Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Google Chrome (обединена)

Препоръчан отговор

преди 22 минути, iBonev написа:

почиствате в браузъра

Това включваше ли запомнените пароли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как очакваш да са изтрити, тогава?
А знаеш ли си всички пароли, запазени в браузъра?
Да няма после тема "Как да възстановя изтритите си пароли?"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, iBonev написа:

Здравейте!

Направих нулиране на настройките и почиствате в браузъра, но въпреки това в определени сайтове на полета за имейл адрес и имена стои списък с вече въвеждани и не се затриха от нещата, които правих! Моля да ми кажете как/от къде да изчистя тези запазени данни?

Лек и успешен де!

изтрий файловете в папка default

History
History-journal
Web Data
Web Data-journal

и също така, ако имаш

History Provider Cache

аз съм си направил бат файл за тази цел
ето за браузър Cent, как съм го направил

Цитат

@del /f /s /q "D:\browser_portable\centbrowser_portable\User Data\Default\History"
@del /f /s /q "D:\browser_portable\centbrowser_portable\User Data\Default\History-journal"
@del /f /s /q "D:\browser_portable\centbrowser_portable\User Data\Default\History Provider Cache"
@del /f /s /q "D:\browser_portable\centbrowser_portable\User Data\Default\Web Data
@del /f /s /q "D:\browser_portable\centbrowser_portable\User Data\Default\Web Data-journal
pause

и това е резултата

1138608148_.PNG.3fe54e1f3952142cb6e18667c2a31b48.PNG

пп
и да знаеш, че не е нужно да нулираш настройките 

Редактирано от дръндю (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, дръндю написа:

ето за браузър Cent, как съм го направил

Как лъжи кат дрт сиган - ут де гу крадна този скрипт?

Тъй ней ли по-чистичко?:

@del /f /q "D:\browser_portable\centbrowser_portable\User Data\Default\Hi*"
@del /f /q "D:\browser_portable\centbrowser_portable\User Data\Default\Web*"
pause

И паролите са в .\Default\Login Data
От което  следва, че скриптът ти няма да сработи за почистването им. Т.е. трябва да се добави ред:

del /q "D:\browser_portable\centbrowser_portable\User Data\Default\Hi*"
del /q "D:\browser_portable\centbrowser_portable\User Data\Default\Web*"
del /q "D:\browser_portable\centbrowser_portable\User Data\Default\Login Data"
pause

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, цър-вул написа:

Как лъжи кат дрт сиган - ут де гу крадна този скрипт?

краднах го от форума на Cent, а после го редактирах за мойто лафтоп ве
и току що го направих за Catsxp

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

оня помияр, дек задръсти форума от спам, така направи, че Cent, отхвърляше страници поради недостиг на памет
а за котките нямаше никакъв проблем

пп
от вчера ползвам  предимно "котките", без никакви добавки от магазина на гуглето...опс, само църен скин съм турил
няма реклами, няма предупреждения в сайтовете да си изключа блокера и за сега те така ще го ползвам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

600MB гол браузър с едно стартиране...Без добавки, без допълнителни настройки...
Не ме грабна и падна в коша.
А ти експортира ли си %localappdata%\CatsxpSoftware; записите в регистратурата преди да го деинсталираш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, цър-вул написа:

А ти експортира ли си %localappdata%\CatsxpSoftware; записите в регистратурата преди да го деинсталираш?

не
първото нещо което направих, след стартиране  на портативката, беше да покажа къде да са ми локалните настройки

1185852558_(13).png.7fa6cc89b3cf2aa978492ef30bb58773.png

и след като съм показал къде са ми локалните настройки, след рестарт, добива този вид.

534449809_.thumb.PNG.0d50fd886c1c6c7f7c95e071243d6b64.PNG

едва след рестарта на браузъра, започнах с внасяне на отметки и пароли и тънъ...тъй де, с персонализация браузъра

необходимите  неща за портативката са:

779421861_.PNG.15c60ebaa62ea9d2b398670446134977.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, цър-вул написа:

И няма други записи ((рег/файлове) никъде по системния дял?

всичко е изтрито, освен указатели за ползване на портативки, друго няма
тъй де, това няма как да се избегне

пп

и в app\local, си изтрих старите неща, от първото стартиране

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

за експериментатори

портативката от тук
https://mega.nz/file/WGAHzaqA#wizDtT4JbHsHvklNu1eLeGtPy-Hs6euC-VdbOa7bgmo

официален сайт тук
https://www.catsxp.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

От 2-3 месеца имам голям проблем с браузър Google chrome. Видях се в чудо, много досадно.

Без всякаква система се разстартира и нулира всякакви настройки в браузера- отметки, бутони за бързо набиране, история, пароли, настройки и всичко останало. Разстартирането става след изключване на компа в същия ден или на другия ден. Дори напоследък нулира настройките  и при включен компютър, но при не активен браузър. Деинсталирам го, инсталирам наново от техния сайт, актуализирам го- пак същия проблем.  При следващото стартиране на браузъра се явява ето тази таблица.

Четох много, прилагах всичко, няма и няма резултат.

Моля за помощ и указания. Ако трябва други мои пояснения, на линия съм.

chrome error.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А каква е откритата грешка? (Горе в дясно)
Профилът логнат ли е в Google? Включена ли е синхронизацията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Window  7 Profesional 64 bit Intel (R) Core TM I5 (4570)CPU 3.20 Ghz

Грешката горе в дясно при нулиране е, че не е синхонизирано.

Сега в момента не съм логнат, не е сихнронизирано и я няма грешката.

Правя различни проби- логвам се, не се логвам, синхронизирам, не се сенхронизирам, пробвам с друг потребител, пробвам като гост.  Три пъти  писах на екипа на Гугъл хром, отговарят ми, да пробвам техните указания и няма да ми отговорят, защото има много оплаквания и нямат възможност да отговарят на всички.

Казвам им, че харесвам този браузър и заради другите с къщи, които го ползват нямам намерение да го премахна и затова търся помощ от тях. Ни вопъл, ни стон, партизани са май....

Ако трябва други мои пояснения, на линия съм.

Screenshot_1.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Google Chrome разширява поддръжката за Windows 7 по някаква причина (hitechglitz.com)

преди 1 час, mirosiva написа:

Четох много, прилагах всичко, няма и няма резултат.

Възможно е да се нуждаеш от някой ъпдейт за 7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За ъпдейтите - най-лесно става с помощта на simplix UpdatePack7R2
https://update7.simplix.info/UpdatePack7R2.exe
Сваляш на десктопа и стартираш. Ще се изтегли Файл с размер до 800MB. Стартирай този файл с админски права и следва съветника. Системата ще се рестартира няколко пъти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 16.11.2021 г. в 13:26, дръндю написа:

за експериментатори

портативката от тук
https://mega.nz/file/WGAHzaqA#wizDtT4JbHsHvklNu1eLeGtPy-Hs6euC-VdbOa7bgmo

официален сайт тук
https://www.catsxp.com/

линкът за портативката го изключих защото има нова версия
въпреки големия напредък на EDGE...икономичен на ресурси и внесен диспечер на пароли, поради това че се налага като браузър по подразбиране на Windows платформи, не ми харесва и за мен е проблем
търся други решения като catsxp и cent, като вторият не е обновяван от началото на годината
трябва да отбележа, че не виждам някаква разлика, въпреки че catshp е с версия на Chromium 96.0.4664.73, браузърът cent е с версия Chromium 86.0.4240.198
аз не я виждам къде е разликата, а вие виждате ли разлика?
може  нещо да съм пропуснал и да не съм го видял
предварително благодаря за отговори!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейтите  за ВИН 7 съм ги активирал преди около 20 дена. Не съм опитал с simplix UpdatePack7R2. Възстанових системата от 28 август, за всеки случай. Проверено за буби с онлайн скенер. 

Иначe антивирусната 360 Total Security не намира нищо нередно.

Почнах да се съмнявам в компютъра MSI MILITARY, някакво румънско изделие, и то MSI, нерде MSI, нерде румънско....

Защо ли, ами още от началото, когато го купих от ЕМАГ, ми направи впечарление, че не разпознава някои мои устройства. Еееее, да, но да не ми разпознава Хуавеи Р 9 лайт, а сега Хуавей Р 30 лайт... вече ми идва в повече. Имам пакет за куплиране на харддискове, ами не го разпознава. В същото време другия комп Леново си го разпознава, а най старите  ми лаптопи Тошиба и MSI, с ВИН ХР ги разпознават. Имам друг лаптоп Асер на ВИН 10, ама на него не съм пробвал дали разпознава тези и други устройства.

За съжаление гаранцията на новия комп вече е изтекла.

Та това мога да сетя до сега за проблема ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, mirosiva написа:

Ъпдейтите  за ВИН 7 съм ги активирал преди около 20 дена.

Това нищо не означава. UpdatePack7R2 ще ти монтира всичко необходимо за нормалната работа на 7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Joss Bomon написа:

Това нищо не означава. UpdatePack7R2 ще ти монтира всичко необходимо за нормалната работа на 7.

ОК, ще пробвам с UpdatePack7R2, благодаря за помощта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Joss Bomon написа:

Можеш да ресетнеш всички настройки -> https://support.google.com/chrome/answer/3296214?hl=en&ref_topic=7438325

Точно това ресетване става автоматично с нулирането, всичко е на НУЛА. :panicbutton:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване