Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Хванах вирус на флашката и този вирус ми прави флашката пряк път, не мога да вляза и да ползвам нищо от нея нито да видя къде е. Аваст не засича този вирус, а при двоен клик на този пряк път ми дава грешка и нищо не става. Преди съм имал същият проблем с фалшиви autorun, но аваст ги откриваше и ги триеше но сега е различно. Някакви съвети какво да правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Посещаваш темата за вируси и следваш инструкциите там. Колегите от HJT Team ще ти помогнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Папката с истинското съдържание на флашката вероятно е направена скрита и/или системна. Този тип гадинки са сравнително безобидни, и поне в случаите, които съм имал, махането се изчерпва с изтриването на autorun и папка със случайно име, съдържаща .exe също със случайно име, и после преместване на нещата от папката с името на флашката в основната директория (пак на флашката).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.