Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

A_Rod

Как да се държа отпуснато навсякъде...

Препоръчан отговор

Здравейте.... Забелязвам или може би не съм си признавал,че имам малък проблем с отпускането.Не знам защо,при некои от приятелите ми съм весел,не спирам да говоря,може да се каже,че съм доста отворен,при други съм по-свит,при 3-ти пък и дума не обелвам.Забелязвам,че и някой път и при семеиството съм свит и не мога се отпусна.Как може при едни да се държа толкова отпуснато пък при други изобщо да не мога се отпусна....все едно съм друг човек.Какво ще ме посъветвате...как да се държа отпуснато навсякъде ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен не трябва да се стремиш да се държиш отпуснато навсякъде. Обикновено човек се държи по-отпуснато там където го предразполагат към това. Често пъти обаче това усещане е измамно. А и от личен опит съм забелязал, че колкото повече се "разбъбри" човек /особено извън дома/ - шанса сам да си довлече неприятности се увеличава. Така, че спокойно - съвсем правилно си реагираш и няма нужда да се притесняваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С всички е така. Като те поочука живота, ще започне да не ти пука толкова и да се отпускаш навсякъде. Ходи примерно, да свършиш някаква работа в общината, или отиди вдигни скандал в някоя банка, когато има опашка на касата. Ей такива неща и ще си на 6 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ти повече опит - само това. Съвета на предишния е много добър ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ти повече опит - само това. Съвета на предишния е много добър ;)

Мда...да се надявам по-бързо да дойде този опит :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Утре братовчедка ще идва на гости от Шумен и не съм я виждал от три години и си спомням ,че тя има някаква болест.Не съм сигурен каква беше нещо с мозъка ,но незнам как да се държа с нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте.Утре братовчедка ще идва на гости от Шумен и не съм я виждал от три години и си спомням ,че тя има някаква болест.Не съм сигурен каква беше нещо с мозъка ,но незнам как да се държа с нея.

Аз искам да те попитам защо задаваш този въпрос!!

Нима след като си на 15 години не ти е ясно как трябва да се държиш с хората бе келеш? Нима баща ти и майка ти, а и в училище не са те научили на елементарно поведение, че ще питаш за това? Или защото , както си написал на братовчедка ти и има нещо, ти трябва по някакъв особен начин да се държиш с нея? Най малкото не е уместно да разказваш тук семейни трагедии. Я си представи, че тя беше на твоето място, а ти си с "болната глава" и случайно узнаеш, че е питала за теб , как да се държи - дали щеше да ти е приятно? Преди всичко, когато пишеш в такива форуми и знаеш, че се вижда в публичното пространство - седни и се замисли какво можеш да напишеш, а тогава го публикувай.Вас ако ви правеха в епруветки, щяхте да имате повече акъл в кратуните си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като с равен.

Така правя, такъв съвет давам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И само незнам,защо точно в мойта тема реши да го напише тва....да се прави на интересен ли?!?!?!??!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Въпреки голямата възрастова разлика между мен и колегата гледам, че сме фенове по на - грубичкият и правилен тон ;) Предлагам на администраторите така и така само нови групи правят да направят една " HARD JUSTICE TEAM" и подавам веднага кандидатура :D Ама то сме си прави, българите не разбирате като ви се обясни спокойно, трябва човек да ви увика едва ли не да ви набие и чак тогава ви влиза в кратуните каквото трябва ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да се държите пред други... хм интересен въпрос.Отговора е много елементарен.Държите се така както предразполага обстановката в която се намирате.Това нещо не се научава, то си е в самонагласата на човек.В една ситуация се държиш по един начин, в друга по друг и така.Няма точно определен начин на поведение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда...да се надявам по-бързо да дойде този опит :D

Наври се няколко пъти между шамарите и си готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки голямата възрастова разлика между мен и колегата гледам, че сме фенове по на - грубичкият и правилен тон ;) Предлагам на администраторите така и така само нови групи правят да направят една " HARD JUSTICE TEAM" и подавам веднага кандидатура :D Ама то сме си прави, българите не разбирате като ви се обясни спокойно, трябва човек да ви увика едва ли не да ви набие и чак тогава ви влиза в кратуните каквото трябва ;)

Възможно е и без грубости и "набиване" в глвата, за да влезе нещо в кратуните. За мен резултат от това набиване няма. :) положителен :)в повечето случаи.

ЧЕ НА НАС БЪЛГАРИТЕы КАКВО СИ ОБЯСНИЛ? А НА ДРУГИТЕ НАЦИИ КАКВО СИ ОБЯСНИЛ? КАЗВАШ :"БЪЛГАРИТЕ НЕ РАЗДБИРАТЕ " ТВОЯТА НАЦИОНАЛНОСТ КАКВА Е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Възможно е и без грубости и "набиване" в глвата, за да влезе нещо в кратуните. За мен резултат от това набиване няма. :) положителен :)в повечето случаи.

ЧЕ НА НАС БЪЛГАРИТЕы КАКВО СИ ОБЯСНИЛ? А НА ДРУГИТЕ НАЦИИ КАКВО СИ ОБЯСНИЛ? КАЗВАШ :"БЪЛГАРИТЕ НЕ РАЗДБИРАТЕ " ТВОЯТА НАЦИОНАЛНОСТ КАКВА Е?

Да чуем вашето предложение. Видно е , че сте порасъл човек и често съветвате хората. Слушаме!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдаааа Марея споделете как Вие бихте постъпили. Моята националност я оставете не съм сигурен какъв съм, но определено не бих искал да ме причисляват на едно място с мързеливите, ромите и т.н. в тази държава... Има хора с които се гордея, че се намират на тази географска ширина, НО те са толкова малко, че като цяло да се наричаш българин не си заслужава толкова труда май :( За да казвам това съм пробвал по всякакви начини да достигна до някой преди да се сетя, че сънародникът ми разбира само от викане, тон и държане с него все едно е ... явно останал навик от време УНО... Споделете Вашият опит да го чуем ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слез секс, съм много спокоен и се държа отпуснато навсякъде :biggrin: Разбира се, електронен секс - нали съм робот :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да те попитам защо задаваш този въпрос!!

Нима след като си на 15 години не ти е ясно как трябва да се държиш с хората бе келеш? Нима баща ти и майка ти, а и в училище не са те научили на елементарно поведение, че ще питаш за това? Или защото , както си написал на братовчедка ти и има нещо, ти трябва по някакъв особен начин да се държиш с нея? Най малкото не е уместно да разказваш тук семейни трагедии. Я си представи, че тя беше на твоето място, а ти си с "болната глава" и случайно узнаеш, че е питала за теб , как да се държи - дали щеше да ти е приятно? Преди всичко, когато пишеш в такива форуми и знаеш, че се вижда в публичното пространство - седни и се замисли какво можеш да напишеш, а тогава го публикувай.Вас ако ви правеха в епруветки, щяхте да имате повече акъл в кратуните си!

Нормално е като си на 15 години да не знааеш, как да се държиш с всички ...

Мдаааа Марея споделете как Вие бихте постъпили. Моята националност я оставете не съм сигурен какъв съм, но определено не бих искал да ме причисляват на едно място с мързеливите, ромите и т.н. в тази държава... Има хора с които се гордея, че се намират на тази географска ширина, НО те са толкова малко, че като цяло да се наричаш българин не си заслужава толкова труда май :( За да казвам това съм пробвал по всякакви начини да достигна до някой преди да се сетя, че сънародникът ми разбира само от викане, тон и държане с него все едно е ... явно останал навик от време УНО... Споделете Вашият опит да го чуем ;)

С радост ще споделя, в която и да е, описана от вас, житейска ситуация, как бих постъпила.

Вие все още не сте ми отговорили на въпроса: " От коя националност сте?" . Задавам ви този въпрос, защото по изказванията ви съдя, че определяте себе си не като българин.

П.П. Откъде ви е дошло на ум, че аз съм отпусната навсякъде и, че, като всеки човек нямам проблеми в общуването си с другите, че искате да ви споделям мой собствен опит

!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ооо извинявам съм, че съм поискал да ми споделите своят опит! Но след като отричате моят начин, трябва да предложите алтернатива инак са празни приказки от ваша страна. Относно другото в този конкретен случай това е начинът за мен, не може на 15-6 да не знаеш как да се държиш с по - различните от теб. Защото (поне когато аз бях ученика) като бях едно време ученик още от 1ви клас учителката ни учеше, че не трябва да се държим различно с различните! Не зная сега в училищата как е, НО ако не ги учат на елементарно поведение, което явно и родителите на въпросният автор са пропуснали да му предадат (щом се налага да пита във форум) няма как да се държим по друг начин освен да го "скастрим" малко, за да си каже "Я чакай тези щом така се държат явно съм пропуснал нещо в общата си култура" и да се надяваме да навакса. И повтарям УВАЖЕНИЕ се заслужава не се дава по презункция - освен в някои редки случаи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ооо извинявам съм, че съм поискал да ми споделите своят опит! Но след като отричате моят начин, трябва да предложите алтернатива инак са празни приказки от ваша страна. Относно другото в този конкретен случай това е начинът за мен, не може на 15-6 да не знаеш как да се държиш с по - различните от теб.

Първо трябва да се открият причините за сковаността му, а след това да се потрсят начини за отстраняването им. Това е моята рецепта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Първо трябва да се открият причините за сковаността му, а след това да се потрсят начини за отстраняването им. Това е моята рецепта.

Хубаво!Съгласен съм с ВАС!

Питащият казва, че братовчедка му идва на гости. Та кажете как и кога трябва в този форум да търсим начини и тяхното отстраняване. Не е ли това работа на възпитание в семейството и в училище, както е написал колегата от по горният пост. Значи той сега трябва да и прати телеграма, момиченцето да почака, докато момченцето чете и се учи как да се държи със хората, от форума. Нали това Вие не сте го правили, когато сте била на 15 годинки? Да питате за поведението си в някакъв форум. Аз не разбирам, защо във много Ваши постове има тази язвителност към другите хора. Нима Вие сте вечно правата? А и както чета, опитът ви хич не е голям.Но се надявам, че отлично възпитавате вашите деца. Нищо лично и най малкото искам да ви обидя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А и както чета, опитът ви хич не е голям.Но се надявам, че отлично възпитавате вашите деца. Нищо лично и най малкото искам да ви обидя.

Тези две-три изречения ме усмихнаха, защото личният ми опит е показал, че най-дръзко и обикновено "компетентно" мнение по въпроса за възпитанието, изказват хората, които нямат деца /защото тези, които имат, знаят, че децата не са роботи и не се знае утре какво може да им поднесат/... Най-компетентни мнения за поведение в обществото се изказват от хора, чиито контакти стигат до картаджиите в кварталната им градинка... и т.н. и т.н. и т.н. Примери милион.

И също правя голямата уговорка, че и моят пост е принципен и няма връзка с изказаните по-горе мнения, а още по-малко с потребителите, стоящи зад тях, щото честно казано вече аман от обидени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Тези две-три изречения ме усмихнаха, защото личният ми опит е показал, че най-дръзко и обикновено "компетентно" мнение по въпроса за възпитанието, изказват хората, които нямат деца /защото тези, които имат, знаят, че децата не са роботи и не се знае утре какво може да им поднесат/... Най-компетентни мнения за поведение в обществото се изказват от хора, чиито контакти стигат до картаджиите в кварталната им градинка... и т.н. и т.н. и т.н. Примери милион.

И също правя голямата уговорка, че и моят пост е принципен и няма връзка с изказаните по-горе мнения, а още по-малко с потребителите, стоящи зад тях, щото честно казано вече аман от обидени.

Понеже е коментирано в мой пост - отговарям!

Не се чувствам засегнат ни най -малко от поста Ви и достатъчно Ви уважавам, за да Ви се обидя. Що се касае за децата - имам две, но отдавна са пораснали малко повече от уважаваната от мен "Марея". Та 2 дъщери - Татяна - 42 год. и Кремена - 36 год. Може би много от вас познават Кремена - "deliverme" във форума. Като малки/на 12-15, 17 години/ не ми се е случвало да ме попита някоя от тях как да се държи с някой, който е травмиран, болен или недъг. Еднакво добре и възпитано са се държали през всичките тези години и се гордея с тях.И правилно сте казали. Най много "рецепти" пишат именно тези хора, които... сама сте изброила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ма говорете си, колкото си искате,нямая лошо, само дето говоренето ви ми прилича на махленска раздумка. А, аз не си падам по този тип разговори, затова се оттеглям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Едно си деде знае, едно си бае. Стефчо, да не би да играеш номера за пробутване на щерките? Ми те са вече достатъчно големи и предполагам, са се оправили повече от добре в живота ;) Или си забравил вече? Имаше, хм, май още има един колега с, хм как да го нарека, едва ли е точно мото...: Старост - нерадост(или нещо подобно) :whist: Не че ще ми се вържеш на подмятането, ама си го изпроси. Пък и от 100км видимо, изтъкваш нещо, приличащо навремето, на конфликт на интереси :ph34r: Хайде, отпусни се...в съгласие със заглавието на темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ма говорете си, колкото си искате,нямая лошо, само дето говоренето ви ми прилича на махленска раздумка.

А, аз не си падам по този тип разговори, затова се оттеглям.

Госпожа!

Обикновени разговори! Всеки се мъчи да е полезен с нещо към питащите. Де с по мек тон, де и понякога по грубо, но навярно заслужено. Пишете "аз не си падам по този тип разговори" а същевременно участвате в "махленската раздумка" Щом не си падам по определен тип разговори, аз не се меся. Все едно, аз да давам напътствия на доктора, как той правилно да лекува пациентите си.Нали не сте ме забелязвали в неговите коментари? Това, че съм му написал +, значи само че ми е харесал отговорът му, както съм написал и на ВАС, уважаема. А като чета и това на страницата Ви:"От всички сезони най-много обичам лятото, защото тогава е най-топло, най-слънчево, най-лъчезарно и всички ставаме по-добри и обичливи." забелязвам, че едва ли ставате през лятото по-добра и по обичлива. Ама то ще захладнее и съм уверен, че ще се попромените за добро.За оттеглянето - не го правете, ще ни липсвате!

Едно си деде знае, едно си бае. Стефчо, да не би да играеш номера за пробутване на щерките? Ми те са вече достатъчно големи и предполагам, са се оправили повече от добре в живота ;) Или си забравил вече? Имаше, хм, май още има един колега с, хм как да го нарека, едва ли е точно мото...: Старост - нерадост(или нещо подобно) :whist: Не че ще ми се вържеш на подмятането, ама си го изпроси. Пък и от 100км видимо, изтъкваш нещо, приличащо навремето, на конфликт на интереси :ph34r: Хайде, отпусни се...в съгласие със заглавието на темата.

Че аз съм винаги отпуснат бе приятел. Защо да си пробутвам щерките? Те да не са сакати бре?Баш на теб да се вържа. А и не виждам никакъв конфликт в тази тема. Това , че ти нещо си забелязал, си е твой проблем нали? Какво ще постнеш в този форум, решаваш само ти. Не си спомням, макар и стар, да си се консултирал с мен.Дано не греша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...