Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Гост

преди 1 час, Слави Маринов написа:

Специално Опера от много отдавна имат и вграден много ефективен блокатор на реклами и no coin блокатор,така че не се налага ползването на добавки,или външен софт.

току що пробвах и не съм съгласен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Слави Маринов написа:

Специално Опера от много отдавна имат и вграден много ефективен блокатор на реклами и no coin блокатор,така че не се налага ползването на добавки,или външен софт.

Говорим за Chrome, не за Opera.

Всичко за Google Chrome (обединена)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 минути, Слави Маринов написа:

С кое?

с вградения блокер, се блокират тук там някоя рекламка, но браузъра като цяло е податлив на пренасочвания към голи каки
при включен ublock origin, нещата се нормализират
гълта малко повече памет от джелезото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, .дръндю. написа:

с вградения блокер, се блокират тук там някоя рекламка, но браузъра като цяло е податлив на пренасочвания към голи каки
при включен ublock origin, нещата се нормализират

На Chrome  вградения блокировач на реклами е плачевен и не видях да има NoCoin и затова предложих просто една добра, българска добавка.

Иначе под Уини ползвам Опера. Защото Хром заема много ресурси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, .дръндю. написа:

с вградения блокер, се блокират тук там някоя рекламка

Моля?!Аз не виждам реклами,та камо ли тук-там да болкира!Би ли ми показал страница с реклами?Има настройки и листи този блокер!Това с пренасочването е съвсем друг проблем,касае изкачащи прозорци и т.н.

преди 4 минути, acnekt написа:

На Chrome  вградения блокировач на реклами е плачевен

Е ти какво очакваш?!Гугъл с какво печели милиони?Никога не чакай от този браузър крути мерки с рекламата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Слави Маринов написа:

Моля?!Аз не виждам реклами,та камо ли тук-там да болкира!Би ли ми показал страница с реклами?Има настройки и листи този блокер!Това с пренасочването е съвсем друг проблем,касае изкачащи прозорци и т.н.

Е ти какво очакваш?!Гугъл с какво печели милиони?Никога не чакай от този браучър крути мерки с рекламата!

Даже вече има и така наречения Youtube Red. Ако искаш да ползваш без реклами плащаш 12 евро на месец. Рекламите са около 2 минути и се появяват често.

https://www.youtube.com/premium

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, acnekt написа:

Няма тема за неОпера браузър, в която Слави да не отбие руслото към Опера. И никога не се усеща, че прекалява...

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 22 минути, Слави Маринов написа:

Има настройки и листи този блокер!Това с пренасочването е съвсем друг проблем,касае изкачащи прозорци и т.н.

след като влезеш в сайт, маркираш това с хикса и няма пренасочване
отнася се за всички браузъри
в кръгчето отиваш на филтрите

921413587_.thumb.JPG.d70f2cdd3cf2958a5f7003f031066292.JPG

ето тук, обновяваш филтрите и добавяш такива които на теб ти харесват

imageproxy.php?img=&key=d4983f46f2ea7d6a591063506_Bitmap.thumb.jpg.1a32f50a0589dd7982aa54fe904b07f2.jpg

както казах отнася се за всички браузъри

пп

IE, е изключение

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Слави Маринов написа:

Имаше от линка за въпросната добавка и опция за опера да се изтегли,затова го казах!Тя не е само за хром!

Има и за Лиско, но нищо не каза :). Не знам Опера колко е копие на Хром, но под Уини се държи много добре. 20 подпрозореца, от които 1 е с видео 40 минути HD  от тубата,  5 приставки 1 ГБ 2 ГБ, Процесорът не се товари много. При Хром същото 2 до 3 ГБ. Процесорът е на 60 до 100.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти не ме разбра......ublock е много добър блокер,ползвал съм го доста време и съм наясно с възможностите му и настройките,но в момента съм много доволен от вградения на операта.Аз съм практичен и не робувам на неща дето може да не са добри в момента и да ги ползвам по навик.........ако не ме задоволява блокатора ще го изключа и ще ползвам ublock примерно,същото е и с браузъра,ако спре да е добър или има проблеми ще го разкарам и ще ползвам друг.:)Ето кристално чиста страница с вградения блокер само..........ти не ми показа между другото страници с реклами когато ползваш само вградения блокер!

Екранна снимка (3).png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, Слави Маринов написа:

ти не ми показа между другото страници с реклами когато ползваш само вградения блокер!

показах и ми дава, че няма реклами за блокиране

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, .дръндю. написа:

показах и ми дава, че няма реклами за блокиране

Никъде не видях да си показал..........това е отговор от 2008г,защо ми го показваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, Слави Маринов написа:

Никъде не видях да си показал..........това е отговор от 2008г,защо ми го показваш?

уф, стига ве, шъ мъ умориш тая вечер
:giggle1:

ей тука в кръгчето на моя пост

1557112208_.JPG.0d3f7d2347cf97036cc0431059f6bd71.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, .дръндю. написа:

уф, стига ве, шъ мъ умориш тая вечер

Аз тоя пост не съм го видял..........но както си дал така и не разбрах,кой сайт е това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, Слави Маринов написа:

но както си дал така и не разбрах,кой сайт е това?

това е рекламата за "черен петък" в калдата форум

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, .дръндю. написа:

това е рекламата за "черен петък" в калдата форум

В твоя телевизор е проблема,или не си презаредил браузура като си включил блокатора,как пък на мен никъде нищо не ми се показва и винаги блокира всичко?

Екранна снимка (4).png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 часа, Слави Маринов написа:

В твоя телевизор е проблема,или не си презаредил браузура като си включил блокатора,как пък на мен никъде нищо не ми се показва и винаги блокира всичко?

да, не бях добавил някои филтри и след като ги добавих и обнових, нещата си дойдоха на място
мога да кажа, че е добър браузър и ако има портативка, бих го ползвал за основен в моята машина
най-много това ми харесва в портативката на "джелезото", че не е необходимо да го инсталирам
и си има вграден преводач на страници
това е едно от условията за да ползвам хром базираните...тъй де, не разбирам чужденецки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, .дръндю. написа:

мога да кажа, че е добър браузър и ако има портативка

Има портативки разбира се за всяка версия(стабилна,бета и девелопер),32 и 64 бит според системата ти.При опера е интересно,че става избирането на това какво да сложиш от инсталатора,който е общ и от него избираш дали да е инсталационна,или портативна версия,като посочваш и мястото където да отиде.

Екранна снимка (5).png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, acnekt написа:

Всичко за Google Chrome (обединена)

То е и до манталитет - някои разбират от една дума, други са пълни пердета и Под игото да напишеш в обяснителен режим иизобщо не се впечатляват...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Натиснах нещо и стесних листа с отметките, искам пак да му върна стандартния размер 

Без име 10.png

Ето на тва клипче 0.31 сек. е стандартния размер 

https://www.vbox7.com/play:0967f7755c

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, PigManu написа:

Натиснах нещо и стесних листа с отметките, искам пак да му върна стандартния размер 

Без име 10.png

Ето на тва клипче 0.31 сек. е стандартния размер 

https://www.vbox7.com/play:0967f7755c

Пробвай всички бутони от ф1 до ф12

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, petie1 написа:

Пробвай всички бутони от ф1 до ф12

Няма промяна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, PigManu написа:

Няма промяна

Проблемът с шрифта ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Проблемът с шрифта ли е?

Не, ширината на самият лист с отметките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...