Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

juventus_fen

Как се прави сайт с Web Page Maker ?

Препоръчан отговор

в секция head на документа намерете този таг

<title>untitled</title>

и променете untitled на желаното от вас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в секция head на документа намерете този таг

<title>untitled</title>

и променете untitled на желаното от вас.

Явно никой не иска да чете документите, та било и само хелп на програма :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Приятели здравейте , имам много сериозен проблем.Изчетехох адски много и много ми беше полезен форума но само на този проблем немога да намеря отговор.

След като 2 дни си правех прилично саите с web page maker - стигнах до задънена улица а тя е :

След като експортна фаила в HTML - в папката ми се появява само пака images и другото са Индекс фаила и подстраниците на сайта , понеже съм го направил с 3 подстраници .Index e главаната страница другите са подстраници - и проблема е тежък - какво ли неправих какво ли не струвах - немога да го подкарам напълно в ХИТ.бг

Качвак папката images ,качвам и индекс.хтмл , -отваря ми сайта но немога и немога да го накарам да ми отвори другите подстраници .

А съм си сложил хиперлинковете към бутоните които искам да препращат ,но неиска и неиска .

Незнам дали ще ви е от полза но ми изкара всичките страници - като хтмл. Не ми изкара само Index.html ами ми изкара и подстраниците като : дада.хтмл. Нямам папка files.

Моляви помогнете ми как да си прикача подстраничките наистина ми е неужна - само това ме затруднява.

ето го и сайта сами ще видите че неиска да отвори подстраниците :

http://pcrepeir.hit.bg/

Благодаря ви .

Редактирано от overs0ull (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и не би трябвало да ти изкарва папка files. Преди доста години се бях занимавал с тази програма, още от начинаещите ми години бих казал в сферата на уеб дизайна. Та по въпроса. Виш дали и тези 3 отделни страници са качени в хит.бг. Вариант 2 е да не си направил връзките както трябва в опциите на самото текст меню!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БТВ:Как да махна банера на Web Page Marker :biggrin:

Като го активираш се маха автоматично :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като го активираш се маха автоматично :)

А случайно да видя датата на която е било публикувано?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-лесно с програма и безплатен темплейт се прави сайт kum-statiata.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...