Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички, от скоро съм със 64 битовата версия на Windows 7 Ultimate. Видях, че има Internet Explorer (64bit) и обикновен, който предполагам си е 32 битов.Предполагам, че 64 битовия би трябвало да дава по-добра производителност от 32-ката. :) Та, от тук следва, има ли 64 битова версия на Firefox ? В официалния сайт не открих нищо.Чрез Google успях да добия някаква бегла представа, че 64 битова версия има на Firefox Nightly, което до колкото се сещам беше някаква preview платформа или нещо такова.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за това дали дава х64 по-добра производителност може много да се спори в конкретния случай

официално х64 лисица няма

да, има nightly (=алфа) версия на firefox (Nightly 6.0а1) но не се препоръчва за ежедневна употреба поради множество фактори: нестабилност/бъгове на самата програма, нестабилност/бъгове на adobe flash player х64(също в бета разработка) и т.н. елементи, опосредстващи нормалната (и) ежедневна работа с браузъра

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно, благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди малко деинсталирах 2 игри и след това шрифта в мозилата ми се промени. В някои сайтове беше удебелен, а в други беше наклонен (курсив).. Моля, който може да помогне, да пише.. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как деинсталира игрите? Използва ли CC Cleaner.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Контролен панел -> Добавяне и премахване на програми -> Премахване и като зареди, дадох Finish

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирай мозила тогава. Пробвай същите сайтове през друг бразузър и виж дали пак се наблюдават същите проблеми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Искам да защитя запаметените си пароли във Firefox с парола, т.е. ако някой иска да ги види, да трябва да въведе парола.Пробвах с главна парола - Master Password.Работи, но се оказа, че освен въвеждането на паролата, за да се видят запаметените пароли, трябва да се въведе паролата и дори когато се отваря Firefox.Въпросът ми е: Има ли някаква добавка, add-on, с който мога да си защитя САМО запаметените пароли, а не и отварянето на самата програма?Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По добре си защити акаунта, да не влиза всеки там и така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това с акаунтите си прав. Но все пак няма ли някакъв начин да се направи това, за което говоря? :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Където и да цъкна на който и да е текст там е и маркерчето. Пример - http://penchevhost.com/screen.png Искам да попитам как мога да го премахна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-дърводелският начин е да деинсталираш Фокса, да изтриеш папката му в Program Files и после да инсталираш на чисто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ама в железарския отдел верно понякогато го карате по "железарски" бе патаране автора да натиска F7 и следващия път да пита google първо - caret browsing

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

А правилният е да натиснеш веднъж бутонът „f7“.

Post Scriptum: Опа, Aquaris ме е изпреварил.

Редактирано от aninfid (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Признавам, това не го знаех, за това препоръчах "уни" метода...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Towa mi се беше случило на Опера , ама след 1 ден някъде се оправи..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, какво барах какво струвах та бутоните за " Назад една страница " и " Напред една страница " нещо не ми са като стандартните.. Ето това е темата тя е обикновена : http://www.mega-pictures.com/uploads/images/94167.png Ето така са ми бутоните : http://www.mega-pictures.com/uploads/images/59081.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, какво барах какво струвах та бутоните за " Назад една страница " и " Напред една страница " нещо не ми са като стандартните..

Ето това е темата тя е обикновена : http://www.mega-pict...mages/94167.png

Ето така са ми бутоните : http://www.mega-pict...mages/59081.png

Вземи и поекспериментирай малко. Пробвай няколко теми да смениш. Някоя ще има бутони каквито искаш.Ето тема за размисъл:

http://prikachi.com/images/828/5053828o.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кликнете с десния бутон в малкото синьо пространство под адресното поле, от показалото се меню изберете най-долната опция след което от показалия се прозорец изберете най-десният бутон

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

най-вероятно грешна дата и час

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи се! Много Ви благодаря! Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

най-вероятно грешна дата и час

точно,мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странен проблем ме мъчи! :( В момента съм в така наречения "надежден режим" и нямам проблем, но когато отвора Мозилата нормално ми зарежда началната страничка на Гугъл и след това се изключва от нищото и ми дава грешка, която не разбирам. Пратих репорти до Мозила, но проблема си продължава и продължава. Преинсталирах я - пак същото, ресторнах компа с вчерашна дата - пак така.

Едит: проблема сега не се появява. Да се надявам, че няма да почне пак.

Охх, извинявам се, че така спамя пак, но явно проблема се появява когато той си поиска, един път тръгне, друг път не... Качвам снимка, не е кой знае какво, но това ми се появява като "оправдание".

Редактирано от Dancho^94 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.