Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Moira

Бой пред джамията в София, атакисти целят с камъни високоговорителите

Препоръчан отговор

Линейка откара ранен в главата, депутатката Деница Гаджева сред окървавените

Ръкопашно меле пред джамията в центъра на столицата завърши с един сериозно ранен, който изчака екип на спешната помощ проснат на земята пред моливения дом, и множество по-леко ранени.

Привърженици на "Атака", предвождани от лидера им Волен Сидеров, протестираха пред джамията, препълнена по време на петъчната молитва. Акцията им прерасна в бой, след като нападнаха мюсюлманите, проснали молитвените си килимчета на тротоара.

Има ранени и арестувани. Един от пострадалите при сблъсъците мюсюлманин лежа безпаметен на плочките, докато го вдигнат с линейка, от главата му течеше кръв, съобщи пред БЛИЦ очевидец на скандалното сбиване.

Участниците в митинга на "Атака" замеряха високоговорителите на джамията и молещите се с камъни, бутилки и развалени яйца, а към края на молитвата запалиха едно от килимчетата пред храма.

Волен Сидеров обяви, че ще иска оставката на вътрешния министър Цветан Цветанов, наричайки полицаите "еничари".

Депутатката Деница Гаджева е сред ранените, съобщи по-късно Сидеров в парламента и показа от трибуната нейна снимка с кръв по лицето. Той настоява да бъде издирен и арестуван човекът, нападнал Гаджева.

изт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Ранен полицай, облян в кръв мюсюлманин и арестуван представител на "Атака" бе равносметката съвсем в началото на протестния митинг на хората на Волен Сидеров. Хора от "Атака" влязоха в ръкопашна схватка с мюсюлманите, дошли за редовната си петъчна молитва в Софийската джамия. Националистите протестират срещу молитвеното пеене на мюезина, което звучи от високоговорителя на храма.

Ранен мюсюлманин, дошъл за петъчната молитва в столичната джамия, лежи в кръв и още няма линейка - това видя екипът на BNEWS в 13.30 пред храма, където "Атака" устрои протестен митинг

срещу пеенето на мюезина по високоговорителя

Пострадал полицай и арестуван националист от "Атака" белязаха още първия половин час от протеста на хората на Волен Сидеров пред джамията.

Атакаджиите щурмуваха джамията около 13.30 и почти влязоха, счупиха парапети, а някои от мюсюлманите грабнаха каменни плочи да се отбраняват. Полицията не остана безучастна и се намеси, а в този момент при хората си, събрали се половин час по-рано, пристигна и Волен Сидеров.

В началото множеството националисти наброяваше около стотина. В същото време молещите се мюсюлмани са опънали килимчета на тротоара пред джамията, а кордонът полицаи е застанал между двете групи.

Човек, представил се като случаен гражданин, се сблъска с мюсюлманите минути преди началото на тяхната молитва и раздигна килимчетата.

Вярващите му се изрепчиха, което даде повод на атакаджиите да тръгнат устремно към мюсюлманите.Намесата на полицаите обаче не успя да предотврати сбиването, а Волен Сидеров също участваше с хората си в пререканията с униформените.

В самото начало на митинга един от хората на Сидеров наряза на парчета фес.От "Атака" скандираха "Турски мекерета!" и "Долу ДПС!", и пееха българския химн.

Последваха още стълкновения, а депутатката Деница Гаджева също се оказа сред ранените, които имаха нужда от медицинска помощ.

Източник: Bnews

Коментар: Пак се започва с цирковете на Болен, даже заплаши ГЕРБ, че ще минава в Опозоция, понеже полицаите са "били на страната на атака"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси простотията ! :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Посочете една европейска столица, в която (то реално във всички има немалко мюсюлмани) да се надуват мегафони за мюсюлманско призовавне към молитва и да се опъват килимчета на тротоара (Тирана, Прищина... може би?!). Да подадат молба до Столична община, главен архитект, да им отредят място за постилане на килимчета, ама да ми пречат по тротоара и аз да се съобразявам с тях е наглост. Брат ми е мюсюлманин и си се моли вкъщи. Не смята, че някой трябва да го призовава или да ходи точно еди къде си, за да се моли. Друг въпрос е колко криво-представена дейност е така наречената "молитва". Съвсем отделна тема е.

1. махат говорителите (просто е и работа точно за 10 мин.) и няма никой да ги чува, па вътре, ако щат и да еякулират върху Корана

2. щом като се увеличават мюсюлманите в София (нима не сте разбрали) и искат непремено там да се молят, да подат молба за разширяване до гл. архитект на София и да се види може ли или не може.

Писна ми от маанета, чалги и турски напеви, имами, ходжи и подобни лумпени да ми "пеят" (вият) по мегафон (високоговорители) пет пъти дневно! Забравих да кажа... АМАН!

Писна ми от коли по тротоарите (аз лично съм чупил не е едно странични огледала на такива тарикати, макар и да знам, че е нямало къде да паркират) и ми писна да няма подземни и надземни паркинги. Писна ми всичката администрация и офиси да се блъска на едно място в даден град.

Утре ако аз реша да си постеля килимче на тротоара пред Президентството или на площадките в метро-станциите и да ям домати и сирене и да се моля... А? Ебаси простотията...

Обаче ако някой религиозен дрипльо се нагъзи на килимче в метро-станция, ще се разпискате всички "Терорист! Терорист...". Смешна история.

:biggrin:

Кой кого пръв напада физически според вас (считаме воя на говорителите и възгласите на митингуващите за нефизическо нападение)?

http-~~-//vbox7.com/play:9667a5a3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коментарът на Цветанов: Неприятен инцидент!

Изключително неприятен е инцидентът пред джамията в София, коментира министърът на вътрешните работи Цветан Цветанов.

"Действията, които се предприемат от страна на МВР, са да не допуснем разрастването на този инцидент, който беше предизвикан от сблъсъка и обидните квалификации между мюсюлманите и привържениците на „Атака”.

Моята молба към всички политици и всички граждани е да не нарушаваме обществения ред, нека да уважаваме и да бъдем толерантни към вероизповеданията и всички етноси в България.

София винаги е давана за пример за етническа толерантност с местоположението на църквата, синагогата и джамията и се надявам, че разумът ще надделее и няма да се поддаваме на емоции", посочи Цветанов.

Според него с наближаването на предизборната кампания може би ще има и други подобни инциденти.

"Преди няколко дни подобно напрежение имаше и в Батак и благодарение на предприетите мерки и полицейското присъствие не допуснахме да има тежки инциденти", каза още пред „Фокус“ вътрешният министър.

По повод поисканата от лидера на „Атака” Волен Сидеров оставка на вътрешния министър, Цветан Цветанов каза:

"Оставката е поискана за това, че съм защитавал мюсюлманите, които днес са били на петъчна молитва и че полицията се е държала арогантно и невъзпитано. Аз мога да кажа, че полицейските служители са изпълнявали своите служебни задължения, за да предотвратят разрастването на този инциденти.

Има пострадали полицаи и граждани от замерванията с камъни, хората са тези, които ще преценят какви са действията на българската полиция.

Преди месеци при подобен случай ДПС също искаха моята оставка. Аз съм готов да понасям всякаква отговорност, но няма да допусна, че българският полицай може да бъде възприеман като противник на демокрацията и опазването на обществения ред", завърши МВР шефът.

изт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

България е в Европа, не знаете ли?!

Пфу!

В Европа, ама само на картата. :biggrin:

Който си търси белята, винаги си я намира. Българска народна пословица

За съжаление, подобни събития ще зачестят, ако бикът не бъде хванат навреме за рогата.

То да е само един проблем, а то - цяло стадо. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре ако аз реша да си постеля килимче на тротоара пред Президентството или на площадките в метро-станциите и да ям домати и сирене и да се моля... А? Ебаси простотията...

Там може,там единствено има тротоар мда.

Уважавам всяка религия и вероизповедание,но не ми го набутвайте по никакъв начин

:biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

България е в Европа, не знаете ли?!

Пфу!

В Европа, ама само на картата. :biggrin:

Който си търси белята, винаги си я намира. Българска народна пословица

За съжаление, подобни събития ще зачестят, ако бикът не бъде хванат навреме за рогата.

То да е само един проблем, а то - цяло стадо. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

тези национал-комунисти такива гадости ще на творят че свят ще ни се завие, по-бързо да ги забранят, тук не е европа нито азия тука са Балканите, не искам втора прищина в България. не разчитайте на нато и ЕС от тази зима се присъединяваме към шанхайския договор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен станалото не е просто неприятен инцидент.

Насилието може да породи насилие с непредвидими последици... http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова прости решения: 1. махат говорителите 2. пускат молба за разрешение до гл. архитект на София и Столична Община да им се разшири двора или там, както се води площта около джамията - уважава я, разширяват се и готово - не я уважава, спазват разпоредбите и при навалица ще се счита за нерегламентиран митинг, съответно полицията ги разгонва с вода... и без това иде лято Толкова! На търпеливия човек лесно му се качват на главата, ама после като му писне... нали сте чели кво става като се скъсат корабни въжета... търпелив човек има нерви като корабни въжета дебели... ама скъсат ли се...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова прости решения:

1. махат говорителите

2. пускат молба за разрешение до гл. архитект на София и Столична Община да им се разшири двора или там, както се води площта около джамията

- уважава я, разширяват се и готово

- не я уважава, спазват разпоредбите и при навалица ще се счита за нерегламентиран митинг, съответно полицията ги разгонва с вода... и без това иде лято

Толкова!

На търпеливия човек лесно му се качват на главата, ама после като му писне... нали сте чели кво става като се скъсат корабни въжета... търпелив човек има нерви като корабни въжета дебели... ама скъсат ли се...

даваме кремиковци, братята мюсюлмани го рушват и с железата построяват най-голямата джамия на балканите и да си викат на воля, а тъй и тъй даваме нека дадем място в центъра на столипиново за огромна джамия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Премиерът: Не искам да ни извиват ръцете

Разбихме мита, че без ДПС не може да се управлява, надявам се да разбием и мита, че без Доган не може да бъде избран президент

Винаги съм заставал зад етническата толерантност, заяви по повод скандала край джамията в София премиерът Борисов, който е на официално посещение в Полша. Дълбоко в себе си съм вярвал и съм подкрепял правото на всеки човек сам да определя своите религиозни възгледи и много пъти съм казвал, че всеки български гражданин може сам да определя къде да се моли -дали в църква, дали в джамия, дали в синагога, дали в католически храм или където и да било. Винаги съм давал пример за такава толерантност като сме подпомагали църкви, манастири, джамията в Стара Загора и навсякъде, където сме имали нужда”.

По думите му всяка партия се нуждае от подкрепа в парламента, от стабилно мнозинство, за да извърши реформи. "Винаги съм благодарил на „Атака” и на останалите депутати, които са ни подкрепяли в парламента. Но трябва да кажа, че ако нещо ми е по-скъпо от стабилността, то това е етническата толерантност на хората, спокойствието, мирът и те нямат цена."

Борисов каза още: "Не искам по никакъв начин да се спекулира и да се извиват ръцете ни, че мнозинството в парламента ни е толкова важно, че да можем да търпим и да преглъщаме подобни действия. Надявам се до половин час да излезе и декларацията на партия ГЕРБ, в която ние категорично се разграничаваме от подобни действия”, каза премиерът Бойко Борисов.

Борисов коментира и вчерашното изявление на лидера на ДПС Ахмед Доган в Джебел.

"Както разбихме мита, че без ДПС не може да се управлява стабилно и добре България, така се надявам да разбием и мита, че без подкрепата на Ахмед Доган, не може да бъде избран български президент", заяви той и допълни, че няма по никакъв начин да се подведат в посоката на Догановите коментари и ще участват сами на президентските избори.

изт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хаха начетох се на доста лавофе, митове и легенди. Само да попитам Християните.. дали ще ви е приятно в неделя, някой да дойде да ви протестира пред църквата и да се вият разни сирени по време на "церемонията". Така и на мисюлманите не е. Нека си правят протести, нека си щурмуват - НО НЕ ПО ТОЗИ НАЧИН. Нещо повече.. Не забелязвате ли - Корани се горяха, Библии се горяха.. после карикатури на Муххамед, после ,,Танцуващият Исус'' сега пък джамии се щурмуват, с камъни отвръщат. Защо взе да ми прилича на Цезеровия "лаф" ,,Разделяй и владей'' И още едно нещо не ми е ясно. Мога да заевя на собствена глава, че 80% около джамията са Мисюлмани. И "заради няколко си семейства" се организира тоя протест. Но нека приемем, че на 100% всички там са християни и значи от 500 и повече години са слушали призоваването за молитва, а днес хоп не им се слуша.. дали е заради високоговорителите ? - Не не мисля, понеже и в миналото е имало начин звукът да се увеличава. И от толкова много факти (ако не - упровергайте ги ) разбрах, че някой иска да запали Етническото напрежение, което всъщност не е от вчера и накрая пак да се заговори за оная откачена карта - Чеч,Помак и тнт.. защото вече им се изчерпаха и Косово и Ирак... и Либия. Трябва внимателно всички граждани да участват по някакъв начин в цялата тази история, иначе нашата беля върху нашите глави. Предполагам, че никой не иска да остави децата си сираци заради глупостите на Болен и изобщо всичко относно Етническото напрежение в страната. Никой не го е грижа за нищо.. за това патим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбихме мита, че без ДПС не може да се управлява, надявам се да разбием и мита, че без Доган не може да бъде избран президент

Да бе - да.

Точно един ден след изказването на Доган, Волен и компания направиха такава беля.

Баси.

Сега Доган с чиста съвест ще вика : "Българите искат нов възродителен процес, искат да ви избият, не ви дават да изповядвате религията си".

И електората на ДПС ще гласува като един за Доган.

Вместо да го оставим да седи сам в Бояна и да се чуди как да активизира електроата си - ние сами поднасяме на тепсия изборната победа за Доган.

Имам чувството, че Волен и Доган имат едни и същи интереси.

Баси идотите от тая "Атака"....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хаха начетох се на доста лавофе, митове и легенди. Само да попитам Християните.. дали ще ви е приятно в неделя, някой да дойде да ви протестира пред църквата и да се вият разни сирени по време на "церемонията". Така и на мисюлманите не е. Нека си правят протести, нека си щурмуват - НО НЕ ПО ТОЗИ НАЧИН.

Нещо повече.. Не забелязвате ли - Корани се горяха, Библии се горяха.. после карикатури на Муххамед, после ,,Танцуващият Исус'' сега пък джамии се щурмуват, с камъни отвръщат. Защо взе да ми прилича на Цезеровия "лаф" ,,Разделяй и владей''

И още едно нещо не ми е ясно. Мога да заевя на собствена глава, че 80% около джамията са Мисюлмани. И "заради няколко си семейства" се организира тоя протест. Но нека приемем, че на 100% всички там са християни и значи от 500 и повече години са слушали призоваването за молитва, а днес хоп не им се слуша.. дали е заради високоговорителите ? - Не не мисля, понеже и в миналото е имало начин звукът да се увеличава.

И от толкова много факти (ако не - упровергайте ги ) разбрах, че някой иска да запали Етническото напрежение, което всъщност не е от вчера и накрая пак да се заговори за оная откачена карта - Чеч,Помак и тнт.. защото вече им се изчерпаха и Косово и Ирак... и Либия. Трябва внимателно всички граждани да участват по някакъв начин в цялата тази история, иначе нашата беля върху нашите глави. Предполагам, че никой не иска да остави децата си сираци заради глупостите на Болен и изобщо всичко относно Етническото напрежение в страната. Никой не го е грижа за нищо.. за това патим.

Ами тогава да вземем на всички църкви да сложим по няколко тонколонки 600 вата,да видим на вас много ли ще ви е приятно...Писна ми както се разхождам по центъра и някакъв да ми вика "ханъма мъна маръма" на главата...Като искате да няма проблеми,махнете си говорителите от джамиите...

П.С. Trichocephalus , те кога не са гласували за него...Оппа,те не знаят за кой гласуват персонално,знаят номерчето което да задраскат...А за възродителния процес-да става,лошо няма...Както е тръгнало или ние тях,или те нас...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ВМРО: Сидеров работи за ДПС

Подигравката с чувствата на мюслманите по време на петъчна молитва не е противостоене на политическия ислям, заявяват войводите

ВМРО използва скандала пред джамията, за да изригне поредната доза нападки срещу политическия си враг "Атака". Войводите осъдиха поведението на лидера й Волен Сидеров, което нарекоха "цирково представление" и предупредиха, че с действията си "Атака" работи за втвърдяване на електората на ДПС.

След като досега подкрепяше безусловно управляващите от ГЕРБ, „Атака” следваше да използва ресурса на властта, за да се бори срещу антиконституционната партия на Ахмед Доган, се казва в официалното становище на ВМРО.

Според тях ако Сидеров наистина иска да спре високоговорителите на джамията, трябва да използва законовите методи на властта - чрез представителството си в Народното събрание и общинския съвет. прави евтини скандали, които имат обратен ефект.

"Да се подиграваш с верските чувства на мюсюлманите у нас по време на петъчната им молитва в никакъв случай не е еднозначно с това да противостоиш на политическия ислям.

Такова поведение е не просто безотговорно, а цели да предизвика проблеми между християни и мюсюлмани у нас. Българските патриоти не делят гражданите на държавата по религиозен признак", се казва още в изявалението на войводите".

изт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами тогава да вземем на всички църкви да сложим по няколко тонколонки 600 вата,да видим на вас много ли ще ви е приятно...Писна ми както се разхождам по центъра и някакъв да ми вика "ханъма мъна маръма" на главата...Като искате да няма проблеми,махнете си говорителите от джамиите...

:) Поне като видях градовете, които си написал, си наясно за Пловдив, че си е достатъчно противно да ти се натрапва друго изповедание посредата на центъра на града! Аз защо не крещя на всеки турчин на главата? Това не е Инстанбул все пак! Всеки си има религиозни убеждения, но проглушаването с друга религия е също толкова досадно, колкото и плюенето по други религии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.С. Trichocephalus , те кога не са гласували за него...Оппа,те не знаят за кой гласуват персонално,знаят номерчето което да задраскат...А за възродителния процес-да става,лошо няма...Както е тръгнало или ние тях,или те нас...

Тъкмо се бяха разделили заради Касим Дал и нямаше да гласуват всичките.

И на тях им беше писнало то Доган и цялата политика.

Сидеров очевидно е на хонорар от ДПС.

Аз друго обяснение за случая нямам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) Поне като видях градовете, които си написал, си наясно за Пловдив, че си е достатъчно противно да ти се натрапва друго изповедание посредата на центъра на града! Аз защо не крещя на всеки турчин на главата? Това не е Инстанбул все пак! Всеки си има религиозни убеждения, но проглушаването с друга религия е също толкова досадно, колкото и плюенето по други религии.

Писнало ми е,честно го казвам...В Австрия има ли такова нещо?В Германия?Нямам нищо против религията им,да си им пее там в джамията,не да ехти из целия град...

Тъкмо се бяха разделили заради Касим Дал и нямаше да гласуват всичките.

И на тях им беше писнало то Доган и цялата политика.

Сидеров очевидно е на хонорар от ДПС.

Аз друго обяснение за случая нямам.

Ами предполагам могат да мислят,като им е писнало от доган,да не гласуват за него...На мен като ми е ПИСНАЛО от бойко,цецко мвр-то,костов,сержо и други подобни,няма да гласувам за тях...Да си съберат лидерите,да си направят една партийка,която ще мисли за тях,и да си гласуват за нея...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хаха начетох се на доста лавофе, митове и легенди. Само да попитам Християните.. дали ще ви е приятно в неделя, някой да дойде да ви протестира пред църквата и да се вият разни сирени по време на "церемонията". Така и на мисюлманите не е. Нека си правят протести, нека си щурмуват - НО НЕ ПО ТОЗИ НАЧИН.

Нещо повече.. Не забелязвате ли - Корани се горяха, Библии се горяха.. после карикатури на Муххамед, после ,,Танцуващият Исус'' сега пък джамии се щурмуват, с камъни отвръщат. Защо взе да ми прилича на Цезеровия "лаф" ,,Разделяй и владей''

И още едно нещо не ми е ясно. Мога да заевя на собствена глава, че 80% около джамията са Мисюлмани. И "заради няколко си семейства" се организира тоя протест. Но нека приемем, че на 100% всички там са християни и значи от 500 и повече години са слушали призоваването за молитва, а днес хоп не им се слуша.. дали е заради високоговорителите ? - Не не мисля, понеже и в миналото е имало начин звукът да се увеличава.

И от толкова много факти (ако не - упровергайте ги ) разбрах, че някой иска да запали Етническото напрежение, което всъщност не е от вчера и накрая пак да се заговори за оная откачена карта - Чеч,Помак и тнт.. защото вече им се изчерпаха и Косово и Ирак... и Либия. Трябва внимателно всички граждани да участват по някакъв начин в цялата тази история, иначе нашата беля върху нашите глави. Предполагам, че никой не иска да остави децата си сираци заради глупостите на Болен и изобщо всичко относно Етническото напрежение в страната. Никой не го е грижа за нищо.. за това патим.

не бъркай тези н-кумуняги с християните, аз съм християнин прочети ми горните два поста и кажи какво не ти харесва в тях, преди време аз пуснах тук новината че в Диарбекир са построили нова джамия посветена на Аса с радост че нашите две религии са поели пътя на помирението, както ние носим в сърцата си любовта към Бог така и вие носите в сърцата си любовта към Всевишния, дайте да не я цапаме с омраза , не съм вникнал в тънкости те но ако не бъркам то Всевишния и Бог са две от имената Му

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. И още едно нещо не ми е ясно. Мога да заевя на собствена глава, че 80% около джамията са Мисюлмани.

2. И "заради няколко си семейства" се организира тоя протест.

3. Но нека приемем, че на 100% всички там са християни и значи от 500 и повече години са слушали призоваването за молитва, а днес хоп не им се слуша.. дали е заради високоговорителите ? - Не не мисля, понеже и в миналото е имало начин звукът да се увеличава.

1. Това как го измисли? Може би си живял там или живееш там?

2. Разсмя ме!

3. Знаеш ли кога са сложени високоговорителите? Виждал ли си градинката там преди да се превърне в кенеф нищо, че сега е "лачена и има фонтан"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз пък лично заставам зад волен,време беше тия гадове да разберат че това не е турция а България и тук се изповядва Християнството,разбирам да се молят но не и в центъра на софия и да заливат околностите с тоя бълвоч корана

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, много силни тия помиярчета атакаистчета бре.. тц тц тц ... Особено като се съберат малко повечко на тулумба ,като циганчета или виещи чакали :ph34r: П.С Боленчо пак иска да е център на внимание , след предните неуспешни прояви :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, много силни тия помиярчета атакаистчета бре.. тц тц тц ... Особено като се съберат малко повечко на тулумба ,като циганчета или виещи чакали :ph34r:

П.С Боленчо пак иска да е център на внимание , след предните неуспешни прояви :ph34r:

Айде да не се обиждаме?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде да не се обиждаме?

И кое точно те обижда :ph34r: , сравнението с чакали,помияри, или с циганчета ... Мога да докажа и трите , така че ако истината те обижда, съжалявам, проблема е теб... :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...