Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

dentelle.

Новите ви книги

Препоръчан отговор

Публикувано изображение

Редовно ли си купувате нови книги?

Ако да, тук можете да споделите своите придобивки, както и очакванията си за тях...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Попи" на Лайза Клейпас и "Свидетелката" на Нора. Определено "Попи" ме грабна още с резюмето си и днес възнамерявам да я прочета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Попи" на Лайза Клейпас и "Свидетелката" на Нора. Определено "Попи" ме грабна още с резюмето си и днес възнамерявам да я прочета.

За информация... "Попи" е прекрасна книга. Определено ще е сред препрочитаните ми любими.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За информация... "Попи" е прекрасна книга. Определено ще е сред препрочитаните ми любими.

Тази книга на български ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. Издадена е от "Ергон".

Кога? Смятах, че имам всички издадени книги на Лайза Клейпас, но тази я нямам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен също!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А изобщо обявено ли е някъде, че предстои да излезе? Това е много странно, дори в сайта на Ергон няма нищо :ohmy: Намерих информация само в сайта на Хеликон - пише само заглавието и цената на книгата и абсолютно нищо друго. Даже корица няма, да не говорим за анотация :no-no: :no-no: :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма я обявена, но като минавах през Славейков я видях и... Веднага си я взех, разбира се.

Не знам как се прави спойлер, затова ще попрепиша част от рецензията...

Книга трета от поредицата "Хатауей"

Той е всичко, което тя се е заклела да избягва...

Попи Хатауей държи на необикновенното си семейство, колкото и то да е далеч от представите за "нормално". Игрите на Съдбата и един пакостлив малък пор я отвеждат в тайно скривалище зад бляскавата фасада на хотел "Рътлидж", където я спипва самия Хари Рътлидж - енегматичния собственик, светски лъв, изобретател, богаташ, властна личност със суров нрав и тъмно минало...

Попаднала в капана му, Попи с ужас вижда как репутацията и бива хладнокръвно съсипана предед обществото и... шокира всички, като приема дръзкото предложение на Хари. Само, за да открие, че съпруга и и предлага цялата си страст, но не и живото си...

Тя е всичко, което той иска...

Хари е свикнал да носи сам на плещите си целия свят и няма намерение да се отказва нито от подредения си живот, нито от свободата си. Но среща Попи и я пожелава страстно. Като изключителен стратег и маниполатор предприема бързи действия, за да получи (въпреки противопоставянето на сестра си, която е компаньонка на Попи.)... съпруга . На най - големия светски бал, му се отдава възможност да компрометира така желаната от него жена. Но своенравната и омагьосваща Попи държи да бъде негова истинска съпруга във всяко отношение... Във сенките се спотайва враг ... И ако Хари иска да задържи Попи на своя страна... трябва да се промени.

Редактирано от aranna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последната ми книга (от вчера), "Пробуждането на Атлантида". Очарована съм от книгата! Оправда очакванията ми! ... Но има и толкова неочаквани моменти... Като откритието за брат на Конлан и Вен, и оствличането му от Богинята на Смърта, и... превръщането на Куин във вампир (това между другото ми дойде доста неочаквано). Свалих другите книги от поредицата, които открих, защото чесно казано нямам търпение да чакам още половин година за следващия войн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Лена Валенти - "Книгата на Хаде". Чесно казано подходих малко с предубеждение -  нова авторка и скъпичка книга, но ми я препоръчаха и си я взех. Началото започва доста... бурно, но историята толкова ме завладя, че не я оставих, докато не прочетах книгата до края. И сега да си кажа чесно, започвам да търся другите книги от Ванирската сага. Тази поредица ще се подреди до Братството в библиотеката ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен новата ми придобивка е Книгата на Хаде,честно впечатли ме.Не очаквах нещо голямо,обаче така се зарибих....Дано да пуснат всичките....нямам търпение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друга нова придобивка - " Рубинено червено"  на Керстин Гир.

Ще коментирам така... Не си падам по тийнейджърски романи, а за мен тази книга е с етикет до - 20 години.

Добре, има история... но това определено няма да ме накара да купя следващата книга от поредицата.

За мен... това беше Голямо разочарование!

Лично мнение, разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ришел Мийд -"Кръвни връзки" и "Златна лилия"-продължение на "Академия за въмпири" и двете ми харесаха както и цялата академия

Джеймс Ролинс-Триъгълникът на дракона" и "Кръвна линия"-също любим автор-имам всички книги излезли на български от автора-веднага грабва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много съм доволна от днешната си покупка. В обедната почивка изприпках до книжното пазарче и си взех "Нощна сянка" на Д. Харкнес. След малко мисля да я почвам, ама много мека са я направили от Бард - и корицата тънка и листите, та се кривичка като преварен макарон. И още нещо, от надписите на корицата останах с впечатлението, че издателството е прекръстило трилогията на "Аз, вещицата", на сайта на Хеликон също е обявена като книга 2 от "Аз, вещицата". Отивам да чета, после ще пиша!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно си взех "Основа" на Дж. Арментраут и "Миг преди никога" на Джесика Редмерски. Чакам с нетърпение декември, ще има много книги за купуване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новите ми придобвки са "Кулата на любовта" на Елоиза Джеймс, "Любовта и приказка" на Джоана Линдзи и "Магията на сенките" на Нора Робъртс. Сега очаквам панаира на книгата, имам набелязани около десетина книжки и ми предстои пълен банкрут.

Редактирано от Петето (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-новите ми книги са "Желанията на Херцога" на Сабрина Джефрис, "Какво се случи в Лондон" на Джулия Куин, "Да опитомиш планинец" на Кинли Макгрегър, "Тежко Изпитание" на Лора Кей и "З, като Закови ме" на Алис Клейтън. От тях ми остана да "закова" само Желанията на Херцога.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"З като закови ме" и "Отпор"  са последните ми две придобивки. Сега чакам края на месеца, предстои излизането на още хубави книги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що си взех "Кралят" и съм много щастлива, още довечера й се нахвърлям. И втора ръка се сдобих с две книги на Марина Фиорато - "Беатриче и Бенедикт" и "Мадоната на бадемите", по принцип от доста време я заглеждам авторката, не съм сигурна доколко ще ми харесат, но пък четох доста позитивни отзиви, така че се надявам в един момент, когато ми се дочете нещо странично да ми допаднат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо се връщам от пазар. Сдобих се с "Кралят" който скоро мисля да препрочета, и "В леглото на дявола" Авторката ми е непозната, но все пак се надявам да ме зарадва положително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера си видях сметката на портфейла и се сдобих с "Изкуплението на Атлантида", "Миг преди винаги" и "Джамейка Лейн", доволна съм от новите придобивки, надявам се скоро да имам време да си ги изчета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...