Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

FIGI_78

има ли хора,които виждат паранормални явления?

Препоръчан отговор

Американците правят много филми,в които се разказва за странни неща,които се привиждат на главния герой,гласове,духове,звуци,направо човек да го е страх да гледа.Има ли в действителност хора,на които им е дадено да виждат неща от отвъдното или други светове? Или това са просто полудяли мозъци?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... това са просто полудяли мозъци...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,приятно ми е

:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои хора казват, че са виждали/чували ама.. не ми се вярва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, то и аз чувам гласове ама се съмнявам това да се дължи на паранормални явления :rolleyes: По темата - налудничаво звучи ама знае ли човек ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен има, само че са много малко. За жалост, повечето от хората, които парадират с подобни способности са просто "полудели мозъци".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Американците правят много филми,в които се разказва за странни неща,които се привиждат на главния герой,гласове,духове,звуци,направо човек да го е страх да гледа.Има ли в действителност хора,на които им е дадено да виждат неща от отвъдното или други светове? Или това са просто полудяли мозъци?

От кого да им дадено?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човешка глупост и манипулация. Хора имащи доста свободно време, опитващи се да си докарват доходи. Е, успяват! Същото се отнася и за филмовата индустрия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:love::clap::clap: Виждааааам, чувааааааааам.... :clap::clap::clap:

Каква ракия пи снощи? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква ракия пи снощи? :)

Употребата на алкохол увеличава многократно паранормалните способности, опиатите също, но не ви ги препоръчвам :love:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От кого да им дадено?

Много точна вметка, Ken, много уместна.

Ако авторката на темата държи да узнае задълбочените и сериозни отговори на въпроса си, нека прочете "БОЛНА И ЗДРАВА МИСТИКА" на архимандрит Серафим (Алексиев).

Всяко друго говорене по темата е времегубещо и безполезно, уви. Защото, видения имат откровено луди в медицинския смисъл на думата, видения имат и обсебени от злото хора, но видения имат и някои от най-святите и смирените.

Тъкмо поради това казах, че въпросът на Ken е много уместен, понеже важни са не виденията, а кой е техният вдъхновител. Ето линк към кижката http://pravoslavie.domainbg.com/04/as-mystica.htm

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Употребата на алкохол увеличава многократно паранормалните способности, опиатите също, но не ви ги препоръчвам :)

Нострадамус е приемал опиати...

Ако човек притежава истинска дарба да усеща по някакъв начин паранормалното, не му е нужно да вярва нито в Бог, нито в дявола,нито в разни сили, нито да приема опиати...Той просто си усеща нещата, без да е медицински случай. Как става това - не знам, но такива хора е имало и има, но не под път и над път, както е у нас от доста време насам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Нострадамус не зная, не го познавам и не вярвам на всичко за него(за опиатите съм сигурен, че е ползвал), но много познати тръгнали по този път не са между живите.......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нострадамус е приемал опиати...

Ако човек притежава истинска дарба да усеща по някакъв начин паранормалното, не му е нужно да вярва нито в Бог, нито в дявола,нито в разни сили, нито да приема опиати...Той просто си усеща нещата, без да е медицински случай. Как става това - не знам, но такива хора е имало и има, но не под път и над път, както е у нас от доста време насам.

Казваш, че такива хора има.

Дай някое име !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казваш, че такива хора има.

Дай някое име !

Сещам се за Джим Морисън от Доорс, но и той почина..... :ph34r:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=QHFK1yKfiGo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Феноменалната способност на С. Севрюкова да вижда обекти независимо от времето и разстоянието, със силата на мисълта

и

През 70 – те години на ХХ век Слава Севрюкова посещава Ванга в дома и, в гр. Петрич

по това време явно е имала проблем с виждането на разстояние, може би.

Това е само поредната научнофантастична приказка.

Който иска, може сам да открие несъответствията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който иска, може сам да открие несъответствията.

Напълно съм съгласна! :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Употребата на алкохол увеличава многократно паранормалните способности

и прогонва злите духове на далеко

:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и прогонва злите духове на далеко

:(

Ами не. Всъщност употребата на боб ги прогонва, независимо във вид на чорба или запечен на фурна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе има си някаква сила, но повечето хора парадират с това. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много точна вметка, Ken, много уместна.

Ако авторката на темата държи да узнае задълбочените и сериозни отговори на въпроса си, нека прочете "БОЛНА И ЗДРАВА МИСТИКА" на архимандрит Серафим (Алексиев).

Всяко друго говорене по темата е времегубещо и безполезно, уви. Защото, видения имат откровено луди в медицинския смисъл на думата, видения имат и обсебени от злото хора, но видения имат и някои от най-святите и смирените.

Тъкмо поради това казах, че въпросът на Ken е много уместен, понеже важни са не виденията, а кой е техният вдъхновител. Ето линк към кижката http://pravoslavie.domainbg.com/04/as-mystica.htm

в библията ясно казва и ни насърчават дори да се молим за дарби да лекуваме или да предсказваме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в библията ясно казва и ни насърчават дори да се молим за дарби да лекуваме или да предсказваме

Моля се, да ми предскажеш числата печелещи милиона от тотализатора за следващият тираж....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля се, да ми предскажеш числата печелещи милиона от тотализатора за следващият тираж....

аз ако можех нямаше да ти ги предсказвам на теб а на мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.