани с шоу програмите, а като цяло навсякъде и да живеем в една найстина честна и почтена европейска държава, каквато по принцип трябва да сме. Честно казано не съм много оптимист относно тези мои мисли, но съм сигурен че с общи усилия поне малко може да се промени всичко долно, подло и измамно около нас.

Ако всеки от нас поиска да направи добро или да промени нещо лошо-то света определено ще бъде по-добър и по-хубав

:question:

Аз съм зад теб и те подкрепям,а и виждам че доста се събрахме вече

:cant believe:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да питам нещо извън измамите на тази игра - ако някой е гледал предаването в четвъртък 24 или петък 25 януари (не съм много сигурен) имаше един въпрос от по лесните който се падна на една дет разбира от икономика. въпроса беше колко време е нужно да се преброи до 31 милиона секунди и верния отговор беше една години (за уточнение 1 година=31 560 000 секунди). чудно ми беше как тя достигна до верния отговор!? какво пресметна? ако някой разбра да ми каже ако не - no problem.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Батенце мисля, че не съм само аз пострадал от подобно поведение и ама повечето с лека ръка подминават такива неща. Аз реших, че е крайно време това да престане и нека се знае какво всъщност се върши там и как се определят участниците в прословутото шоу. Относно участниците са избрани от преди 2-3 и повече години които са изпращали смс-и за да се направят 10-15 предавания и след това вече новите от тази година. Стола изчезва, защото спират снимките и след това отново ги слагат. Значи едно шоу което се дава около 50 минути се снима около 1:30 ч. правят повторения и т.н.

Ама не си изобщо единственият.Веднъж се обадих, преди години, и отговорих вярно.Въпросът беше "Добромир Хриз е...?" На запис се говореше доста минути, с цел да те набутат.Обадиха се, отидох.Ники Кънчев го гримираха преди мен-рядко надут палячо, в истинския смисъл на думата."Най-бързият печели" беше доста различно онова, което показват.Не успях да се справя.Втория път спечели една, видях как си намигваха с водещия.Каза да чакаме трети тур след рекламите.После каза "Който играл-играл!" и се изхили рядко просташки.Много обидно ми стана, бях ученик още, само дето не плаках, задето ми отнеха сигурната победа-останаха само 2 момичета и двама старци, ако не се лъжа, за третия тур.А обстановката в студиото беше като в гробница на погребение на фараон...С две ръце-на Господари на ефира.Кажи им, че, ако се потули случая-ще им докараш камерите от конкуретна телевизия!

Аз съм навит да пиша на Celador дето сържат правата на тази игра, само да има кой да преведе всичко това на англиски и ще им го изпратя и в електронен вариант по e-mail както и в писмо на пощата за да е по-сигурно, че ще се получи. Вярвам че трябва да има наказание за такива като тях дето си мислят, че щом имат пари и печелят по много за сметка на тези които се надяват да покажат знания и все пак да спечелят нещо най-вече със своите знания, си мислят че може да се подиграват с всички нека си получат заслуженото. Макар, че и на мен не ми се вярва кой знае какво да стане, но малко или много ще си имат неприятности.

Готов си с превода, само ми пиши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БГ простотията няма край,и няма и да има и след 100 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами момчета, не сте ли забелязали друго:

Ники Кънчев е тъпанар - ако той седне да играе(честно), повече от 500 лв. няма да вземе - гаранция! Въпреки това, след ВСЕКИ (АБСОЛЮТНО ВСЕКИ) отговор на въпрос, се прави на "енциклопедична личност" и дава разяснения и любопитни факти свързани с въпроса. Неща, които сигурен съм 100%, той НЕ знае! Откъдето може да си направим лесния извод, че за всеки въпрос той се подготвя предварително => въпросите, които ще се паднат са ясни още преди предаването =>

=> "Стани Богат" = МАНИПУЛАЦИЯ!!!!!!!! :):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами момчета, не сте ли забелязали друго:

Ники Кънчев е тъпанар - ако той седне да играе(честно), повече от 500 лв. няма да вземе - гаранция! Въпреки това, след ВСЕКИ (АБСОЛЮТНО ВСЕКИ) отговор на въпрос, се прави на "енциклопедична личност" и дава разяснения и любопитни факти свързани с въпроса. Неща, които сигурен съм 100%, той НЕ знае! Откъдето може да си направим лесния извод, че за всеки въпрос той се подготвя предварително => въпросите, които ще се паднат са ясни още преди предаването =>

=> "Стани Богат" = МАНИПУЛАЦИЯ!!!!!!!! :angry::)

Или просто "обясненията" са написани на монитора пред него. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

естествено че са написани на монитора. понякога обаче той си показва че не знае и моли колегите му да ми напишат информацията. друго нещо а се замисли колко нелепо звучи говоря конкретно за Ники Кънчев изобщо не съм съгласен с теб че няма да вземе голяма сума ок съгласен че няма да вземе милион но поне ще мине 10-я въпрос. няма значение кое знае и кое му го пишат нима на вас ако не ви се подсказва няма от само себе си да научите някои неща. говориш така просто щото много хора и може би ти и даже и аз може би сме си изпатили но това не значи че такива неща трябва да си мислиш за него. нито го познаваш както и аз разбира се но той е изключително ерудиран и знаещ човек. естествено не е някакъв си енциклопедист пишат му отговорите подготвен е с две думи човека си върши работата все пак такава му е работата да помага на ирачите да дава информация и т.н. моля ви се не си правете погрешни заключениея само заради много прецакани участници. все пак става дума за него самия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
е с две думи човека си върши работата все пак такава му е работата да помага

Ми то за тия пари дето ги взема и хоро ще играе laugh.gif

Пък от по-горните постове хич не останах с впечатление да е помогнал на някой

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ми то за тия пари дето ги взема и хоро ще играе laugh.gif

Пък от по-горните постове хич не останах с впечатление да е помогнал на някой

Ники Кънчев получава чисто и то на 100% 7000 лв. месечно от СИА това си е по договор, отделно от рекламите 60% в които участва и още 20% от рекламите в предаването. За него всичко си е ОК и защо трябва да му пука за такива като нас дето са си помислили, че наистина може да спечелиш със знанията си. Иначе Н.Кънчев след всеки зададен въпрос и след като се маркира отговор от участника се спират снимките и веднага му се диктува в слушалката всичко свързано с въпроса, ама абсолютно след всеки въпрос даже и за малките суми. Изглеждаше много смешно защото не знае нищо, а разказва на участника подробности за всичко. То така и аз мога да се правя на много знаещ. Ето от каде може да си направите изводи че по телевизията изглежда много ерудиран и знаещ, а всъщност е кръгла 0 даже и по-малко бих казал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Fixt00l е готов да ти помогне за превода-виж по-горе

:whist:

Та давай да действаме-подписка ли ще правим ама нещо трябва да се прави - с плач не става нищо

И тия от компанията Celador и хал хабер си нямат кви ги вършат бугарите

sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ники Кънчев получава чисто и то на 100% 7000 лв. месечно от СИА това си е по договор, отделно от рекламите 60% в които участва и още 20% от рекламите в предаването.......

Това е съвсем нормално да получава. Жив и здрав! Не мога да разбера обаче как му се връзват. Моето мнение: шоуто е измамно! След като се провали с един джакпот за максимум постижение, който беше организиран и после отнет - край! Сега Никито Кънчев се опитва да е Феникс, жалка картинка! Това със 7 - те бинки (минимум) месечно обяснява страстта на водещия към нощните кръчми и почерпките. Да не говорим за халтурите, но звездата Кънчев има дикция, излъчване и всичко необходимо. За да ни измами, както тръгна. Не знам дали си спомняте за Къци Вапцаров - Невада. Хехе - този еврейски франчайз "Стани Богат" на Никито е тъп и ще става все по-тъп, да дрънка и подскача.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
да питам нещо извън измамите на тази игра - ако някой е гледал предаването в четвъртък 24 или петък 25 януари (не съм много сигурен) имаше един въпрос от по лесните който се падна на една дет разбира от икономика. въпроса беше колко време е нужно да се преброи до 31 милиона секунди и верния отговор беше една години (за уточнение 1 година=31 560 000 секунди). чудно ми беше как тя достигна до верния отговор!? какво пресметна? ако някой разбра да ми каже ако не - no problem.

60*60*24*365.5=31579200

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това е съвсем нормално да получава. Жив и здрав! Не мога да разбера обаче как му се връзват. Моето мнение: шоуто е измамно! След като се провали с един джакпот за максимум постижение, който беше организиран и после отнет - край! Сега Никито Кънчев се опитва да е Феникс, жалка картинка! Това със 7 - те бинки (минимум) месечно обяснява страстта на водещия към нощните кръчми и почерпките. Да не говорим за халтурите, но звездата Кънчев има дикция, излъчване и всичко необходимо. За да ни измами, както тръгна. Не знам дали си спомняте за Къци Вапцаров - Невада. Хехе - този еврейски франчайз "Стани Богат" на Никито е тъп и ще става все по-тъп, да дрънка и подскача.

Той Къци си направи палати и три деца-да са му живи и здрави

Сега нали и Ники трябва :)

Пък то горкия да го оплачеш-мои познати са го виждали няколко пъти да се храни в стол в Студентски град-ми няма пари човека бе,няма

:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Fixt00l е готов да ти помогне за превода-виж по-горе

:)

Та давай да действаме-подписка ли ще правим ама нещо трябва да се прави - с плач не става нищо

И тия от компанията Celador и хал хабер си нямат кви ги вършат бугарите

sad.gif

Благодаря на Fixt00l за положения труд относно превода на темата и ще го изпратя на Celador ако иска някой друг да се подпише под писмото нека си напише имената и от каде е, а аз ще ги добавя под писмото като хора които ме подкрепят заедно с псевдомите във форума и линк към форума та ако искат даже и да прочетат каква точно българската действителност около игрите и шоу програмите в БГ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък съм забелязал че истински знаещите хора, които участват например в "Минута е много" въобще не ги допускат в това предаване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз пък съм забелязал че истински знаещите хора, които участват например в "Минута е много" въобще не ги допускат в това предаване.

Е как ще ги поканят нали ще спечелят честно и предполагам не малко пари, все пак това не е много удачно за тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е точно де-Орлин Крумов е от години в "Минута е много",няколко пъти е бил победител там-та с три зора го допуснаха ама бързо го "заклаха"

sad.gif

Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...