Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Платен учебен стаж в Испания

Ние сме Animafest Experience и ще ви съдействаме да направите своя стаж в различните области на туризма и хотелиерството в Испания. Всяка година се отварят все повече свободни места, благодарение на сътрудничеството, което имаме с повече от 250 хотела.

Вие имате уникална възможнист за развитие! От една страна ще подобрите езиковите си знания и от друга, имате възможността да живеете и работите в Испания - да се запознаете и почувствате испанската култура!

НАШЕТО ПОСРЕДНИЧЕСТВО Е БЕЗПЛАТНО!

Хотелът, в който ще стажувате осигурява безплатни квартира и храна, освен заплащането!

Всяка година студентите търсят стажантски програми из Европа, а Испания е една от най-избираните страни, заради това, че студентите имат възможността да научат испански език, третият най-разпространен език в света.

Animafest Experience Stage Spain ще ви помогне да изберете по-лесно вашия стаж или работа в най-добрите хотели на Испания, разположени в Коста Брава, Барселона, Коста Маресме, Аликанте, Валенсия, Коста де сол, Алмерия, Канарските и Балеарските острови.

Предлагаме ви свободни места за следните позиции:

· Анимация

· Рецепция

· Бар

· Ресторант

· Кухня

· Маркетинг

Ние търсим студенти и ученици:

· навършили 18 години

· които трябва да направят своя стаж най-малко за 3 месеца

· говорят повече от един чужд език

· които биха желали да работят с хора от целия свят

· адаптивни

· социални и комуникативни

· отговорни

Предлагаме стажове през цялата година!

За контакти:

Телефон: 0034 93 765 39 69

Email: [email protected]

http://www.animafestexperience.com

post-327400-0-39000000-1343651912_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Някой да знае нещо за обучението в Дъблин, Швеция и Норвегия и по-специално как се кандидатства в добри, но малки и не много скъпи университети ?

Редактирано от frozener (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво мислите за Шотландия ? Скъпо ли е и добро ли е образованието ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, не знам дали тук е мястото, но искам да попитам нещо спешно. Ако съм освободена от физическо, тоест нямам оценка, това спънка ли е за кандидатстването ми в чужбина? Чух, че се държало на тази оценка и ако я нямам, просто ме ртжат. Някой чувал ли е за такова нещо? И има ли някой освободен, който е успешно е кандидатствал, бох се радвала да ми разкаже по-подробно. Благодяря предвариелно. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, не знам дали тук е мястото, но искам да попитам нещо спешно. Ако съм освободена от физическо, тоест нямам оценка, това спънка ли е за кандидатстването ми в чужбина? Чух, че се държало на тази оценка и ако я нямам, просто ме ртжат. Някой чувал ли е за такова нещо? И има ли някой освободен, който е успешно е кандидатствал, бох се радвала да ми разкаже по-подробно. Благодяря предвариелно. :)

Университет в южна Франция - 5 пари не ги ебеше колко имам по предмет като Спорт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, интересувам се от възможности за магистратура в Германия в областите  автоматика(микро - контролери), мултимедия (видео обработка по - точно) и програмиране. Все още проучвам възможностите, затова са толкова много опциите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден! След едно дълго четене на тази тема, понеже не успях да намеря това което търсех, реших да попитам как стоят нещата (ако има такъв вариант) за безплатни бакалаври някъде из скандинавието. Ако е възможно в детайли. Единствното което знам, е свързано с TOEFL и IELTS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

12 клас съм и искам да живея в Швеция. Нямам сертификат по английски език, но мисля да запиша шведски (A1,A2) да замина и на място да кандидатствам в някой университет или програма. Може ли повече инфо за изисквания, намиране на работа и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

12 клас съм и искам да живея в Швеция. Нямам сертификат по английски език, но мисля да запиша шведски (A1,A2) да замина и на място да кандидатствам в някой университет или програма. Може ли повече инфо за изисквания, намиране на работа и т.н.

Не виждам какво можеш да правиш извън България с ниво A2... За чужбина с B2 ще ти е трудно. Аз препоръчвам C1 ако ще се излиза извън България. Работа няма да си намериш лесно (поне високо платена) защото нямаш CV и умения. Диплома също. Сервитьорка, чистачка, нещо в бърза закусвалня - може...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз в темата ... бях пуснал тема но не ми се отговори ... та сега 

Аз направих същата грешка като започнах курс А1 по немски ... трябваше може би да почна обучение за Test DAF което е 48 часа и е 300 лв . а аз дадох 480 лв. за 100 часа за А 1 ниво ... 

Искам да попитам как стоят нещата ако си изкарам А1 или А 2 ниво в 

Ostbayerische Technische Hochschule Regensburg

Може ли да се изкара една подготвителна година ... някой знае ли нещо за таксите ... 

Имам и друга възможност да правя Ausbildung  ... някой може ли да даде информация за този вид обичение ... какви документи ... какво ниво на език тябва да имаш 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да ви питам как стои кандидатстването в САЩ в медицинските университети държат ли се някакви изпити и как се кандидатства ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.11.2013 в 11:44, s_rox9 написа:

Да се включа и аз в темата ... бях пуснал тема но не ми се отговори ... та сега 

Аз направих същата грешка като започнах курс А1 по немски ... трябваше може би да почна обучение за Test DAF което е 48 часа и е 300 лв . а аз дадох 480 лв. за 100 часа за А 1 ниво ... 

Искам да попитам как стоят нещата ако си изкарам А1 или А 2 ниво в 

Ostbayerische Technische Hochschule Regensburg

Може ли да се изкара една подготвителна година ... някой знае ли нещо за таксите ... 

Имам и друга възможност да правя Ausbildung  ... някой може ли да даде информация за този вид обичение ... какви документи ... какво ниво на език тябва да имаш 

То вече е късно, но за информация на другите. 

Поне тук в Берлин, не знам как стоят нещата в другата Германия :) изискват да имаш C ниво. Губене на време, пари....... Навсякъде искат адресна регистрация в Берлин, здравна осигуровка и немски език. Поне при мен е така. 

Но ако си ученик все още и идващ от България, а и така най-добре можеш тук да продължиш средното си  образование.

Примерно, ако си 8 клас могат да те приемат, но за теб ще най-добре ако си в 7 клас, за да можеш поне една 1 година да наваксаш с немския език. Дори и ако си учил немски език в България. Още по-добре. Хубавото, така че след време ти дават немска диплома и никой не ти иска сертификат, че говориш немски език в университета. Кандидастваш си без проблем. Има доста чужденци и те немците знаят това. Няма страшно. Дори има родени тук или има с немски паспорт, но не знаят немски език. Има всякакви форми на обучение на немски език.

Всички университети в Берлин  предлагат и допълнително за  чужденците  студенти и немски език  и се води като чужд език.

Единствено за което платих бе за картата, защото вече студенската книжка не е под хартиен формат, а като банкова карта.  Тя служи и за градския транспорт. Валидна е 6 месеца. После пак се плаща и се актуализира. Ако все още си студент.  На нея можеш и да си слагаш и пари, за да платиш примерно обяда или закуската на касата в столовата.  

Ausbildung или Weiterbildung е вече, ако имаш завършено нещо и искаш да се доразвиеш в някаква професия или поне малко да си помогнеш за професията, която имаш.

Чистач, нещо свързано с компа, фризьор, възпитател в детска градина и тн.

Как иначе ще разбереш и как ще си вземеш изпитите.Устно и писмено.

Другото изисквание винаги изискват практика, да приложиш това което си научил. С помощта разбира се на училището.

Казват ти къде евентуално, можеш да направиш практика. Някъде дават и някой лев или някое и друго евро:), но обикновенно е безплатно. 4 седмици е практиката. Някои курсове или обучения, ако не всичките бюрото по труда поема  разноските за обучението на професия ти. 

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...