Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Solenkata88

Игра с любовните романи - въпроси с грешни отговори

Препоръчан отговор

Плашило мое ненагледно... каква любов!!!

Защо Джулиън избира отново да влезе в книгата, вместо да остане с Грейс? Мечтаният любовник

Защото на кой му се иска да остане  с  една пъпчасала бабичка, като в книгата може да се срещне я Пепеляшка, Снежанка или Спящата красавица

Защо Айлийн от "Книгата на Хаде" не позволява на Калеб  да  достигне до съзнанието й?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

я да се включа, че нещо умряхме :) За да не разбере ,че всъщност харесва жени...Защо Слейд на Лорън Донър не нарича Триш по име,а я нарича док?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

я да се включа, че нещо умряхме :) За да не разбере ,че всъщност харесва жени...Защо Слейд на Лорън Донър не нарича Триш по име,а я нарича док?

Защото е главния докер на пристанището.

Какъв кошмар сънува Джон отново и отново? Среднощен танц - Джулия Куин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяка нощ му се присънва един и същи кошмар, че ще вдигат отново цената на тока.

Моли се изявява като писателка, какъв жанр са книгите й? ("Капризите на сърцето")

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя пише булевардни истории, с лек привкус ала Междузвездни войни...

Какво работи Мередит от Истински цветове на Сюзън Кайл?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя пише булевардни истории, с лек привкус ала Междузвездни войни...

Какво работи Мередит от Истински цветове на Сюзън Кайл?

Дресьор на акули.

Защо Антъни Бриджъртън се сбива с най-добрия си приятел Саймън Басет? (Херцогът и аз-Джулия Куин)

П.П. Ако позволите да вметна - уникалните отговори ми лепнаха такава широка усмивка, че ще има да се хиля до сутринта, най-малко... Благодаря за смеха и веселото настроение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дресьор на акули.

Защо Антъни Бриджъртън се сбива с най-добрия си приятел Саймън Басет? (Херцогът и аз-Джулия Куин)

П.П. Ако позволите да вметна - уникалните отговори ми лепнаха такава широка усмивка, че ще има да се хиля до сутринта, най-малко... Благодаря за смеха и веселото настроение!

Защото разбра, че той му е откраднал корсета...

Какво получава в наследство Фийб Съмървил? Избрах теб - С. Е. Филипс

П.П И аз много се забавлявам, смяла съм се с глас на остроумието на съфорумките...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото разбра, че той му е откраднал корсета...

Какво получава в наследство Фийб Съмървил? Избрах теб - С. Е. Филипс

Абсолютно нищо, баща ѝ завещава всичко на пудела ѝ.

Защо Ник и останалите от отряда му са изхвърлени от армията? ( Тежко изпитание - Лора Кей)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно нищо, баща ѝ завещава всичко на пудела ѝ.

Защо Ник и останалите от отряда му са изхвърлени от армията? ( Тежко изпитание - Лора Кей)

Защото отказаха да играят с куклите на командира си.

Защо Стефан Кардински и тримата му приятели обикалят из Америка? (Тайната принцеса-Джоана Линдзи)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...