Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, наесен заминавам да уча в чужбина и ще имам нужда от лаптоп,за да говоря с нашите.Ама не ми се ще да е от най-слабите,защото играя игри.Не съм най-запаления геймър,но от време на време влизам в WoW ,някой друг Need for Speed,в момента и GRID2.Бих искал евентуално да пробвам и някои от новите заглавия.Не знам обаче,до колко е необходимо да се впускам в търсене на геймърски параметри,след като съм сигурен ,че всички лаптоппи имат проблем с температурите.По-скоро да ме ориентирате към качествен производител.Нямам идея кои са добри като изработка, но съм имал HP и бутоните му се скапаха за нула време.Не знам защо,но харесвам DELL и TOSHIBA.Търсим нещо до 1000 лв.

Какво мислите за http://www.technopolis.bg/b2c/details/512720/P11010101/Laptop-DELL-INSPIRON-3521 ?

Редактирано от spitfire0092 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aspire V3-571G - http://www.laptop.bg/laptops-acer-Aspire_V3_571G-acer_aspire_v3571g_NX_RZMEX_024

Мисля,че това е изгодно предложение!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

sony-vaio-sve1512e1esi Здравейте! Препоръчвам този! С операционна система и горе-долу добра видеокарта! Аз специално от Dell не съм очарован!

П.П. Ако играете игри особено от сорта на Grid 2 ще съсипете който и да е лаптоп!

Поздрави :) !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е Dell да НЕ Е Inspiron, че са големи дървета. Щом ще ходиш в чужбина се замисли за лаптоп с международна гаранция, че всичко се случва. Друго, щом ще се играят игри и бюджета не стига за лаптоп с хубава видеокарта, то по-добре нещо с прилична вградена, като HD4000, която без проблем подкарва повечето съвременни игри на ниски и средни детайли, като при това не е отделен чип да грее повече и да харчи от батерията и проблемите с температурите ще се много по-малки отколкото, ако вземеш лаптоп с нисък клас отделна видеокарта. Моето предложение е  Samsung NP300E5X или ако може да дадеш още 100лв. Sony Vaio E с 36 месеца междунродна гаранция, все пак прилична видеокарта и лицензирана ОС.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е Dell да НЕ Е Inspiron, че са големи дървета. Щом ще ходиш в чужбина се замисли за лаптоп с международна гаранция, че всичко се случва. Друго, щом ще се играят игри и бюджета не стига за лаптоп с хубава видеокарта, то по-добре нещо с прилична вградена, като HD4000, която без проблем подкарва повечето съвременни игри на ниски и средни детайли, като при това не е отделен чип да грее повече и да харчи от батерията и проблемите с температурите ще се много по-малки отколкото, ако вземеш лаптоп с нисък клас отделна видеокарта. Моето предложение е  Samsung NP300E5X или ако може да дадеш още 100лв. Sony Vaio E с 36 месеца междунродна гаранция, все пак прилична видеокарта и лицензирана ОС.

Много точно предложение! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвате, че ще учите в чужбина но не казвате къде. В някой държави това нещо което можете да си купите тук е на по-изгодна цена или пък за същите пари да вземете нещо по-добро.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Испания,но най-вероятно ще го взема от тук :)

@Людмил, самсунга ми харесва заради ссд-то (досега не съм имал такъв хард и предполагам ще съм доволен).Дано поне WoW-a да ми върви,че с това видео и пасиансите няма да пускам на макс :Д 

Ще се отказвам от игрите,то е ясно....ами поне да взема машинка,която да не ми прави проблеми...

Иначе като характеристики Аcer-а е най примамлив...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Acer Aspire E1-571G   Дано 50 лв. не са проблем? ако дадеш , още 30 лв. получаваш 6 ГБ рам. Успех

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам Инспирон от почти 3 години, брат ми от няколко месеца. И двамата не сме имали никакви проблеми. Може да е въпрос и на бройки разбира се.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

(...)

Дано поне WoW-a да ми върви,че с това видео и пасиансите няма да пускам на макс :Д

(...)

С кое видео? С вграденото Intel HD 4000 ли? Аз ви гарантирам, че с него ще можете да играете WOW без абсолютно никакви проблеми! Колкото до ССД - да, ще усетите разликата, заслужава си!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам Инспирон от почти 3 години, брат ми от няколко месеца. И двамата не сме имали никакви проблеми. Може да е въпрос и на бройки разбира се.

Дано и за в бъдеще нямате проблеми.

Относно HD 4000 - http://www.notebookcheck.net/Intel-HD-Graphics-4000.69168.0.html по-долу има бенчмаркове с игри:

GRID 2 (2013)
low:72.6  fps
med.:37.8  fps
high:20.2fps

World of Warcraft

low:~ 98 fps
med.:~ 67 fps
high:~ 17 fps

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Inspiron не съм съгласен, че всичко е зле. В случая обаче 3521 не блести с нищо. Carry-in гаранция не е това, което прави марката силна. В някои държави се обслужва по-трудно, приема се в Лондон например и се праща до Амстердам.

Редактирано от snachev (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за вниманието колеги,оказа се обаче,че ще мога да отделя до 950 лв и ще го взема от Технополис :D

Може би Lenovo G580 с подарък чанта ? 

http://www.technopolis.bg/b2c/details/518947/P11010101/Laptop-LENOVO-G580/59366690

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за вниманието колеги,оказа се обаче,че ще мога да отделя до 950 лв и ще го взема от Технополис :D

http://www.technopolis.bg/b2c/details/518947/P11010101/Laptop-LENOVO-G580/59366690

Не може ли, да е от друг магазин? например: Lenovo IdeaPad G580AH  Успех

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може ли, да е от друг магазин? например: Lenovo IdeaPad B590 , спестявате 2 лв. получавате по-добър процесор. Получавате една студена бира, с спестените 2 лв. Успех

Колега, този лаптоп, който предлагате е с много по-слаба видеокарта от gt 635m.. дори двугигабайтовия вариант на 610m е слабичък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, този лаптоп, който предлагате е с много по-слаба видеокарта от gt 635m.. дори двугигабайтовия вариант на 610m е слабичък.

Извинявам се, объркал съм линк/а поправен е.!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, объркал съм линк/а поправен е.!

Не си объркал линка, а направо си си искал точно този лаптоп да предложиш!

Не може ли, да е от друг магазин? например: Lenovo IdeaPad G580AH , спестявате 2 лв. получавате по-добър процесор. Получавате една студена бира, с спестените 2 лв. Успех

Онзи лаптоп, който искаше да предложиш беше с по-добрия процесор. Де да беше объркал само линка... Но както и да е. Новопредложеният лаптоп от теб е по-евтин с 20 лв., но е с 2 ГБ РАМ по-малко (не че 6 няма да му вършат работа..) и няма подарък раница, като онзи от Технополис. Вече друг е въпросът, че и аз бих се замислил дали да си взимам лаптоп от Технополис.

Редактирано от kook (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си объркал линка, а направо си си искал точно този лаптоп да предложиш!

Онзи лаптоп, който искаше да предложиш беше с по-добрия процесор. Де да беше объркал само линка...

Като казвам, че обърках линк/а е така, защо ми е да подвеждам човека, ейй така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като казвам, че обърках линк/а е така, защо ми е да подвеждам човека, ейй така?

А, как си оправи поста набързо... Аз по-горе съм го цитирал и се вижда какво си написал. Пак повтарям, ако беше объркал само линка, нямаше да твърдиш, че ще получи по-добър процесор, защото процесорите са еднакви!!! Не лягаш по гръб, ей..! Край с оф-топика!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, как си оправи поста набързо... Аз по-горе съм го цитирал и се вижда какво си написал. Пак повтарям, ако беше объркал само линка, нямаше да твърдиш, че ще получи по-добър процесор, защото процесорите са еднакви!!! Не лягаш по гръб, ей..! Край с оф-топика!

Оффф, хич не ми е до теб сега, няма смисъл да спамим в темата, на момчето. Оправих, си пост/а естествено, защо да подвеждам момчето. Като искаш да се разберем пиши на лични.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

sony-vaio-sve1512e1esi Здравейте! Препоръчвам този! С операционна система и горе-долу добра видеокарта! Аз специално от Dell не съм очарован!

П.П. Ако играете игри особено от сорта на Grid 2 ще съсипете който и да е лаптоп!

Поздрави :) !

тия сони са най големите боклуци, особено ако са комбинирани с win 8 - той за нищо не става, особено за игри и специално тая марка са най големите м$ гъзоблизци, така че може да забравиш за инсталация на 7 или друга о.с.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се чуди, ами направо го взимай, за тия пари става!

тия сони са най големите боклуци, особено ако са комбинирани с win 8 - той за нищо не става, особено за игри и специално тая марка са най големите м$ гъзоблизци, така че може да забравиш за инсталация на 7 или друга о.с.

Извинете, но по-малоумен коментар от този досега не бях срещал! Просто нямам друго какво да добавя!

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има нещо вярно в коментара на @the professor :) Досега 4-5 сонита с win8 са ми идвали и инсталирането на win7 все е приключение (да не говорим, че в биос се влиза с пускане на машината не от бутона за пускане :shock11: )

За G серията на lenovo.... дали случайно се продават долни панели за подобна машина - http://www.laptopremont.com/advanced_search_result.php?keywords=bottom+lenovo&search_in_description=1&categories_id=&manufacturers_id=&inc_subcat=1&x=0&y=0

Toва ще ти е достатъчно като производителност http://www.notebook.bg/laptopi/samsung/np-series/270e5v-x01bg

Това Делл-че също не е лошо http://interacom.eu/laptop/dell/inspiron/3521/3521-5397063475216-i5.3317u.4gb.500gb.hd.7670m/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех леновото - http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.do?productguid=518947&scenario=&productarea=P11010101&detailScenario=Laptop-LENOVO-G580/59366690

Благодаря отново ! Може да триете темата ;) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.