Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

♠ Joker ♠

Мисълта с която се събудихте тази сутрин

Препоръчан отговор

аз сутринта се събудих с мисъл за algor :shy11:

той говореше за тема за мисълта , която сутрин го възбужда ......да не сте я отворили и аз да не съм се отчела вътре :giggle1::dancing18:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Кафе, спам, ......работа.........ставам!"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не забравя да платя сметката за тока :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ставай! Петък еееееее!

:D Верно точно с тази мисъл се събудих!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

погледнах часовника ,беше рано , пак заспах , продължих да сънувам същия сън , събудих се , погледнах часовника , беше рано ,пак заспах ,продължих да сънувам същия сън , събудих се , не беше рано, не мислех за нищо , котката  прочете мислите ми , впи се в мен и започна да мърка , беше топла  и мека , продължавах да не мисля за нищо :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сутринта си мислех да духна по-рано от работа ,ма...ниц.Пак седях до последно кат глупендер :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сутринта си мислех, /като се изтягах в леглото към седем без десет , / какво ли прави в момента Скалата??? :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да правя ли чушки или да не правя... Ай да го отложа за другата седмица, пък може и да ми мине. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще бъркам лютеница и естествено втората ми мисъл беше за Трихо и неговите еропомисли :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисълта с която се събудих тази сутрин бе да напиша статия за Делчо Делчев и да му пожелая в знак на благодарност успех в SEO състезанието "Защо трябва да купим Acer от Notebook", той заслужава да бъде победителят! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисълта с която се събудих тази сутрин бе да напиша статия за Делчо Делчев и да му пожелая в знак на благодарност успех в SEO състезанието "Защо трябва да купим Acer от Notebook", той заслужава да бъде победителят! 

Благодаря ти Ева!!! За невероятния жест към мен и моята работа. След като прочетох това знам, че победата я имам!!! Даже имам много повече победа в каквото и да е състезание...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Събудих се с мисълта - Абе, дали да не си полегна пак...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Събудих се с мисълта - Абе, дали да не си полегна пак...

А аз, че не ми се става  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помислих си как максимално да се глезя днес, защото от утре съм на работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Събудих се обсебен от мисълта "Какво прекрасно утро!", а ехото в главата ми кънтеше "Eба си майката - айката - айката"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахаа,  въобще не беше  това бе :D

пък  що да не сипя ?. червено е  домашно е,  чудно даже :cheers:  пък и що да не си го помисля, някои хора по това време се будят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е за червено игриво домашно и аз не бих отказал :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

давай чашата ,  за пред колегите  ше пием сок от касис :bar2:  за бозопиенето ни светна  вчера,  но  вино със сламка дали няма да  има странични ефекти??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...