Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

През последните 10-ина браузърът помнеше всички автологини, но днес нещо му стана и сега логините за точно 2 форума ги забравя в момента, в който затворя браузъра: Калдейта и форумът на Линукс Минт. Интересното е, че на форум, в който не съм влизал поне от месец, ме помни, че съм логнат, а този тук и на Минт не ще да ги запомни. Добавих адресите в настройката за помнене на бисквитките и пак същото - като затворя браузъра, Калдейта и форумът на Минт моментално биват забравени.
А освен това забравя и това, че съм се логнал в профила си в Гугъл - забравя и Тубата, и профила за синхронизиране на настройките, и влизането ми в търсачката.

Някой с идея какво може да се е объркало?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с ресет на хром или с направа на втори профил в хром.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 6 часа, DarkEdge написа:

Пробвай с ресет на хром или с направа на втори профил в хром.

От ядрото е било. Тая сутрин ъпдейтнах ядрото на 4.13.0.45 и започна пак да си помни нещата.

Редактирано от rado84 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, моля ако въпросът не е за тук да бъде прехвърлен в подходяща тема. А сега въпросът- от 2-3 дни ми изчезнаха снимките в профилите на фейсбук- тоест някой е постнал снимка и при мен излиза само една рамка, също видеата не тръгват. Тази сутрин инсталирах отново адоб плеъра но същата работа. Фейсбук го прави това само в хром, на другите браузъри няма проблем, тоест е някъде в настройките, но къде да погледна. С новинарските сайтове всичко е наред- снимки видеа, няма никакъв проблем. Проблемът е някъде , но не знам къде. На някой да му идва наум нещо?? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери за добавка за блокиране на реклами - пробвай да я изключиш и да заредиш браузъра и проблемните сайттове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този браузър тотално се ошашави!Наскоро не ми позволява да отворя един сайт(синоптик.бг) поради причина,че връзката е незащитена и е с изтекъл сертификат.Отворих да погледна сертификата и подробностите за него и пише,че е от март 2017г до януари 2019г.С нито един друг браузър го няма този проблем и сайта си се отваря,а горе показва,че е със защитена връзка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Слави Маринов написа:

Този браузър тотално се ошашави!Наскоро не ми позволява да отворя един сайт(синоптик.бг) поради причина,че връзката е незащитена и е с изтекъл сертификат.[...]

Току-що пробвах и ми се отваря сайта, а това с връзката може да ти е проблемно заради датата и/или часа на машината ти. https://time.is/ :)

За друго в момента не се сещам.

Ако имаш приложението им (на sinoptik.bg) , може да забележиш че вече го няма в Google Play , може би поради факта че около 4 години не е актуализирано ... https://play.google.com/store/search?q=sinoptik Разбира се все още може да бъде изтеглено от други сайтове, като например apkpure... та е вероятно това да има връзка и със "маркирането" на сайта им като несигурен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимка току-що:
Snap4.png

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E добре де,с Опера всичко е ок,с Chrome Canary не става-не мога да разбера........пък и други сайтове не отваря-гонг примерно.Настройки ли не са в ред?

Екранна снимка (10).png

Екранна снимка (9).png

преди 39 минути, [email protected] написа:

За друго в момента не се сещам.

Ок е:))

Екранна снимка (11).png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха, вчера писах че не ми излизат снимките и видеата и получих съвет от дарк ейдж да си изключа ад блока- е да де ама то и преди си го имаше и всичко си работеше. Не съм пипал нищо по компютъра, днес всичко си върви, и снимките ги има и видеата си вървят- нищо не съм изключвал или включвал, как става това не разбирам.

Прав ще излезе вица че компютрите са създадени да решават проблеми създадени  след откриването на компютрите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен @DarkEdge ме съветва да си оправя телевизора! Оправете си го и вие! Проблема е във вашия телевизор!
Въведете в адрес бара chrome://flags и сте вие.

Хрома не носи отговорност за вашите желания. Нито има интерес да отговаря на възникнали проблеми и така ще бъде в близките 15 години. Приятна работа с браузъра на всички ентусиасти. Дано по-малко въпроси ви идват на главите, защото Гугъл слабо се вълнува какво преживявате и какво констатирате. ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз мунах да microsoft edge chrome е вече доста бавен при мен microsoft edge е по бърз поне за мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, megato написа:

аз мунах да microsoft edge chrome е вече доста бавен при мен microsoft edge е по бърз поне за мен

Добре си го заменил. Защото хрома не може едно флашче да отвори, камо ли да изобрази картинка. :D  @DarkEdge и той не знае как да го подкара. Никой не знае. Още повече Гугъл, той няма интерес браузъра му да работи, ако ще счупен да е. :)  Деградацията на Хрома е поголовна.... И никой няма способност да го спаси от мизерията, в която е затънал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, че то си върви, какво да му подкарвам? Обяснение за флаш под Едж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 48 минути, megato написа:

при мен microsoft edge е по бърз поне за мен

не само при теб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, DarkEdge написа:

Ами, че то си върви, какво да му подкарвам? Обяснение за флаш под Едж.

Радвам се, че си успял да отвориш картинката. Просто уникално, че Хром зарежда GIF или JPG изображение. Той е забележителен браузър и способностите му надхвърлят очакваното. Аз все още си чакам да зареди флаш съдържание, но уви, браузърчето спинка като мъртвец в ковчег. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, Mlechko написа:

Просто уникално, че Хром зарежда GIF или JPG изображение.

аз съм с "джелезото", който е хром базиран и не отваря всички картинки, заради блокерите, които съм качил и собствения му блокер
когато ги изключа, всичко се вижда, барабар с рекламите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

аз съм с "джелезото", който е хром базиран и не отваря всички картинки, заради блокерите, които съм качил и собствения му блокер
когато ги изключа, всичко се вижда, барабар с рекламите

Нямам никакъв блокър. Edge работи, Chrome не работи. Жив да го погребеш, няма да съжаляваш. Един линч за автора и проблемите си отиват заедно с хромираната му имитация на браузър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти ли омръзна - приличаш на дърт мърморко. Или по-точно на надран винил.
Поведението ти в темата започва да прилича флудърско.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DarkEdge написа:

Не ти ли омръзна - приличаш на дърт мърморко. Или по-точно на надран винил.
Поведението ти в темата започва да прилича флудърско.

Докато още се спряга и говори за Гугъл хром, ще се акцентира върху способността му като инвалид, даже ще си го сложа в подпис довечера. Впрочем, Гугъл вече си служат с малуер за да подбиват Edge. Източника идва от Google Drive. При качване на голям файл, например 3GB размер чрез Edge, в един момент се появява син екран и системата рухва, рестартира се принудително без да запазиш каквото и да си отворил. При качване на малък файл, примерно 700MB - няма проблем, крият малфункцията. Гугълска му работа! Това е при Edge. При Chrome се качват всякаква големина файлове без проблем, защото всичко е на Гугъл. Идеята е Гугъл да притесняват потребителите на Edge и интересно, че малуера им работи. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвах 2 дни Canary(имаше и два ъпдейта) добре се представя като бързина но още е бъгаво, не иска да отваря някои сайтове например OLX.

Засега оставам на Chrome.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току-що стартирах браузъра и ме изненада с грозен вид...нова версия. 

Цитат

Google Chrome е актуален

Версия 69.0.3497.81 (Официално издание), (32 бита)

Нещо много туткав ми се струва...или си въобразявам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, nikssi написа:

Току-що стартирах браузъра и ме изненада с грозен вид...нова версия. 

Същата визия като Canary.

Иначе и аз сега го актуализирах и няма промяна в бързината.

Защо си с 32 битовия ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
на 25.08.2018 г. в 20:21, PigManu написа:

Ползвах 2 дни Canary(имаше и два ъпдейта) добре се представя като бързина но още е бъгаво, не иска да отваря някои сайтове например OLX.

Засега оставам на Chrome.

ползвам "джелезото", портативка и съм доволен

като Enable lazy frame loading ми е на enabled

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...