Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 7 часа, дръндю написа:

При мен правят записите си в  "C:\Users\friend\AppData\Local\Chromium\User Data"

Е операта(портативна)не е така,не знам кой са тези всички.Операта кеша и е в папката(в съответният дял)където си я сложил,така че можеш да избираш.А иначе много лесно можеш да пренасочиш въпросвният кеш в дял и папка където искаш,дори и в браузъра да няма опция за избор.........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 часа, Слави Маринов написа:

Е операта(портативна)не е така,не знам кой са тези всички.Операта кеша и е в папката(в съответният дял)където си я сложил,така че можеш да избираш.А иначе много лесно можеш да пренасочиш въпросвният кеш в дял и папка където искаш,дори и в браузъра да няма опция за избор.........

преди време ми беше предложил една опера дето ги правеше същите номера
дай един линк към некоя нова портативка, да пробвам дали са оправени нещата
щот тва дет го изтеглих, няма опция за портативка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Анонимна или неанонимна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, дръндю написа:

преди време ми беше предложил една опера дето ги правеше същите номера

На операта са го направили инсталационният  файл универсален,тоест с този файл може да я инсталираш,или да извлечеш само портативката.Теглиш си от официалната страница желаната версия(стабилна,бета,девелопер)32 или 64 бит и след като стартираш този инсталационен файл до синият бутон за инсталиране има опция настройки,избираш него и след това избираш usb(самостоятелна инсталация)и посочваш къде да е.

Екранна снимка (34).png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, Слави Маринов написа:

На операта са го направили инсталационният  файл универсален,тоест с този файл може да я инсталираш,или да извлечеш само портативката.

всичко е ток и жица, само си нема вграден преводач, а с добавки за превод не е същото и временните файлове не са в папка по избор
ама ще продължа да ползвам операта за сега, за да видя какви възможности има
току що пробвах и портативката на Vivaldi, също си нема преводач и прави записи там дето не искам

пп

едно време Edge нямаше преводач, нямаше големи възможности, ама беше светкавица и за туй го ползвах най-много...ама вече го нема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

всичко е ток и жица, само си нема вграден преводач, а с добавки за превод не е същото и временните файлове не са в папка по избор

Е има пък вграден vpn и други неща.............можеш с DirLinker.exe  с два клика да пренасочиш където искаш кеша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 29 минути, Слави Маринов написа:

Е има пък вграден vpn и други неща.............можеш с DirLinker.exe  с два клика да пренасочиш където искаш кеша.

можеш ли да видиш при теб как е, че при мене се товари нещо...на моменти операта достига 70%
нещо не мога да я наглася...баси
https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%B5%D1%82%D0%BE%D1%82%D0%BE+%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE

първи епизод на 1440р

1100914900_.png.23df34c2d369bb21f356bccac72dad93.png

830202526_1.png.a488e923a8ad49e37b25de7496e3d11a.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми при мен е в рамките на 25-30%,аз съм обаче с бета и девелопер версия,не стабилната(не знам има ли значение).И защо пускаш на 1440p,ако не ти е такъв дисплея?

Екранна снимка (35).png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 56 минути, Слави Маринов написа:

Ми при мен е в рамките на 25-30%,аз съм обаче с бета и девелопер версия,не стабилната(не знам има ли значение).И защо пускаш на 1440p,ако не ти е такъв дисплея?

а пробва ли с браузъра Cent?
там как са нещата?
пускам на 1440 за да видя натоварването и независимо че диплея ми е 1280х800, като че ли качеството на картината е по-добро
а може и да си внушавам...не знам

пп

отказвам се, много започна да грее лаптопа

1018815364_Bitmap.jpg.3c6a10c21d6328c53206511389588c76.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, дръндю написа:

, само си нема вграден преводач, а с добавки за превод не е същото 

Аз използвам такъв от разширенията и намирам, че е напълно задоволителен-с едно кликване превежда екрана-какво повече може да се иска?

11.PNG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

След последната актуализация Crome тотално спря да работи. Излизат съобщения " възникна  срив" и все едно какво всичко крашва. Деинсталирах го, почистих, наново го инсталирах ..и пак същото..Пробвах със стара версия (69) и..тръгна. Работи. Е да, но до ъпдейта. Актуализира се до последната версия и пак "Срив".  Някой може ли да помогне?! 

Screenshot_4.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с кой Windows ?

Да нямаш гадинки ?

Нещо да си променял в страницата chrome://flags/ ?

chrome://crashes/ Отваря ли ти се ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 10 Version 1903. Не съм променял нищо. Падащото меню се отваря и там каквото и да натисна крашва. Това е с последната версия на Chrome– "Chrome 78.0.3904.70" . С по–стара нямам проблеми. Просто го оторих преди два дни, той се беше ъпдейтнал и се беше сринал тотално. Аваст и дефендъра не намират проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много ме съмнява, че Windows e виновен за проблема.
Пробвай с портативно издание на последната версия.

току-що, niky11 написа:

Аваст и дефендъра

И двата ли са активни?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и двата са активни + това: Screenshot_5.jpg.214b697a27a8dc039fd838360ba57ad5.jpg

Portable работи, но все пак има някакъв проблем..Screenshot_7.jpg.c50cac1c4a274414d94984e4e98e9006.jpg

Screenshot_8.jpg

Ползвам също " Brave" и то не от вчера. Работи и е актуален. 

Screenshot_9.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спри всички защити, стартирай хром и виж ще тръгне ли. Ако да - разрешавай една по една защитите и виж от коя защита се срива(Ако е защитата). 
Добре би било Defender  да е изключен пр работеща друга антивирусна!

преди 25 минути, niky11 написа:

Portable работи, но все пак има някакъв проблем

Последно работи ли или не?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Portable работи, но при проверка за актуализация показва тази грешка  –  0х80004005

Спрях "Ransomware Real-Time Protection" и тръгна. Явно нещо има в последната версия което тая програма не харесва..

Благодаря DarkEdge!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.10.2019 г. в 12:31, niky11 написа:

при проверка за актуализация показва тази грешка

В портативните версии е изрязана услугата за проверка за актуализации.
Можеш да следиш темата за Google Chrome преносима или тук
Новият Хром (78) може да показва миниатюра на отворена в раздел страница при посочване на раздела.
chrome://flags/#tab-hover-cards
Chrome-78-Disable-Tab-Hover-Cards.png

Изглежда така.

Chrome-Tab-Hover-Cards.gif

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Win 8.1

Как да премахна този изскачащ балон от Хрома, че ме дразни?

balon.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си махнеш капаците и погледнеш нагоре, ще разбереш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, ivan_pop написа:

Win 8.1

Как да премахна този изскачащ балон от Хрома, че ме дразни?

balon.jpg

Разкарайте новата версия и сложете по стара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, DarkEdge написа:

Аз това отгоре го видях и опитах.След като му дадох риланч, нищо не се промени.Сега опитах пак и стана от втория път!

преди 5 минути, Gangosa написа:

Разкарайте новата версия и сложете по стара.

Е той няма ли да се ъпдейтне до последната?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, ivan_pop написа:
преди 35 минути, DarkEdge написа:

Аз това отгоре го видях и опитах.След като му дадох риланч, нищо не се промени.Сега опитах пак и стана от втория път!

А да виждаш да пише "Ясновидец" някъде? Ням как да знам какво си правил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, DarkEdge написа:

Новият Хром (78) може да показва миниатюра на отворена в раздел страница при посочване на раздела.

Браво на хрома............това го има в някой други браузъри от не знам кога,освен това и портативните версии си се обновяват сами,не всеки път да теглиш и насипваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, DarkEdge написа:

А да виждаш да пише "Ясновидец" някъде? Ням как да знам какво си правил.

Не виждам да пише "Ясновидец", ама не виждам и да пише "Не съм ясновидец"!:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от DarkEdge
      В тази тема ще поддържам актуализирането на преносимите версии на браузъра

За всичко свързано с инсталираната версия на браузъра - тук

Излезе портативното издание на последната стабилна версия на въпросния браузър за Windows платформа.
      39.0.2171.99
    • от Славчо Хаджийски
      Здравейте, фенове на Puppy Linux! 
      Свалих си на флашка Slacko64-6.3.0. Свалям Chrome.deb и той се инсталира автоматично на флашката, но не мога да го стартирам, въпреки че иконката му се появява в папка Интернет. Не зная кода за стартиране от терминал на Puppy Slacko6.3.0. 
      Моля, помогнете! 
    • от Sarditata
      Днес имаше ъпдейт на Хрома и оттогава не може да се включи wi fi Помощ!!!!
    • от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• от bumblebee
      Здравейте,
      след преинсталация на Windows (10) имам странен проблем с google chrome. Допреди преинсталацията си седях логнат във всички сайтове, които посещавам - Youtube, facebook дори и тук във форума, но сега всеки път като затворя Chrome и вляза пак трябва да се логвам отново.
      Някаква идея?
  • Дарение

• Добави ново...