Премини към съдържанието
PabloEscobar

Търся програма за следене, какво се прави на PC ми

Препоръчан отговор

Абе хора имаше една програмка която като я активираш ти прави текстов файл с всичко което се е писало на съответния компютър + разбира се паролите обаче забравих как се казваше .Моля ви някои ако знае да напише поне името и

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми препоръча програма с която да мога да виждам всичко, което е въвеждано от клавиатурата. Искам да виждам какво са писали другите които ползват компютъра ми. Искам да разбера какво е въвеждано в mIRC, но не открих лог-ове във файловете на програмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли някакъв начин да следя къде се влиза или какво действие е било зададено на PC ми,понеже и други хора от време на време ползват компа ми и искам да знам какво се прави на него къде влизат и какво са отваря ли! Също искам да питам бях гледал по един филм как един можеше да гледа какво е писано от клавиатурата му така можеше да разбира пароли и такива неща,има ли такова нещо! ;) Благодаря на всеки който се включи ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли някакъв начин да следя къде се влиза или какво действие е било зададено на PC ми,понеже и други хора от време на време ползват компа ми и искам да знам какво се прави на него къде влизат и какво са отваря ли! Също искам да питам бях гледал по един филм как един можеше да гледа какво е писано от клавиатурата му така можеше да разбира пароли и такива неща,има ли такова нещо! :) Благодаря на всеки който се включи ! :)

Стенли56 ти е дал програма, така че можеш да действаш.

Преди да направиш нещо неразумно обаче, помисли колко сериозни последствия може да има шпионирането. Може да се стигне до катастрофа в отношенията ти с хората, които ще бройкаш, а може и да си изпатиш. Всичко зависи от това дали ще те хванат и кои са шпионираните. Някои хора чупят ръце, но има други, които правят далеч по-страшни неща.

Простото любопитство не оправдава риска да бъдеш осакатен за цял живот или дори... е, може и да оцелееш. Шпионирането си струва риска, само ако ще ти донесе огромна лична изгода и има голяма вероятност да успееш да се измъкнеш, преди да са те разкрили. Хванат ли те, дупе да ти е яко.

Освен това има морални граници, които един нормален човек никога не нарушава. Ако се готвиш да хванеш паролите на твои приятелчета, за да им четеш писмата в пощенските кутии, или да им откраднеш акаунтите в някой сайт, ще извършиш голяма глупост с непредвидими за теб последствия. Ако имаш намерение да следиш маце, постъпката ти ще е не по-малко подла. Никога няма да го спечелиш, а напротив ще загубиш като евентуални партньорки и всичките й приятелки.

Освен всичко това всеки, който успее да докаже, че си използвал keylogger срещу него, може да те съди. Ще ти съсипе живота и с години ще работиш, за да изплащаш моралните му и материални щети. Ще ти остават средства, колкото да не умреш от глад.

Всъщност няма значение какво точно си намислил. Ти си поемаш рисковете и ти ще си носиш последствията.

Приятно шпиониране!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Познанието носи страдание, приятелю! А прекаленото познание носи, още по-голямо страдание!

П.П. С по-горната програмка можеш да си навлечеш само неприятни изживявания и нищо друго! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стенли56 ти е дал програма, така че можеш да действаш.

Преди да направиш нещо неразумно обаче, помисли колко сериозни последствия може да има шпионирането. Може да се стигне до катастрофа в отношенията ти с хората, които ще бройкаш, а може и да си изпатиш. Всичко зависи от това дали ще те хванат и кои са шпионираните. Някои хора чупят ръце, но има други, които правят далеч по-страшни неща.

Простото любопитство не оправдава риска да бъдеш осакатен за цял живот или дори... е, може и да оцелееш. Шпионирането си струва риска, само ако ще ти донесе огромна лична изгода и има голяма вероятност да успееш да се измъкнеш, преди да са те разкрили. Хванат ли те, дупе да ти е яко.

Освен това има морални граници, които един нормален човек никога не нарушава. Ако се готвиш да хванеш паролите на твои приятелчета, за да им четеш писмата в пощенските кутии, или да им откраднеш акаунтите в някой сайт, ще извършиш голяма глупост с непредвидими за теб последствия. Ако имаш намерение да следиш маце, постъпката ти ще е не по-малко подла. Никога няма да го спечелиш, а напротив ще загубиш като евентуални партньорки и всичките й приятелки.

Освен всичко това всеки, който успее да докаже, че си използвал keylogger срещу него, може да те съди. Ще ти съсипе живота и с години ще работиш, за да изплащаш моралните му и материални щети. Ще ти остават средства, колкото да не умреш от глад.

Всъщност няма значение какво точно си намислил. Ти си поемаш рисковете и ти ще си носиш последствията.

Приятно шпиониране!

Напълно прав си приятелю обещавам дане се правя на хакерче,личното си е лично и нямах намерение да бутам нещо друго просто се информирам дали е възможно ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офтопик - кой е филма? =Р

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офтопик - кой е филма? =Р

?

Абе тая във всеки сайт е с вируси някой знае ли къде я има но без да е заразена?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно прав си приятелю обещавам дане се правя на хакерче,личното си е лично и нямах намерение да бутам нещо друго просто се информирам дали е възможно :eek:

Вярвам ти, вярвам ти, че не знаеш, че няма невъзможни неща... Публикувано изображение

Прави, каквото искаш, последствията са за теб. Накрая да няма обаче мрън-мрън или пък другите да те споменават с "Да бе мирно седяло, не би чудо видяло".

Абе тая във всеки сайт е с вируси някой знае ли къде я има но без да е заразена?

То се вижда къде си, щом не знаеш защо е така. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярвам ти, вярвам ти, че не знаеш, че няма невъзможни неща... Публикувано изображение

Прави, каквото искаш, последствията са за теб. Накрая да няма обаче мрън-мрън или пък другите да те споменават с "Да бе мирно седяло, не би чудо видяло".

То се вижда къде си, щом не знаеш защо е така. :eek:

Обясни ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кликни върху линка който съм ти дал - там няма как да е заразена. Друг е въпросът, ако антивирусната ти програма я засича като потенциална опасност... От мен толкова по въпроса. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата която stanley56 е дал е много хубава, но за съжаление почти напълно неизползваема в реална обстановка. И най-долнопробната антивирусна програма я засича и деактивира веднага. Даже не ти позволява да я инстралираш. Трябва да се правят някои хватки за да се укаже на антивируса да не я закача и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настройвате антивирусната да прескача кейлогера при сканиране и сте готови. Аз мога да предложа Ardamax Keylogger, добра програма е.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настройвате антивирусната да прескача кейлогера при сканиране и сте готови.

Аз мога да предложа Ardamax Keylogger, добра програма е.

Благодаря сега ще пробвам! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настройвате антивирусната да прескача кейлогера при сканиране и сте готови.

Аз мога да предложа Ardamax Keylogger, добра програма е.

Как да си настроя антивирусната аз съм на Avast? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай също и Winvestigator. Аз съм го ползвал дълго време. Освен че записва клавиатурата прави и снимки на всяко кликане на мишката,тоест където кликнеш прави една снимчица. Можеш да я скриеш някаде примерно в Start>Programs>Accessories>Sistem Tools или Accessibility после да и смениш името там и иконата тъй като там са препратки тоест shortcut. Така почти сигурно е че няма да те хванат но не бива да си сигурен. Програмата имаше 4 буквена конфигурация за стартиране и парола. Записва всичко в един log fail които само тя може да чете но много много трябва да внимаваш в коя папка си задал да записва. триабва да е супер законспирирана :wors: Но все пак не бъди глупав наистина може да имаш големи неприятности

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся безплатна алтернатива на "Local Keylogger Pro", да може да прави шотове след всеки клик на мишката и да работи в скрит режим. "Local Keylogger pro" е много добра,но за съжаление работи с трудно откриваемо лекартво, затова ще съм благодарен на някаква алтернатива. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте моля да ми обесните как се инсталира Perfect Keylogger и как се работи с нея имам сериозна причина да я използвам и то колкото се мойе по бързо. Затова ще ви бъда много благодарен ако ми помогнете с този за мен проблем.

БЛАГОДАРЯ на всички които искат да помогнат предварително!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да ти обясняваме, имай предвид че почти всички антивирусни я ловят, така че трудно ще я използваш на защитен компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте моля да ми обесните как се инсталира Perfect Keylogger и как се работи с нея имам сериозна причина да я използвам и то колкото се мойе по бързо. Затова ще ви бъда много благодарен ако ми помогнете с този за мен проблем.

БЛАГОДАРЯ на всички които искат да помогнат предварително!!!!!

И каква е сериозната причина?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Преди да ти обясняваме, имай предвид че почти всички антивирусни я ловят, така че трудно ще я използваш на защитен компютър.

Благодаря за съвета но точно затова ви моля да ми помогнете. Просто ми обеснете "изключваш това правиш следващото и после инсталираш и тръгва" пък аз вече да си решавам дали да я слагам или не или ми кажете други алтернативни програми които могат да свършат същата работа.

Благодяря още веднъж приятелю. :clap:

Редактирано от stanimirv (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

препоръчвам ти ********** вътре има crack :clap: Това са антивирусните, които го засичат: A-Squared Found nothing AntiVir Found SPR/KeyLogger.DJ.1, DR/Client.JMail.43.2 ArcaVir Found Riskware.Monitor.Keylogger.Dj Avast Found nothing AVG Antivirus Found Logger.EGU BitDefender Found Application.XPTools.Keylogger.A, Spyware.Client.Jmail.A ClamAV Found nothing CPsecure Found nothing Dr.Web Found nothing F-Prot Antivirus Found nothing F-Secure Anti-Virus Found not-a-virus:Monitor.Win32.KeyLogger.dj (6, 2, 604), not-a-virus:Client-SMTP.Win32.JMail.43 (6, 2, 614) Fortinet Found nothing Ikarus Found not-a-virus:Client-SMTP.Win32.JMail.43 Kaspersky Anti-Virus Found not-a-virus:Monitor.Win32.KeyLogger.dj, not-a-virus:Client-SMTP.Win32.JMail.43 NOD32 Found nothing Norman Virus Control Found nothing Panda Antivirus Found Trj/Keylog.LH, Generic Sophos Antivirus Found nothing VirusBuster Found nothing VBA32 Found Client-SMTP.Win32.JMail.43

Редактирано от Underwater (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И каква е сериозната причина?

Регистрирах се тук с надежда че има хора които разбират повече от мен и могат да ми помогнат а не критикуват ПРИЧИНАТА е моя лична и не смятам да я споделям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.