Премини към съдържанието
ili_ili

Имате ли Windows XP на български?

Препоръчан отговор

Казаха ми, че само се качвало някакво файлче и кирилизацията ставала - има ли такова нещо? :wors:

А иначе много се кефя на програмки на български - в края на краищата ние сме в България и това ни е родния език, а и не всеки е имал и има възможност да учи английски, така, че ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ, КОИТО ДЪРЖАТ НА БЪЛГАРСКИЯ !!!!

Редактирано от ili_ili (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://info.datacom.bg/naruto/naruto/BG.XP.rar

Кирилизацията си я има по-начало...

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в сайта на "Майкрософт",заобиколи проверката и си свали ъпдейтите включително и БЪЛГАРСКИ,ако не знаеш как става питай :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече съм дал линк...какви проверки какво заобикаляне обсъждате?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто инсталирай ТОВА след като го разархивираш.Същото е като горното.Незнам за какви заобикалки говорите в сайта на M$.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Просто инсталирай ТОВА след като го разархивираш.Същото е като горното.Незнам за какви заобикалки говорите в сайта на M$.

<{POST_SNAPBACK}>

явно има, да. проверява дали ти е легален уиндоуса, и ако не, не ти дава да сваляш ъпдейти, но за сега се заобикаля елементарно. както и да е, писано е вече по въпрпоса, включително и как се заобикаля проверката.

та по въпроса... Защо си причиняваш това... Превода е страшно смешен... и настава една каша ако някой например се опита да помогне нещо, и например... абе объркващо, неефективно, излишно... Не ме разбирай погрешно, и аз държа на българския, но просто не е практично, а и колко му е да научиш 20 термина. Езика на компютрите е английски, а и освен това мисля, че не всичко е преведено. Нямам нищо против, даже ме радва да ползвам някоя малка програмка на бг, но не и операционната с-ма. Е, ако е за майка ми, нещата са малко по-други :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

явно има, да. проверява дали ти е легален уиндоуса, и ако не, не ти дава да сваляш ъпдейти, но за сега се заобикаля елементарно. както и да е, писано е вече по въпрпоса, включително и как се заобикаля проверката.

та по въпроса... Защо си причиняваш това... Превода е страшно смешен... и настава една каша ако някой например се опита да помогне нещо, и например... абе объркващо, неефективно, излишно... Не ме разбирай погрешно, и аз държа на българския, но просто не е практично, а и колко му е да научиш 20 термина. Езика на компютрите е английски, а и освен това мисля, че не всичко е преведено. Нямам нищо против, даже ме радва да ползвам някоя малка програмка на бг, но не и операционната с-ма. Е, ако е за майка ми, нещата са малко по-други :)

<{POST_SNAPBACK}>

От къде на къде измисли това, че езика на компютрите е английски??? angry.gif

Компютрите разбират един единствен език и това не е английския, повярвай ми.Дали се сещаш за кой език говоря?

Ако имаш впредвид това, че командите се пишат на английски, то е защотото този, който ги е мислил е бил англоговорящ или фирмата за която работи е английска, американска и т.н.

:P

Като си толкова умен, кажи ми защо в Windows не може да се създаде папка или файл с име "con"? cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
От къде на къде измисли това, че езика на компютрите е английски??? angry.gif

Компютрите разбират един единствен език и това не е английския, повярвай ми.Дали се сещаш за кой език говоря?

Ако имаш впредвид това, че командите се пишат на английски, то е защотото този, който ги е мислил е бил англоговорящ или фирмата за която работи е английска, американска и т.н.

:P

Като си толкова умен, кажи ми защо в Windows не може да се създаде папка или файл с име "con"?  cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

добре де, добре laugh.gif , прав си, не е английски... :P

Колкото до това, да създадеш папка с име "con", не знам и ще ми е интересно да науча :) , а предполагам и не само на мен.

p.s. След кратка справка в гугъл, видях, че начин да се направи такава папка все пак има ;)

едит: същото се отнася и за CON, PRN, AUX, CLOCK$, NUL, COM1, COM2, COM3, COM4, COM5, COM6, COM7, COM8, COM9, LPT1, LPT2, LPT3, LPT4, LPT5, LPT6, LPT7, LPT8, LPT9

Редактирано от djagi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря, свърши ми чудесна работа !

Представете си колко хубаво щеше да бъде всичко, което ти изскача като иконки да има програмка, която да ти го превежда на твоя си език - но това май е в сферата на фантастиката..........размечтах се нещо.......... :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност не е едно и също :P

dragozow фаилът за които си дал линк(веднъж попаднах на него в Датата)

е 3.42мб. а моя е 5.14мб.(колкото и трябва да бъде)

Име на файла:

LIPSETUP.MSI

Версия:

1.0

Дата на публикуване:

05.11.2003 г.

Език:

Български

Изтегляне - размер:

5264 KB

Сега ако ми обясниш от къде идва тая разлика?

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:eek:

Ей, djagi, та ти сам си стигнал до отговора. cool.gif

Всички тези които си изредил са имена на портове и не могат да се използват за друго. Айде със здраве :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

naruto,това е архив.Може би от там.Аз поне съм с него и на двата компа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Всъщност не е едно и също :eek:

dragozow фаилът за които си дал линк(веднъж попаднах на него в Датата)

е 3.42мб. а моя е 5.14мб.(колкото и трябва да бъде)

Име на файла:

LIPSETUP.MSI

Версия:

1.0

Дата на публикуване:

05.11.2003 г.

Език:

Български

Изтегляне - размер:

5264 KB

Сега ако ми обясниш от къде идва тая разлика?

<{POST_SNAPBACK}>

Айде и аз да се включа.

Разликата идва от това че първия файл (по-малкия като размер) при инсталиране не ти иска да имаш инсталиран Service Pack 1 за Windows XP, докато вторият файл (с по-големия размер) иска задължително да имаш инсталиран този Service Pack 1 и освен това слага и някакъв HotFix. Това е разликата.

cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Айде и аз да се включа.

Разликата идва от това че първия файл (по-малкия като размер) при инсталиране не ти иска да имаш инсталиран Service Pack 1 за Windows XP, докато вторият файл (с по-големия размер) иска задължително да имаш инсталиран този Service Pack 1 и освен това слага и някакъв HotFix. Това е разликата.

cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

И допълнението, че първият не поддържа home edition, а за втория има и ъпгрейд за сп2. Може да го изтеглите през http://update.microsoft.com

Редактирано от Tragedy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а може ли някой да прати готов линк на файл за побългаряването на уин със сървис пак 2?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
а може ли някой да прати готов линк на файл за побългаряването на уин със сървис пак 2?

<{POST_SNAPBACK}>

На предишната страница съм го дал,само го разархивирай и го стартирай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

понеже не съм на компютър със win xp sp2 ,в момента не мога да го проверя ,но казваш е сигурно ,че работи за xpsp2 без да иска допълнително нещо от интернет ....? А и също да питам скапва ли с нещо windows-a или няма проблеми....

Редактирано от ozzy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно,това е на моя и служебния компютър които са със СП2.Нищо не иска,инсталираш,рестарт и готово.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря , това ми беше важно за софтуерния каталог, който си правя

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

този новия LIPSETUP.MSI който е 5,14 MB става ли за хоум едишън, или има нещо друго ,което ще трябва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да ви помоля ,ако някой има второто допалнение за SP2 на български нека ако обича да го даде ,защото през майкрософт немога да ъпдейтвам

Благодаря ви предварително cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
този новия LIPSETUP.MSI който е 5,14 MB става ли за хоум едишън, или има нещо друго ,което ще трябва?

<{POST_SNAPBACK}>

Да, става

Аз искам да ви помоля ,ако някой има второто допалнение за SP2 на български нека ако обича да го даде ,защото през майкрософт немога да ъпдейтвам

Благодаря ви предварително

Точно това ти трябва, потърси в Дата.бг

допълнение:

не знам как се е получило, но от този линк, който качих на страничката си преди половин година се тегли от саита на Майкрософт без проверка за легален Windows XP....

Редактирано от gaffer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стана супер много благодаря на знаещите :rolleyes: Бачка си на български отлично :yanim: :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.