Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Бар "Нашественици" (19.00 - 00.00)

Препоръчан отговор

Е, то и в София си имаме, ама това е чат, не е разговор за барче. В барчето само се мятат картинки с алкохол, придружени от двете думи - Ха, наздраве!emoticon-0136-giggle.gif

хахахах Софянци сте станали мно модерни бе biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 6,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

кво стана? продадоха ли го?

"5 потребители преглеждат тази тема в момента (0 гости, 5 анонимни потребители)" много анонимки се събрахме

А! На литературна вечеринка в памет на едикойси ли сме?

"Ако някой от вас засече лицето ФИДОРА немедленно да й предаде няколко кълбета прежда за размотаване и няколко рок-събора за събаряне! И една каса бира от Куки!!!"

Намерих тая бележка по пътя.

Ха, тва е ######, бе! biggrin.gif

Ще ида да си взема бирите, тя поне е пекана. :)

Странно, защо като напиша умаленото на бисквита и се заменят буквите с #. ohmy.gif

Редактирано от fedora (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е, то и в София си имаме, ама това е чат, не е разговор за барче. В барчето само се мятат картинки с алкохол, придружени от двете думи - Ха, наздраве!emoticon-0136-giggle.gif

В грешка си-ето тука е чата

http://www.kaldata.com/modules.php?modname...e&name=chat

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно вярно. Как може да сравнявате една чат-стая с нашия бар. Там човек не може да си пийне, трябва непрекъснато да е на педал, така да се каже.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е чат, че не ми е ясно? :)

Русичко съм, та ми е простено... хъхъхъ

И ако ми обясни някой пък какво е онова в барчето "Нощни птици" ще спинкам спокойно.

Тоест, ако някой благоволи да направи един сравнителен анализ между трите обекта - въпросния линк, нарочен за чат, това барче и онова със споменатите пернати, ще съм му вечно задължена?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абсолютно вярно. Как може да сравнявате една чат-стая с нашия бар. Там човек не може да си пийне, трябва непрекъснато да е на педал, така да се каже.

Калдата не е чат-стая!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Калдата не е чат-стая!

Какъв ти е проблема?

Абе какво да сравняват?! Пречим, пак!

Не и се връзвай,по природа си е кисела.

Какво е чат, че не ми е ясно? :)

Русичко съм, та ми е простено... хъхъхъ

И ако ми обясни някой пък какво е онова в барчето "Нощни птици" ще спинкам спокойно.

Тоест, ако някой благоволи да направи един сравнителен анализ между трите обекта - въпросния линк, нарочен за чат, това барче и онова със споменатите пернати?

:P Там успява да се включи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Какъв ти е проблема?

На мен никакъв-просто модератора много знае да приказва в "Нощни птици"

Пък тука мълчи

Странно защо ли-вече 31 страници изписани със спам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не е искала да се включи тук, всъщност...

Благодаря ти, Амбър! Една от малкото си :)

Сложи си розовите очила и не и се сърди. kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пък тука мълчи

ohmy.gif

Хайде, лека нощ на всички от Фидорка - да се изнасям бърже, докато доводите са смислени... хъхъхъ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пък тука мълчи

Щом не е твой проблема,за...к...ревеш? Абе,гушни котето и за разнообразие се дръж нормално!

За спам ти не говори,моля!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ти случайно тука да си модератор

biggrin.gif

Да. И?

Не виждам какво ти пречат. Ти след 00ч., като пишеш в "Хоремаг" или т.нар. "Бар "Нощни птици"" някой оплаква ли се? В "Хоремаг" не са ли изписани доста страници? Кажи ми с коя точка от правилата е в разрез темата и ще я затворя веднага. И ми кажи кога съм "знаел много" и веднага се изнасям от форума доброволно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ohmy.gif

Хайде, лека нощ на всички от Фидорка - да се изнасям бърже, докато доводите са смислени... хъхъхъ

Чакай, бе любов моя, де тръгна biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване