Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Moira

Бой пред джамията в София, атакисти целят с камъни високоговорителите

Препоръчан отговор

И кое точно те обижда :ph34r: , сравнението с чакали,помияри, или с циганчета ... Мога да докажа и трите , така че ако истината те обижда, съжалявам, проблема е теб... :ph34r:

Ами тогава и аз да ти викам пумияр

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами тогава и аз да ти викам пумияр

Първо се казва пОмияр,което е жаргонно название за улично, ничие, изхвърлено куче, страхливо по природа, но ставащо смело в глутница от себеподобни .. Ако мислиш че съм такъв, заповядай ми на гости :ph34r:

За огромна част от атакистчетата с които съм имал среща смело важи този израз, помияри... :ph34r: Това го доказват и събитията свързани с техни публични " изяви "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо се казва пОмияр,което е жаргонно название за улично, ничие, изхвърлено куче, страхливо по природа, но ставащо смело в глутница от себеподобни .. Ако мислиш че съм такъв, заповядай ми на гости :ph34r:

За огромна част от атакистчетата с които съм имал среща смело важи този израз, помияри... :ph34r:

Знам как се пише,спокойно.И не слагай всички под общ знаменател...Все едно да почна да нареждам,че всички турци или роми са еди какви си,защото по-голямата част от тях са такива...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Престанете и 2-мата и Hamza и pogrebnyak. Това само ще навреди... нека да няма продължение на ,,Шоуто с Волен'' ihm колкото до 1-вите два въпроса няма да коментирам. Първите високоговорители са около 92-ра или 93-та година (съвремени) но преди това, както казах са се използвали други "високоговорители" и не вътре от джамията,а точно горе на "кулата,вишката и тнт" (за да ти стане по ясно) Но това не е от значение и надявам се, че не си против това, че така не се решават важни въпроси ? Нали уж протеста е против ВИСОКОГОВОРИТЕЛИТЕ, а тогава защо имаше нападки от Атака към ДПС и към Турция ? Какво общо си има Исляма с цялата тази работа, така и не можах да разбера. Все пак не се "вика" на турски, а на арабски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали уж протеста е против ВИСОКОГОВОРИТЕЛИТЕ, а тогава защо имаше нападки от Атака към ДПС и към Турция ? Какво общо си има Исляма с цялата тази работа, така и не можах да разбера. Все пак не се "вика" на турски, а на арабски.

Все ми е едно за езика,ако иска и на китайски да вика,пак ме дразни...Не може ли да си пее вътре,който си вярва,пак ще си се моли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам как се пише,спокойно.И не слагай всички под общ знаменател...Все едно да почна да нареждам,че всички турци или роми са еди какви си,защото по-голямата част от тях са такива...

Та значи се разбрахме, атакистечтата са си в огромната част помиярчета ... Болен успява да събере такива покрай себе си основно такива :P .. Явно го сърби задника за шутове , ако не и за още нещо....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

pogrebnyak не съм защитил "пеенето" - казвам просто, че това не е начина да се разрешават такива проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак не се "вика" на турски, а на арабски.

Аз живея в България,говоря български и чужда реч от джамия по високоговорители ме отвращава!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес ми беше много дискутирана тази тема и е следях с голям интерес. Гледах също и няколко репортажа по телевизията. От всичко не ми стана ясно от коя страна е тръгнал боя, но по това, което видях съдя, че полицията са на страната на турците. При всеки сблъсък полицаите не сбутваха и арестуваха турчин, а превърженик на атака. Просто няма какво повече да коментирам от факта, че са арестувани само протестиращи атакисти !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз живея в България,говоря български и чужда реч от джамия по високоговорители ме отвращава!

Разбирам те - по твоята логика Камбаните в Турция също трябва да се спрат.

Между другото тук това се превръща в Религиозни битки... да не забравяме, какво направи Сидеров преди няколко дни и в Батак:

http-~~-//vbox7.com/play:109ac4d2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

pogrebnyak не съм защитил "пеенето" - казвам просто, че това не е начина да се разрешават такива проблеми.

И аз мисля така !

Лошо е това,което е станало. МВР трябва да изгледат записите и да вземат необходими и твърди мерки ! И за двете страни на спора !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

но по това, което видях съдя, че полицията са на страната на турците.

Така ли, турци ? В джамиите да не влизат само турци ? Освен това самата религия да не е тръгнала от Турция, та щом се чуе за Ислям хайде.. Турция. Това, което написа е много страмно. Защото има всякакви във тази джамия и като на вас БЪЛГАРИТЕ (като ние не сме Българи, само заради това, че изповядваме Ислям - говоря от името на Българските мисюлмани) не ви харесва - ами забранете я тая религия и сте готови. Няма закони там е проблема и Варвари като Волен си позволяват да правят такива неща... Срам и за теб и за Сидеров и за хората, които мислят расистки начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наближават избори и хората на Волен се активизираха, след като няколко години спаха в парламента и играеха ролята на опора на властта... Тъкмо бях започнал да си мисля, че е възможно да си имаме цивилизована и трезвомислеща националистическа партия, и събитията от последните няколко ме обориха... Случилото се днес е адски тъпо. Хората се молят, а ти отиваш там и започваш да ги замерваш с развалени яйца. Е, какво очакваш в отговор? Благодарности ли? Били ударили някаква тъпа кифла - депутатка с камък. Ами ще я ударят, защо се навира там и създава конфликти и омраза, а не си стои на работното място в парламента? Ако Волен си мисли, че по този начин ще печели електорат, е в изключително жестока заблуда, и ще го разбере след изборите. Защото с подобни действия отблъсква умерените хора, и сплотява около себе си само крайните националисти - скинари, идиоти и всякаква измет, биеща се в гърдите и викаща "булгар, булгар!" А с подобна електорална маса избори не се печелят... Аз лично смятам, че е възможно да съществува националистическа партия, която да води толерантна и разумна политика, защитавайки интересите на страната си, но в нашия случай явно АТАКА не е дорасла за подобно нещо. За съжаление...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така ли, турци ? В джамиите да не влизат само турци ? Освен това самата религия да не е тръгнала от Турция, та щом се чуе за Ислям хайде.. Турция. Това, което написа е много страмно. Защото има всякакви във тази джамия и като на вас БЪЛГАРИТЕ (като ние не сме Българи, само заради това, че изповядваме Ислям - говоря от името на Българските мисюлмани) не ви харесва - ами забранете я тая религия и сте готови. Няма закони там е проблема и Варвари като Волен си позволяват да правят такива неща... Срам и за теб и за Сидеров и за хората, които мислят расистки начин.

Добре,ще ми обясниш ли смисъла на тези говорители?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се ядосвай, на малоумниците и да им се обяснява няма смисъл... Има само едно нещо което оправя малоумието .. Бой по тъпата киферица ,съпроводено с кръвопускане ... май ще се наложи в скоро време да се свиват сармите на наглите , само се питам кога ли ще е :P .. и моето търпение се изчерпва ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбирам те - по твоята логика Камбаните в Турция също трябва да се спрат.

А по високоговорители викат ли на български а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре,ще ми обясниш ли смисъла на тези говорители?

Смисъл в говорителите няма да има, ако идеш и събереш информация, че на определеното място не живеят мисюлмане, поне не до толкова, че да се използват високоговорители. Както знаеш в Исляма - хората се молят по 5 пъти на ден. А смисъла не е до толкова в напомнянето на молитвата, а в текста на това, което се казва. Например част от текста на арабски е ,, Елате да се помолите, елате да се спасите '' И не само... но все пак говорителите наистина са малко увеличени.. понеже съм минавал от там, но бяха правили някакво сравнение с камбаната и се оказа, че камбаната бие по-силно от колкото тива "викане". Просто това не е начина ... това е което искам да кажа. Между другото поста на WhiteHearth е най-смислен до сега.

П.П. не, не викат на Български, религията изисква Арабски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съди по едно мнение за всички !

Аз преди седмица бях в Истанбул и останах очарован от града,от организацията и от хората,като цяло,най-вече. Тук също,като цяло е така-народа ни е добър и безкрайно толерантен.

Лично аз съм чел и Библията и Корана.И съм убеден,че обикновените хора изповядващи двете религии,не таят омраза помежду си.

Всичко е плод на политиците...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смисъл в говорителите няма да има, ако идеш и събереш информация, че на определеното място не живеят мисюлмане, поне не до толкова, че да се използват високоговорители. Както знаеш в Исляма - хората се молят по 5 пъти на ден. А смисъла не е до толкова в напомнянето на молитвата, а в текста на това, което се казва. Например част от текста на арабски е ,, Елате да се помолите, елате да се спасите '' И не само... но все пак говорителите наистина са малко увеличени.. понеже съм минавал от там, но бяха правили някакво сравнение с камбаната и се оказа, че камбаната бие по-силно от колкото тива "викане". Просто това не е начина ... това е което искам да кажа. Между другото поста на WhiteHearth е най-смислен до сега.

Добре де,в центъра на Пловдив преобладаващата част от населението да не изповядва ислям?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наближават избори и хората на Волен се активизираха, след като няколко години спаха в парламента и играеха ролята на опора на властта... Тъкмо бях започнал да си мисля, че е възможно да си имаме цивилизована и трезвомислеща националистическа партия, и събитията от последните няколко ме обориха... Случилото се днес е адски тъпо. Хората се молят, а ти отиваш там и започваш да ги замерваш с развалени яйца. Е, какво очакваш в отговор? Благодарности ли? Били ударили някаква тъпа кифла - депутатка с камък. Ами ще я ударят, защо се навира там и създава конфликти и омраза, а не си стои на работното място в парламента? Ако Волен си мисли, че по този начин ще печели електорат, е в изключително жестока заблуда, и ще го разбере след изборите. Защото с подобни действия отблъсква умерените хора, и сплотява около себе си само крайните националисти - скинари, идиоти и всякаква измет, биеща се в гърдите и викаща "булгар, булгар!" А с подобна електорална маса избори не се печелят... Аз лично смятам, че е възможно да съществува националистическа партия, която да води толерантна и разумна политика, защитавайки интересите на страната си, но в нашия случай явно АТАКА не е дорасла за подобно нещо. За съжаление...

Не се ядосвай, на малоумниците и да им се обяснява няма смисъл... Има само едно нещо което оправя малоумието .. Бой по тъпата киферица ,съпроводено с кръвопускане ... май ще се наложи в скоро време да се свиват сармите на наглите , само се питам кога ли ще е :P .. и моето търпение се изчерпва ...

Hamza, WhiteHart го е казал доста добре, но ти си мислиш, че изначално си пренебрегнат за това, че изповядваш исляма и си готов също да пускаш кръв като Волен. Какво те прави по различен - аз също изразих мнение, че не искам да ми се натрапва религия, защото четейки qkudza, излиза че Вие дори не знаете закво се молите и чакате някой да ви го изкрещи. Мен това не може ли да ме дразни, или влизам в графата шовинист? Не приемам постъпките на Волен, но не смятам, че и трябва да ти се помолим да не ни пускаш кръв, защото е засегната вярата ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес ми беше много дискутирана тази тема и е следях с голям интерес. Гледах също и няколко репортажа по телевизията. От всичко не ми стана ясно от коя страна е тръгнал боя, но по това, което видях съдя, че полицията са на страната на турците.

При всеки сблъсък полицаите не сбутваха и арестуваха турчин, а превърженик на атака. Просто няма какво повече да коментирам от факта, че са арестувани само протестиращи атакисти !

Защото вината както и сам можеш да се досетиш, ако имаш поне малко разум м/у ушните канали, е в протестиращите от АТАКА и Болен Лайнаров... Погледни клиповете в нета, и ще видиш кои са предизвикалите напрежение и конфликт...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hamza, WhiteHart го е казал доста добре, но ти си мислиш, че изначално си пренебрегнат за това, че изповядваш исляма и си готов също да пускаш кръв като Волен. Какво те прави по различен - аз също изразих мнение, че не искам да ми се натрапва религия, защото четейки qkudza, излиза че Вие дори не знаете закво се молите и чакате някой да ви го изкрещи. Мен това не може ли да ме дразни, или влизам в графата шовинист? Не приемам постъпките на Волен, но не смятам, че и трябва да ти се помолим да не ни пускаш кръв, защото е засегната вярата ти.

Дори не знаем за какво се молим ли ? - Това прозвуча доста грубо и ще помоля отново да не се включват религии - изобщо във цялата политическа провокация, защото тя е такава и е насочена срещу ДПС с цел печелене на избори...а това Исляма изобщо по никакъв начин не го засяга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори не знаем за какво се молим ли ? - Това прозвуча доста грубо и ще помоля отново да не се включват религии - изобщо във цялата политическа провокация, защото тя е такава и е насочена срещу ДПС с цел печелене на избори...

Човеко, наистина е само за да го дават по телевизията, за да стане нещо, да се напърдят с извинение всички и да запълнят времето на бтв. Верската кръвожадност се пренася във форумите само. Ти може да си прав за себе си, знам че беше грубо, на мен камбаната ми звъни да почвам да работя и да свършвам работа казва ми, че някой е умрял, че някой се жени, не ме моли да преклоня глава! От това тръгна спора и две страници обиди!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахаха - ами да си викат там бре,що тука в родината ми ще ми бучат.

Религията на България изисква български.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой ти каза че не знаем за какво се молим? Това че по-младото поколение не знае, не значи че всички не знаят...

Аз винаги съм готов да пусна кръв на прекалено наглите, независимо дали боленчовци или разни други смотаняци и луди.... И знам защо ще го направя и какво ще ми струва и на мен , за разлика от същите тези луди, боленчовци и смотаняци... Така че разликата е огромна .. Да защитаваш принципи е едно, да бъдеш смотаняка който не знае дори защо реве там на площада е друго... недей бърка същността на нещо със формата и...

Колкото за моленето, бъди уверен, никой невинен няма да пострада ако зависи от мен...Кръв не се пуска за щяло и нещяло, както ти казах...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...