Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да поясня, че за моите 25 години, единствената ми сериозна връзка продължи около 3 месеца преди близо 5 години. От тогава досега не съм намерил дама, която да не търси материални облаги от мен, положение, връзки с общественоста и т.н. Явно е, че и тя не ме е намерила! Няма го "онова" чувство в мен и не го е имало в моя досегашен живот. Нямам липса на връзки за една вечер. Просто искам да знам, че има надежда за единака. Обичам си работата, уважавам си колегите, но досега не ми се е случвало да мисля за колежка като за бъдещ партньор. Незнам какво да предприема. Имам интерес към нея, а и тя показва малко. Съмнявам се, че е просто колегиален флирт. Опитвам се да държа разстояние между работата и личните чувства... Как най-деликатно да постъпя, за да разбера какво й е мнението за мен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ей мъже все съвети искате

все искате да ви гушкаме - а после се връщате при бившите си изроди....

изненадай я с нещо, каквото решиш

успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да поясня, че за моите 25 години, единствената ми сериозна връзка продължи около 3 месеца преди близо 5 години. От тогава досега не съм намерил дама, която да не търси материални облаги от мен, положение, връзки с общественоста и т.н. Явно е, че и тя не ме е намерила! Няма го "онова" чувство в мен и не го е имало в моя досегашен живот. Нямам липса на връзки за една вечер. Просто искам да знам, че има надежда за единака. Обичам си работата, уважавам си колегите, но досега не ми се е случвало да мисля за колежка като за бъдещ партньор. Незнам какво да предприема. Имам интерес към нея, а и тя показва малко. Съмнявам се, че е просто колегиален флирт. Опитвам се да държа разстояние между работата и личните чувства... Как най-деликатно да постъпя, за да разбера какво й е мнението за мен?

1.Зависи какво разбираш под:" материални облаги от мен".

2.Няма деликатно, тайно или определена пътека. Нещата просто ще се случат, макар че всичко се усеща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
@haidukpikaso, моята бивша беше буквално и абсолютно изрод. Бях поредната играчка за нея. Както стана ясно, нямам успех с дългосрочните връзки, следователно нямам и идея как да я изненадам. @Емо, 1. Не искам жената да ми гледа портфейла, каква кола карам, дали шеф на фирма. Искам, след като се смята за равнопоставена на мъжа да каже примерно "Чакай да дам и аз пари за еди какво си". 2. Аз съм толкова студен, труден, корав, тъп и т.н., че единствено усещам кога съм гладен, уморен и ми се ходи в двете нули. Просто смятам, че немога да си намеря половинката без тя да ме намери. Явно е, че ще чакам Принцесата на черната кобила. Благодаря ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като живеете заедно, парите са общи! Няма такива.."Чакай да дам и аз пари за еди какво си".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто не си попадал на дами. :)

Щом колежката ти харесва, започни да я ухажваш, но деликатно.

По поведението и ще разбереш какво е отношението и към теб.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как най-деликатно да постъпя, за да разбера какво й е мнението за мен?

Според мен най-деликатно е да се намерят някакви общи интереси, които да могат да се обсъдят извън работна обстановка - кино, спорт, шах-мат, assassin creed/това са шеги, ти ще си намериш общия интерес/. В неформална обстановка ще почувстваш сам дали има желание и с какво е свързано. Даваш го леко и меко, тя сама ще си поиска втора среща, ако има интерес. Излизате да покарате колело на лаута в парка и после ще се разбере... :clown: 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има една поговорка: "Където си вадиш хляба, не си слагай х.я".

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Има една поговорка: "Където си вадиш хляба, не си слагай х.я".

Само малко поправка "Където си вадиш хляба, не си вадиш ...". Колкото до момчето, ако наистина усещаш само като си гладен, уморен и ти се ходи до тоалетна, продължавай с кратките връзки с цел удовлетворяване на сексуалните нужди, няма смисъл - другото за теб ще е "загуба" на време ;)

Редактирано от icekiller (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Време е да спреш да мислиш в клишета и кухи стереотипи. Не си въобразявай, че някоя е с теб заради парите ти, все пак не си 80 годишен милионер. Не сме 18ти век, че жените да не работят и да нямат средства, стига си измисляй оправдания, че мадамите били материални. Каквото е за теб, това е и за нея. Като ти харсва колежката, започваш да се опитваш да се сближиш. Ако и тя те харесва, ще стане ясно...ако не - има много жени.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.... Как най-деликатно да постъпя, за да разбера какво й е мнението за мен?

Направете едно фирмено парти тип  тийм билдинг , из***ай  я и ще разбереш ;) 

методът действа безотказно.

Иначе,  преди да си спал с нея - как ще разбереш какво и е мнението  за теб ? 

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така де,нали си чувал какво отговорил поручик Ржевски на въпроса какво го прави така популярен сред жените-"Чукам ги,а това много сближава." :ph34r:

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има много ефективни начини да омаеш главата на колежката - ако се издигнеш във фирмата или пък ако се сдобиеш с недвижимо имущество. Тогава тя сама ще си дойде при теб и няма да има нужда да умуваш как да я свалиш. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам, след като се смята за равнопоставена на мъжа да каже примерно "Чакай да дам и аз пари за еди какво си". 

Ама те жените търсещи сериозна връзка, пък искат да те видят дали не си стиснат скъперник, щото ти им трябваш за да носиш пари вкъщи за отглеждането на децата, дето ще иска да й ги направиш.

Ако от сега се пазариш за сметката в ресторанта, после вместо мръвки ще носиш черен хляб вкъщи за хлапетата, щото жена ти не ти е дала пари за месо.

А па да не ти разправям, като стане време да им плащаш висшето образование, колко много ще те чака жена ти да ги осигуриш средствата ти.

Остави я на мира колежката, само ще си навлечеш излишни усложнения с нея.

Опознай се първо себе си, ти какъв си и после се опитай да прецениш какъв тип жена ще е съгласна да ти понася характера с години наред. Можеш още от сега да броиш едно почти сигурно подобрение към 35 годишна възраст, когато ще се промениш, ще станеш по-улегнал и ще разсъждаваш по различен начин, от сегашния ти мироглед. Всъщност след 35 годишна възраст ще си много по-подходящ за понясяне от някоя дама и ще ти е много по-лесно да правиш компромиси. Проблемът е, че ако не се задомиш сега с някоя 21 годишна, после ще си изпуснал влака окончателно и ще трябва да си взимаш употребявана "булка с готови деца". 

Ако отидеш и си платиш в някоя сериозна брачна агенция, може пък да ти излезе късмета. Няма да стане бързо, но ако си платиш в няколко брачни агенции , си увеличаваш шансовете в някоя от тях собственичката й да ти подбере подходяща за теб булка. Жените които работят в брачните агенции, обикновено имат усет към подбирането на двойки. Ако имаш късмет да се запише в брачната агенция найстина подходяща за теб дама, шансовете ти да се уредиш най-накрая ще са много големи. Трябва търпение обаче, може да ти се наложи да изчакаш цяла година, докато ти подберат подходяща партия. Брачните агенции са точно за хора като теб, дето не могат да се оправят сами да си намерят булка и дето много ги е страх да не се минат нещо и им се иска да се пазарят за дреболии още от началото. Там като им разправиш на собственичките на брачните агенции, какви са ти претенциите относно парите и равнопоставеността на половете по време на харчове, ще ти олекна че си си казал каква ти е мъката. После ще разчиташ на брачната агенция да я е запознала кандидатката с твоите претенции, та ти няма да трябва да преговаряш за тях с булката.

Сайтовете за запознанства, с безплатно записване не ти ги препоръчвам. Това са бизнеси за печелене на пари от разни програмистчета, на които хич въобще не им разбира нищо главата от подбиране на двойки и не правят обсолютно нищо полезно за теб.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако отидеш и си платиш в някоя сериозна брачна агенция, може пък да ти излезе късмета. Няма да стане бързо, но ако си платиш в няколко брачни агенции , си увеличаваш шансовете в някоя от тях собственичката й да ти подбере подходяща за теб булка.

Гледай ти Белгиеца къде работел! :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай ти Белгиеца къде работел! :D

Ти без да си искаш, щеше да налучкаш нещо вярно, ама тоя път ти се размина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колежките са си екстра. Действай смело. Остави ги тия дето ти разказват това и онова. Не си го вади на работа? Ако ги питаш защо, ще ти обясняват разни щуротии, a други спамери ще ти давам "супер" съвети. 

Все още не мога да разбера обаче големи хора (като теб), които задават въпроси за това дали да излизат с еди коя си жена?!? <ahttp://www.vwclub.bg/forum/images/smilies/icon_eek.gif' alt='Публикувано изображение' class='bbc_img' /> Или как да го направят и т.н. Та ти да не си на 12? Това за мен си остава лична преценка, а и доста често по този начин ставате обект на насмешки. То се вижда и от коментарите.

gif4e ти го е казал добре. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

gif4e ти го е казал добре.

казалА.;) Мда :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колежките са си екстра. Действай смело. Остави ги тия дето ти разказват това и онова. Не си го вади на работа? Ако ги питаш защо, ще ти обясняват разни щуротии, a други спамери ще ти дават "супер" съвети. 

Ами ако после изиграната колежка реши да си отмъсти и си вдигне краката и бутне на оня плешивия шеф с голямото коремче, знаеш колко лесно ще му духнат под опашката на 25 годишния после и ще трябва да си търси друга работа ?

Не ги знаеш на какво са способни изиграните колежки, особено ако са те видяли че си се уредил с някоя по-млада и по добре изваяна мадама ( след като си ги ползвал временно).

А пък ако има нещастието да се е влюбила в него колежката и той да я е зарязъл, тогава става многоооооо неприятно. Ама много !!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

казалА. ;) Мда :P

Е, щом си жена, още по-показателно и похвално за модерното мислене. 

Ами ако после изиграната колежка реши да си отмъсти и си вдигне краката и бутне на оня плешивия шеф с голямото коремче, знаеш колко лесно ще му духнат под опашката на 25 годишния после и ще трябва да си търси друга работа ?

Не ги знаеш на какво са способни изиграните колежки, особено ако са те видяли че си се уредил с някоя по-млада и по добре изваяна мадама ( след като си ги ползвал временно).

А пък ако има нещастието да се е влюбила в него колежката и той да я е зарязъл, тогава става многоооооо неприятно. Ама много !!! 

Ами ако, ако, ако...

Явно ги разбираш. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, щом си жена, още по-показателно и похвално за модерното мислене. 

Ами ако, ако, ако...

Явно ги разбираш. 

Явно да, разбирам ги, толкова много ги разбирам, че като бях Магда тук, ти ми писа на лични поща когато беше в САЩ, (да си лавиме за VoIP  и IP телефони).

Подигравателното отношение към жените, може да докара много ядове. Те не обичат да си играят мъжете с чувствата им. Много са отмъстителни, ако им изпадне удобен случай не пропускат да си го върнат тъпкано.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E, аз съм писал на много хора тук, с доста и съм си говорил, а с някои представи си... съм се виждал дори. Чудо, нали?

Виж, твоите проблеми с... Магда, другото ти аз... вече е друго. Има си специализирани заведения, не се притеснявай, ще ти обърнат внимание. :) 

Глей са, не е лошо да пишеш на жена или мъж (или по принцип на човек от другия пол) и да искаш да си пишеш с него или говориш, виж, твоето вече е притеснително. 

Предполагам си знаеш диагнозата. ;) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам си знаеш диагнозата. ;)

Диагнозата е сериозна братче.

И господ бог трилицев и милостив не може да ми помогне.

Надеждата ми е нещо някой извънземен космически кораб ако намине вблизост до Земята, да подхвърлят от аптечката някое тяхно изцерително хапче.

Абе важното е майтап да става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама аз знам, че е сриозна диагнозата, въпроса е дали взимаш мерки. 

На тебе може и да ти е смешно ама фактите са си факти. Колкото и да го обръщаш на майтап, тая си е. 

Айде бе, пич, какво стана с колежката. Има ли напредък? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Диагнозата е сериозна братче.

И господ бог трилицев и милостив не може да ми помогне.

Надеждата ми е нещо някой извънземен космически кораб ако намине вблизост до Земята, да подхвърлят от аптечката някое тяхно изцерително хапче.

Абе важното е майтап да става.

На някои не им действа нищо, предпочитат да се мъчат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.