Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! :wink12:

Темата е за противопоставянето между двата основни вида мъжко бельо.

Какво предпочитате - слипове или боксерки? Въпросът се отнася и за женската аудитория. Там по-скоро трябва да звучи така: С какво бельо харесвате мъжете си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия не ми се ще да ги коментирам. Голяма гнусут... :lol6:  :lol6:  :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лятото често го карам и без бельо честно казано, че в големите жеги... То и без това дънки или панталони от разпродажбите по моловете са по-евтини от прилично бельо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По италиано... :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочитам мъжът да е с боксерки, а не със слипове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен боксерките са по практични през зимния период, а слиповете през летния.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен боксерките са по-практични, а и не стягат кофража :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен боксерките са по-практични, а и не стягат кофража :D

Като се замисля,да.Пък и от години не нося слипове,а само боксерки.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги съм предпочитал слиповете, не е задължително да стягат. Боксерките натрапчиво ми напомнят едновремешните шорти, с които играехме физическо в даскалото - тичаш, тичаш, пък по някое време ти цъфне отвън добичето...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7/19/2013 в 16:56, hlevoust написа:

тичаш, тичаш, пък по някое време ти цъфне отвън добичето...

E при този модел няма как да ти цъфне отвън добичето....Освен ако умишлено не го пуснеш на паша....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен боксерките са по практични през зимния период, а слиповете през летния.

Защо? Каква е логиката , да не би боксерките да имат радиатор , а слиповете климатик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не са ми удобни тия боксерки. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E при този модел няма как да ти цъфне отвън добичето....

Не съм сигурен това на снимката дали е слип или боксерки, но по-скоро е първото, защото крачолите не са халтави, а прилепнали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен това на снимката дали е слип или боксерки, но по-скоро е първото, защото крачолите не са халтави, а прилепнали.

Това са боксерките, които носят мъжете, онез с крачолите са за 70-годишни............... :lol6: Не ми казвай, че ходиш с крачоли.... :lol6:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...е ми казвай, че ходиш с крачоли.... :lol6:

Нищо подобно не съм казал, доста далеч съм от 70-те, пък и засега си нося слипове и съм ОК. Има и още един момент, който жените няма как да уловят по чисто физиологични причини, но какво да се прави, ние пък не знаем как се носят сутиени, да речем.

Има и трети момент - слип или боксерки се смъкват по-еротично, но ако се отплеснем в разсъждения в тая посока, ще се наложи да сложим червена точка на темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо? Каква е логиката , да не би боксерките да имат радиатор , а слиповете климатик.

Не е трудно да се сети човек, но все пак. Боксерките покриват по-голяма част от тялото, което е по-добре в студено време. През лятото някак си не е нормално да сложиш боксерки под късите гащи при 40 градуса. Ще се свариш. Някой хора през летния сезон носят прашки или изобщо не носят бельо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е трудно да се сети човек, но все пак. Боксерките покриват по-голяма част от тялото, което е по-добре в студено време. През лятото някак си не е нормално да сложиш боксерки под късите гащи при 40 градуса. Ще се свариш. Някой хора през летния сезон носят прашки или изобщо не носят бельо.

Благодаря за отговора , хубаво е, че  имаш чувство за хумор.Казвам го ,защото напоследък само тъжни неща се случват в държавата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я па одим без гащи-нема мъча мадамите я :D  :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боскерките с крачоли не се ли наричаха наполеонки?

А сега сериозно по темата - аз вече от 10 години го карам на Боксерки. И доста рядко съм изпитвал дискофморт. Важното е да са качествено изработени. Другото което лично за мен е важно  съдържанието на памук да е много повече от това на полиестера. Също така е важно и еластанта от който са изработени да е качесвен. А говедото до сега не е излизало само на паша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен пък еластичните боксерки много повече ме кефят. Памучните са много широки и се чувствам като стенен часовник с махало... :lol6:

Иначе слипове само ако са бански.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Тесни дрехи не нося.Боксерки .Ей такива ! http://www.geekalerts.com/u/TMNT-Turtle-Army-Knit-Boxers.jpg

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боскерките с крачоли не се ли наричаха наполеонки?...

Това ли имаш предвид?

Публикувано изображение

... Памучните са много широки и се чувствам като стенен часовник с махало... 

... а и няма къде да дяна кукувичката...

Тесни дрехи не нося.Боксерки .Ей такива !

http://www.geekalerts.com/u/TMNT-Turtle-Army-Knit-Boxers.jpg

Много нинджи бре!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... а и няма къде да дяна кукувичката...

А-а, има специален отвор. Даже с копче се закопчава... :lol6:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слипове или боксерки - всеки според вкуса си. Важното е винаги да се носи бельо като за пред хората (и особено дамите). При излизане от къщи следва да се провери наличието на представително чисто бельо, презерватив и носна кърпа.

Човек никога не знае кога в каква ситуация ще изпадне, та бельото следва да е изрядно. Презервативът може и да е излишен, но по-добре да си имаш в джоба (или дамската чанта), отколкото да ти е нужен, а да го няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.