Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Тор
 Сподели

Препоръчан отговор

Мили дами,благодарим на всички ви за изявеното желание да прибавите "Вампирът,който ме обичаше" в личните си библиотеки.След около седмица изтича 3-седмичният срок,който с момичетата от екипа дадохме за записване на желаещите.В тази връзка искам да кажа,че книгата ще струва на всеки по 10 лв.В зависимост от града/селото,в което живеете към цената евентуално ще бъдат прибавени и пощенски разходи от порядъка на 1-2 лв.Всички,които до този момент се обърнаха към нас,за да се запишат, в близките дни ще получат лично съобщение за доизясняване на детайлите около събирането на парите и изпращането на книгата.А тези от вас,които все още не са се записали,а искат да притежават тази страхотна книжка на хартиен носител имат още малко време за да го направят.Още веднъж благодарим на всички за инициативността.Очаквайте скоро да се свържем с вас! Редактирано от The Duchess (преглед на промените)
  • Харесване 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Абе момичета,какво правите? Не мога смогна на четене,пък тия книги после искат и редакция...... :whist::rolleyes: Страхотни се,благодаря! :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета издирвам една книга която преди години притежавах и която и досега си спомням много добре Танамера на Ноел Барбър!Питам ви сега защото в последните дни видях че сканирате книги от поредицата на Бард Избрани семейни книги а доколкото си спомням тя май беше част от тази поредица но не съм много сигурна!!!Преди много години я бях гледала на телевизионен сериал и историята и много ми хареса - разказва се за първородния син на едно богато английско семейство живеещо в Сингапур който се влюбва в млада китайка от добро семейство а това означава че любовта им е почти невъзможна , преодоляват куп трудности - той се жени за англичанка в опит да забрави китайката , след това избухва Втората световна война , а после и Сингапур става независима държава , маоистки партизани тормозят властите и още много такива проблеми но все пак успяват да се съберат!!!Предварително благодаря за помощта!!! :biggrin::blink::biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета издирвам една книга която преди години притежавах и която и досега си спомням много добре Танамера на Ноел Барбър!Питам ви сега защото в последните дни видях че сканирате книги от поредицата на Бард Избрани семейни книги а доколкото си спомням тя май беше част от тази поредица но не съм много сигурна!!!Преди много години я бях гледала на телевизионен сериал и историята и много ми хареса - разказва се за първородния син на едно богато английско семейство живеещо в Сингапур който се влюбва в млада китайка от добро семейство а това означава че любовта им е почти невъзможна , преодоляват куп трудности - той се жени за англичанка в опит да забрави китайката , след това избухва Втората световна война , а после и Сингапур става независима държава , маоистки партизани тормозят властите и още много такива проблеми но все пак успяват да се съберат!!!Предварително благодаря за помощта!!! :wors::blink::speak:

това видяла ли си го: http://www.napazar.eu/tanamera-1-2-noel-barbyr-kniga-110492.html ?

А иначе аз имам другата на Барбър - A Farewel to France, само че е на алангле. Историята също се развива през втората световна война, но в Европа. Историята е наистина добра, щом съм си запазила книжката досега. :baby:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, да попитам. Някой да е чел нещо на Людмила Филипова? Това е внучката на Гриша Филипов - за по-младите - виден деец на БКП. От отзиви, които чух пишела много интересно. Нейните книги са исторически. Та някай ако нещо е мяркал или чел, нека сподели. Благодаря!

Анатомия на Илюзиите

Червено злато

Антихтонът на Данте

Стъклени съдби

Мастиленият лабиринт

Това са заглавията на книгите, които открих на тази авторка.

Аз съм чела "Мастиленият лабиринт" и "Антихтонът на Данте" (втората е едно своеобразно продлжение на лабиринта, но може да се чете и отделно). В Лабиринта се загатва за любовна история на фона на един невероятни открития :ph34r:, а в Антихтона вече се развива действието :) Абе с една дума, страшно интересно пише Людмила Филипова - на мен лично ми допадна :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм чела "Мастиленият лабиринт" и "Антихтонът на Данте" (втората е едно своеобразно продлжение на лабиринта, но може да се чете и отделно). В Лабиринта се загатва за любовна история на фона на един невероятни открития :), а в Антихтона вече се развива действието ;) Абе с една дума, страшно интересно пише Людмила Филипова - на мен лично ми допадна :)

Е, опитах да ги намеря, но ги няма в нета. Ако попаднат в ръцета на сканиращите пчелички, нали ще ни ги качите?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
 Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване