endorion.vankata

Как да се целуваме?

91 мнения в тази тема

Не знам дали тука е правилното място да пиша темата но не намерих къде другаде. Едно момиче ме сваля много услиено. Но честно казано тя е първата ми по-сериозна приятелка, която иска да се целуваме. Ако можете да ми дадете някви съвети за целуването очаквам отговорите ви Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

;)Първо малко теория,после малко пракрика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Иааах ... новобранец(без лоши чувства;))!Та аз да си кажа,че според мене всичко си идва от вътре на човекът ... просто трябва да се отпуснеш. И ето някоколко вида целувки които изрових из мрежата :)!Хайде успех с приятелката ;) "Срамежлива" - тя го целува, като леко движи долната си устна, като че ли се стреми да се откъсне. "Борба на устните" - и двамата са с полуотворена уста, смучат, леко захапват устните си със зъби.Трябва да се внимава в порив на страст да не си прехапете устната. "Равна" - той взима устните и в своите, прави "тръбичка" и смуче, стремейки се да се докосне до езика и. "Игрива" - тя леко захапва неговата устна и с движение на езика в устата му го възбужда към страст. "Целувка на зъбите" - той в страстен порив смуче устните и, отмятайки главата и все по-назад. "Страстна" - тя взема езика му в своята уста и едва го докосва със зъби, смуче го, стреми се да го прглътне колкото се може по-дълбоко. "Нежност" - въртене на езика в устата на партньора. "Царска" - езикът на партньора се взема зад бузата и леко се притиска със зъби и език. "Изискана" - езикът леко се докосва до небцето на другия. "Листче" - той придърпва с ръка долната и устна и си вкарва езика зад бузата и. П.С.-Някой са достра странни,но не е казано да ги пробваш ;)

Редактирано от Biased (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам дали тука е правилното място да пиша темата но не намерих къде другаде. Едно момиче ме сваля много услиено. Но честно казано тя е първата ми по-сериозна приятелка, която иска да се целуваме. Ако можете да ми дадете някви съвети за целуването очаквам отговорите ви Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

Според мен, не ти трябват съвети как да се целуваш, то е нещо, което ще усетиш... Когато му дойде момента и си готов, определено ще разбереш как да го направиш. То си е едно усещане, което все едно го знаеш как става, просто ти трябва малко практита, за да го развиеш :) Остави се на момента и не се притеснявай просто, и всичко ще мине добре ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Според мен, не ти трябват съвети как да се целуваш, то е нещо, което ще усетиш... Когато му дойде момента и си готов, определено ще разбереш как да го направиш. То си е едно усещане, което все едно го знаеш как става, просто ти трябва малко практита, за да го развиеш ;) Остави се на момента и не се притеснявай просто, и всичко ще мине добре :)

<{POST_SNAPBACK}>

Напълно съм съгласен с baby_muse. Не може някой да те научи как се целува, трябва сам да го осетиш ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бавно, нежно в началото, после закачливо.... оффф то си идва от вътре да знаеш и също така за това са нужни двама така че не се вдървявай ами се отпусни и предразположи приятелката си за сеанса!

Наслука Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ето това мисля че ще е полезн и на теб и на всички, на които им е интересно http://torrents.linkos.bg/details.php?id=16737 това са 2 клипчета, на които е обяснено много добре. няма субтитри, но ако поне малко чаткаш английски ще се справиш (то и без друго няма страшно много говорене :clap: )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

по принцип клипчетата са 3 хубави са стига да знаеш английски понеже няма субтитри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. How to act on a date 2. How to flirt 3. How to tell if someone wants to be kissed 4. How to get boys to kiss you, how to get girls to kiss you, should you wear lipstick 5. The first kiss 6. The lip kiss 7. The shy kiss 8. How to practice a kiss 9. Should you kiss with your eyes open or closed 10. The mirror kiss 11. The talking kiss 12. The laughing kiss 13. The eye kiss 14. The biting kiss 15. What to do with your hands 16. The A-frame mistake 17. The make-up kiss 18. The ear kiss 19. The phone kiss 20. The neck kiss 21. The eskimo kiss 22. The electric kiss 23. The candy kiss 24. The sliding kiss 25. The wet kiss 26. The hollywood kiss 27. Bad boys 28. Kissing sessions, or How to make out 29. Lip-o-suction 30. The teasing kiss 31. The butterfly kiss 32. The public kiss 33. The music kiss 34. The upside-down kiss 35. The vacuum kiss 36. The french kiss (also treated in more detail in part 2) 37. The trobriand islands kiss 38. The car kiss 39. Kissing advice - how to give a hickey 40. Credits Леле че толкова ли имало бре? :>

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ей, върна ме в младините ми. :P И аз бях в същата ситуация, само че тя беше кака и напред с материала а аз хабер си нямах от света. Цялата хватка е да се престрашиш и всичко ще дойде от самосебе си. Както казаха по горе, отпусни се и не се шашкай, всички сме минали по тоя път. Пък може да се окаже, че се целуваш по добре от нея. Давай смело. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

randb много добре казано, даже моят коментар с торента пред твоя не ми харесва толкова :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ванка Ванка - да беше питал мене бе бате! Няма нищо срамно в това за първи път да целунеш момиче - напротив - това е най-сладкото изживяване! Давай смело с езика напред и целувай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хехехе...върнах се в старите години... Още си спомням как и аз се притеснявах преди първата ми сериозна целувка...Все едно беше вчера... Е...просто трябва да се отдадеш на емоцията и то ще ти доиде отвътре.Не можеш да отидеш там и да почнеш да правиш някакви заучени неща, дето нито знаеш дали са верни, лили просто се излагаш... Целувката става спонтанно и няма граници...Прави каквото искаш...само гледай да е приятно и на двама ви...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Карай да върви, пък каквото ще да става! Няма смисъл да прилагаш разни заучени неща, най-малкото- от човек до човек има разлка и всичко подочуто от някъде не е приложимо за другаде! Както и другите са казали то си е от вътре!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

всички са много прави не се мъчи от първия път да стане идеалната целувка просто се остави на течението и ще откриеш истината. Разбираемо е че не изкаш да се изложиш но бъди сигорен че ще го направиш ако почнеш да взимаш уроци от други хора или приятели . защото когато доиде момента ти ще се стремиш да направиш това което са ти казали или си чул от някаде :huh: много ще сгрешиш в случая не само че няма да изпиташ тръпката от първата целувка ми може страшно много да се изложиш до сега не съм видял книга, човек , постове в интернет ;) или нещо друга да учи на това , това е нещо което трябва да се изживее, така че отиди при нея хвани я здраво, погледния така че и тя да разбере какво следва и тогава и отпраскваш 1 целувка която няма да забравиш никога или защото страшно си се изложил или сащото си се справил перфектно с тази работа

даваи смело напред !

еи не е нужно да правиш това просто утиди и го направи по начина които мислиш че за теб е правилен а за другото времето ще покаже Публикувано изображение :bye:

Редактирано от Wassap (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Както каза съседа peps Давай да върви пък каквото ще да става (това аз му го казах).Ако не и хареса как се целуваш и ти шляпне едно шамарче не се отчаиваи. Надявам се да :kiss2: . Пък после пиши да видим какво е станало. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Както казаха някой хора темата е излишна!!!Целувката идва от твойте чувства!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С уста естествено...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има ли Любов,и то взаимна,всичко става от само себе си :kiss2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Прави сте,че това е нещо което идва от вътре.Не може да ти се даде съвет как да го правиш.Важното е да го правиш от сърце.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Важното е да го правиш ... А дали е от сърце, това може да е веднъж в живота, това означава ли , че само веднъж трябва да се целуваме...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Важното е да го правиш ... А дали е от сърце, това може да е веднъж в живота, това означава ли , че само веднъж трябва да се целуваме...

Под израза "от сърце" нямам в предвид да си влюбен.

А да имам желание да желунеш дадения човек,не да го правиш по задължение,например. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз нямам "дълъг стай" Публикувано изображение и си помня първта целувка, мн се притеснявах ама нямаше от какво,то..просто си доиде от самосебе си..или просто аз съм си мн добра :yanim:Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение:yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение