Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

iddqd

Помощ за психически проблем

Препоръчан отговор

Та значи имам една приятелка която има проблем. Казва ми че от известно време се режела с пож по ръката. Става дума само драскотини си прави, но е решила, че се е побъркала и не иска да каже на никои за това. Каза ми че имала малко блези по ръката и ги крие от тяхните за да не я вкарат в лудница. Аз и казах, че не е луда и тя се успокои, но и казах да внимава да не си среже вените случаино. Та как да и помогна? По принцип е досат агресивна и и казах че можеби на това се дължи и ще я квам да тренира с мен боини изкуства да се биеме за да изхвърла агресията накакси. Тя по принцип много години е тренриала гимнастики танци и тн, явно има много енергия и агресия. Също така и казах да не се натиска с макетниа нож по ръката, а по рамото понеже там има по-малко важи кръвоносни съдове и е по-безопасно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятелката ти да отиде на лекар, ама на секундата. С макетно ножче независимо къде се режеш може да се осакатиш до живот. Не давай такива съвети моля те.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си й приятел - ще кажеш на техните незабавно.

Това не е предателство, това е помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да казвам на никои обещал съм и. Ще стане по зле аз знам. Просто трябва да намеря начин да и помогна някакси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си и приятел - ще кажеш на техните незабавно.

Това не е предателство, това е помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе всеки знае, че възрастните са зле и са истерици. Само ще прецакат ситуацията. Може просто да е самотна нз наи лесно е да се каже отиди в лудницата. Не това имах в предвид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наранявайки се, човек се опитва да тушира една болка с друга, това ти е известно, проблема е да стигнеш до другата болка и там да помогнеш. Иначе може да я посъветваш да се реже по дупето, хем ще я боли всеки път като седне, хем няма да тече много кръв. Това беше малоумно, но действай единствено в посока да сподели истинската болка, самото й споделяне ще спре рязането.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не може ли да се реже понеже е неудовлетворена от нещо? Става дума приемрно само трениране и учене 10 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе всеки знае, че възрастните са зле и са истерици. Само ще прецакат ситуацията. Може просто да е самотна нз наи лесно е да се каже отиди в лудницата. Не това имах в предвид.

Това е Ваше мнение.

Остави ние, дъртите, да преценим кое е по-правилно, по-разумно.

Не казвам да отиде в лудница -

но ако не й се помогне веднага - за съжаление вече ще е късно и непоправимо и ...

Загубих приятелка в лудница, знам за какво говоря

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=62637&hl=%EA%F3%EA%EB%E0&fromsearch=1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно тези намеси от специалисти, клиники и тн са най-опасни. Според мен те карат нормалните хора да се чустват луди и ги побъркват за да си имат клиенти. Те имат сметка да побъркват хората, а приателката ми не е луда и точно от такъв тип отношение се страхува. Просто ще и каже да се реже по дупето и ще гледам да я разсейвам повече с това онова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно тези намеси от специалисти, клиники и тн са най-опасни. Според мен те карат нормалните хора да се чустват луди и ги побъркват за да си имат клиенти. Те имат сметка да побъркват хората, а приателката ми не е луда и точно от такъв тип отношение се страхува. Просто ще и каже да се реже по дупето и ще гледам да я разсейвам повече с това онова.

Пич, ти направо въобще мислиш ли??? Опитай се да разбереш какво я боли, за да се реже. Човек като се пореже, изпитва физическа болка, която за момента го кара да забрави менталната болка. Значи или се опитваш да разбереш защо и какво я боли наистина, или всеки ден я караш да се бъхтете до кръв на ринга. Без съвета за дупето, това беше ирония към твоя коментар за рамото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да бе тя много иска да се научи да се бие тва с боя ще го бъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен хората с психичните проблеми са поне двама...нещо като глухия помагал на немия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

можеби точно за това е споделила с мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя е луднала вече, сори че ти го казваме.

Нормален и в добро психическо здраве човек не се самонаранява.

Само човек, който се мрази и мрази и всичко и всеки около себе си, постъпва така.

Замисли се.

По-добре ли е да не кажеш на техните, да не я заведеш на лекар ?

Ти предполагам не си нонстоп с нея -

ако не дай си Боже си пререже вените и си отиде - как ще се чувстваш ?

Знаейки, криейки ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да иска просто да ми привлече вниманието още е мн рано да се каже. Момичета понякога се правят на интересни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те нещата се поизясняват. Значи освен че и на двамата ви хлопа нещо в теб има и друго. Имаш мераци а. Хем "помагаш" - хем стоим на същото дередже - и още имат нужда от някой "приятел" да си споделят с него, и на тебе ти прави кеф това че си ти, и що да спира да се реже като може да продължава - ама да е на някое по подходящо място за да може да продължи по дълго... Стана ми нек'во тъпо - все едно и аз съм виновен че тая си няма друго освен тебе и акъла ти - и сякаш и аз помагам да са ева...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да иска просто да ми привлече вниманието още е мн рано да се каже. Момичета понякога се правят на интересни.

Че вече не ти ли е привлечено а

Бе тва нов начин за сваляне ли ще да е че аз съм назад с матряла баси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много странни съвети даваш. Кажи и изобщо да не реже нищо (само косата и ноктите от време на време :D) Поне е разбрала, че има проблем. За такива проблеми май не пращат в лудницата, а се говори с психолог и те уж помагат. Не е нужно дори да говори с психолог. И с теб може ако не даваш съвети да се реже. Трябва да разбере причината за проблема. Нещо се е случило за да почне да се реже. Не става безпричинно или "защото и харесва"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми мисля, че нищо не се е случило, просто според мен е изтрещяла от учене или нещо такова. Може да е много незадоволена, щото е на 17 а няма гадже. Сестра и ми каза че много и агресира и я удря и някви такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми мисля, че нищо не се е случило, просто според мен е изтрещяла от учене или нещо такова. Може да е много незадоволена, щото е на 17 а няма гадже. Сестра и ми каза че много и агресира и я удря и някви такива.

Точно - случило се е -

и ти току-що написа и причините.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Накрая па опряхме до оправянето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Накрая па опряхме до оправянето.

Ми, да се местим у другия раздел освен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лелеее освен да я бия трябва и да я ... ли бе?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Най-добре питай Линда - тя е спец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...