Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Google Chrome (обединена)

Препоръчан отговор

преди 32 минути, цър-вул написа:

Няма такъв начин - създаваш я и си я преместваш от последната позиция където искаш

Май така ще правя и аз въртя, суча, но не намирам начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте.Искам да попитам браузъра ми ще работи ли нормално,след като Adobe вече няма да поддържат Flash?

Трябва ли да правя нещо освен да деинсталирам Flash?И изобщо трябва ли да го правя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда от никакви по-нататъшни действия, нито пък от деинсталирането му.

Просто една част позападнали сайтове няма да функционират частично или напълно. Аз се сещам само за http://picbg.net/login.php,  където няма да се зарежда банера в горната част, но не е беля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 месеца по-късно...

Ха, забелязах една интересна функция  - промяна на името на прозореца/името показвано в бутона на Chrome в лентата на задачите.

Само трябва да се цъкне с десен бутон по празно място където няма отворен раздел и после Name window, точно над диспечера на задачите:

Може също така и при задържане на Shift + десен клик по бутона в лентата на задачите при отворен Chrome.

tROfOdE.gif

Изглежда не е нещо ново, май още Януари месец го е имало в chrome://flags/ , но вече явно е за постоянно в стабилната версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намерих една готина добавчица за Хрома, която форсва избран от вас шрифт на почти всички страници, ако не ви харесват оригиналните шрифтове на страниците или пък не биват рендерирани както трябва. За съжаление не работи върху Туитър и още няколко, но за 80% от страниците - ник'ъв проблем, вкл. и за Калната Дата. Аз си избрах Open Sans SemiBold (защото го имам инсталиран в ОС отдавна) и сега форумът изглежда много по-добре, отколкото с оригиналните му шрифтове. Единствената уговорка е, че трябва да знаете точното име на шрифта и да го напишете правилно и по същия начин в кутийката за писане - няма падащо меню, от което да избирате.
Казва се "change all UI fonts". Името е малко подвеждащо, защото те кара да мислиш, че променя и шрифта на интерфейса на браузъра, но не е така - сменя само на интернет страниците.

https://chrome.google.com/webstore/detail/change-all-ui-fonts/loiejdbcheeiipmakhghinclmpafiiel

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

здравейте
използвам браузър Cent
проблема ми е, че не виждам рекламите в калдата, да си цъкам върху тях
пробвах с добавяне в изключенията в ublock origin
после пробвах с напълно изключен блокер и пак същото
какви настройки трябва да направя, за да виждам рекламите

пп

те па тръгнаха докато го напиша това

Редактирано от дръндю (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

нещо не мога да се справя да накарам Хром да си държи табовете активни, а не след 10' ако ида на някой таб отново да се завърти и да се презареди.

това например не ми върши работа https://www.windows10free.com/disable-and-enable-google-chrome-tab-freeze-feature/

защото tab freeze няма такова нещо при мен. имаше някво windows occlusion което уж трябвало да спра, но пак не помогна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То допреди време имаше едно chrome://flags/#enable-tab-discarding , ама не знам откога вече не е то, ако въобще има някакво...

( https://developers.google.com/web/updates/2015/09/tab-discarding )

С колко RAM си ? Нали не очакваш чудеса с 4GB например ?

Аз отдавна не съм виждал такова поведение с Chrome - специално на десктопа ми, който е с 12GB.

Иначе, гледам че поотделно можеш да спираш и пускаш това за всеки един раздел поотделно от опцията "Auto Discardable", но това е временно решение.

chrome://discards/

Може да опиташ и тези, за предпочитане едно по едно:

Disable automatic tab discarding - Chrome Web Store

Auto Tab Discard - Chrome Web Store - на това гледам че има и опция Keep tabs for this site Always.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 5.05.2021 г. в 13:26, дръндю написа:

здравейте
използвам браузър Cent
проблема ми е, че не виждам рекламите в калдата, да си цъкам върху тях
пробвах с добавяне в изключенията в ublock origin
после пробвах с напълно изключен блокер и пак същото
какви настройки трябва да направя, за да виждам рекламите

пп

те па тръгнаха докато го напиша това

Рекламите с кибалчета и кифтете бяха премахнати, щото твоя приятел го свалиха от министерското кресло,но след като отново ги виждаш вече отново сме спокойни за теб.:offtopic_s:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко по- ясно обяснение ?

Презарежда точно този раздел, който е активен (избран) в момента или някой друг, в момента в който го избереш например ?

На всички сайтове ли го прави ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...
преди 23 минути, цър-вул написа:

Тези програми се инсталират отделно и или не могат да свалят видеото, или искат отключване на PRO функции. Пробвано с By Click Downloader и Itubego.

Internet Download Manager ми свърши работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, iBonev написа:

Тези програми се инсталират отделно и или не могат да свалят видеото, или искат отключване на PRO функции. Пробвано с By Click Downloader и Itubego.

Internet Download Manager ми свърши работа.

а може да сваляш от линк онлайн
те тук
https://video.genyt.net/

цъкаш на бутончето долу и ти дава линкове
а и  в нета има много линкове от където да сваляш видео от тубата, без да инсталираш какъвто и да е софтуер

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Ао не сте си обновили браузъра до версия 94.0.4606.71, го направете по най-бързия начин - закърпени са експлатирани пробойни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Подобни теми

• от dream3dprint
      Здравейте. Наскоро намерих много полезен ад он за тубата. Казва се Youtube color filters - https://chrome.google.com/webstore/detail/youtube-colors-filters/ojgmbbegpppllieiibjipgbpbnmonofi

След като го инсталирате, отваряте тубата, натискате на ад-она и така ще може да регулирате  brightness, contrast, saturation и други. Пробвах го и наистина прави чудеса. Досега все едно съм гледал тубата 10 нива надолу.
    • от DarkEdge
      В тази тема ще поддържам актуализирането на преносимите версии на браузъра

За всичко свързано с инсталираната версия на браузъра - тук

Излезе портативното издание на последната стабилна версия на въпросния браузър за Windows платформа.
      39.0.2171.99

И понеже cent браузърът се обновява по-рядко, ще поставям данните за последната му версия тук, в началния пост.

Cent Browser 4.1.7.182
      Страница
      Промените
      32битов инсталатор
      32битов портативен
      64битов инсталатор
      64битов портативен

Добавям и SRWare Iron тук:

Страница
      Изтегли web баизран инсталатор на портативен SRWare Iron 32-64 битов 
    • от Славчо Хаджийски
      Здравейте, фенове на Puppy Linux! 
      Свалих си на флашка Slacko64-6.3.0. Свалям Chrome.deb и той се инсталира автоматично на флашката, но не мога да го стартирам, въпреки че иконката му се появява в папка Интернет. Не зная кода за стартиране от терминал на Puppy Slacko6.3.0. 
      Моля, помогнете! 
    • от Sarditata
      Днес имаше ъпдейт на Хрома и оттогава не може да се включи wi fi Помощ!!!!
    • от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване