Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте,нова съм във форума и се извинявам ако има такава друга тема.

Имам 3D телевизор Sony ,очила,които пасват на телевизора,но софтуера за пускане на 3D на телевизора е много скапан и повечето формати не ги чете.

Инсталирах си Total Media Player ,но ми изтекоха безплатните дни и сега ме мързи пак да го тегля наново,за да ми е безплатно.

Препоръчайте ми надеждна ,безплатна програма за пускане на 3D от лаптоп към телевизор . ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плейъри има безброй

Потплейър

Гомплейър

КМПлейър

Медиа Плейър Класик

........

и още,и още и още....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,нова съм във форума и се извинявам ако има такава друга тема.

Имам 3D телевизор Sony ,очила,които пасват на телевизора,но софтуера за пускане на 3D на телевизора е много скапан и повечето формати не ги чете.

Инсталирах си Total Media Player ,но ми изтекоха безплатните дни и сега ме мързи пак да го тегля наново,за да ми е безплатно.

Препоръчайте ми надеждна ,безплатна програма за пускане на 3D от лаптоп към телевизор . ;)

Надеждна и безплатна трудно ще се намери. Затова не мога аз лично да ти препоръчам такава. Цък

Иначе похвално. Щом не можеш да закупиш програмата в никакъв случай пиратска. По-добре нищо да не гледаш отколкото на пиратски софтуер !! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повечето, или даже всички плеъри поддържат тази функция. "3D"-то не е от вчера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повечето, или даже всички плеъри поддържат тази функция. "3D"-то не е от вчера.

Атора не казва какъв формат пуска филмите, но ако е Blu-ray и го пуска на пасивно 3D със сигурност ще му трябва малко по специална програма от PotPlayer. Май това е единствения случай дето ще му трябва. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

sliderum,коя функция,аз нищо не съм споменала за функция,казах,че повечето формати не ми се отварят.Иначе мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти трябва програма,а хубав плеър като Potplayer-например.Конверсията (събирането на картините) си го прави телевизора!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Атора не казва какъв формат пуска филмите, но ако е Blu-ray и го пуска на пасивно 3D със сигурност ще му трябва малко по специална програма от PotPlayer. Май това е единствения случай дето ще му трябва. 

sliderum,коя функция,аз нищо не съм споменала за функция,казах,че повечето формати не ми се отварят.Иначе мерси.

Без повече информация, само ще си приказваме празни приказки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е лаптопа? Какъв е телевизора? Какъв формат файлове ще пускаш? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Potplayer -a не може да ,,подкарва,, единственно оригинален Blu-Ray диск.За това може да ползва Total Media Theatre.За всичко друго-Potplayer ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти трябва програма,а хубав плеър като Potplayer-например.Конверсията (събирането на картините) си го прави телевизора!!!

Може и да няма събиране колега :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е лаптопа? Какъв е телевизора? Какъв формат файлове ще пускаш? :)

Лаптопа е Самсунг,телевизора Сони,обикновено гледам Blu ray.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За ,,подкарване,, на 3D филм не се иска никаква специална програма!!!Трябва просто плеър да плейне филма.Другото си е ,,опция,,на 3D телевизора!!! Плеър съм препоръчал даже и такъв ,който подкарва оригинални Blu-Ray-ки.Аз няма какво да добавя и не мисля да споря с никой!!!Успех на автора!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модел не марка :)

Ами за blu-ray ще ти трябва програма. cyberlink powerdvd 13 според мен е най-доброто решение в случая но за безплатна доста ще трябва да се търси. Поне за качествена. 

За ,,подкарване,, на 3D филм не се иска никаква специална програма!!!Трябва просто плеър да плейне филма.Другото си е ,,опция,,на 3D телевизора!!! Плеър съм препоръчал даже и такъв ,който подкарва оригинални Blu-Ray-ки.Аз няма какво да добавя и не мисля да споря с никой!!!Успех на автора!!

PotPlayer наистина е доста добър. И аз го ползвам и препоръчвам, но няма тези функции. Подкарва blu-ray но няма никакви опции за 3D при такъв формат. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично за плейване на 3D използвам Cyberlink PowerDVD в комбинация с Daemon Tools.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично за плейване на 3D използвам Cyberlink PowerDVD в комбинация с Daemon Tools.

Но не е безплатна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но не е безплатна.

На този свят всичко се заплаща. Колкото до даемона- има си и безплатна версия за некомерсиално ползване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На този свят всичко се заплаща. Колкото до даемона- има си и безплатна версия за некомерсиално ползване.

Абе той демона си има и много по-добра алтернатива - Virtual CloneDrive ... ама powerDVD-то е близо 200лева... 

Извинявай,не те разбрах.Модела е NP300E5A-S02BG .

Опитай с това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега инсталирам Нивидия,ако има нещо,ще пиша.

*Сега видях поста ти,ако не стане с Нивидия ,ще пробвам с тази.

Изтеглих го-става въпрос за Free Smith.Ок е,но без да съм добавяла китайски субтитри ,то автоматично гипревежда.Знаеш ли как да го поправя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

На никого този Ваш пост нищо не говори в този форум!Мненията на  слайдерум и скалата не ви ли задоволиха интереса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На никого този Ваш пост нищо не говори в този форум!Мненията на  слайдерум и скалата не ви ли задоволиха интереса?

Просто това няма никаво отношение спрямо ,,въпроса,,на автора приятел ,ма явно той не е в час!!!Другото съм го казал!!!Единственно съжелявам,че когато искам да помогна на някой-той или нищо не вдява,или не иска да разбере.Е---каквото иска това да предприема.Само дано не се ,,подвежда,, на отговори,които нямат отношение с темата.Но---каквото си иска това да прави -никой няма да му казва какво да прави  Я ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Просто това няма никаво отношение спрямо ,,въпроса,,на автора приятел ,ма явно той не е в час!!!Другото съм го казал!!!Единственно съжелявам,че когато искам да помогна на някой-той или нищо не вдява,или не иска да разбере.Е---каквото иска това да предприема.Само дано не се ,,подвежда,, на отговори,които нямат отношение с темата.Но---каквото си иска това да прави -никой няма да му казва какво да прави  Я ;)

Правилно! Само дето си...пита. Абе няма лошо, но погледни почти всяка 3-та тема.Питащият отговаря през 10 поста, а момчетата изписват по една страница обяснения и питане за конфигурацията! Когато се регистрира човек, където и да било, има ПРЕДВАРИТЕЛНО условие. Да се е запознал с правилата на този форум , сайт или нещо такова!Лошото е и друго. Стилът на писане и по-точно на изразяване, кара колегите твърде често да гадаят като баба Ванга!Нямаше да го пиша  това и добре, че не съм на Калин на мястото! Ще си оставя ако трябва 50 човека във форума, ама да са грамотни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То няма лошо да се пита.Но и без малко инфо от друго място няма как да стане.Това е по повод,че има мнения,които тотално объркват питащия!!!А и забелязвам има ,,питания,, от ,,някой,,който преди малко се регистрирал и....вече го няма.Аз недоумявам такива,а и ме навежда на друга мисъл-каква е-ще оставя за себе си. :offtopic_s:  И да не е пълен офтопик,все пак ще се повторя,че специални програми,софтуер,или каквотои там да е не е необходимо за да се гледа 3D.Трябва файл(филм например в случая) и плеър,който да може да плейне дадения файл!!! Другото си е от ТВ.Другото са безмисленни ,,изказвания,,Който разбрал,разбрал-който не---да прави каквото иска!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама май вие наистина не четете,пък на мен ми викате ,че трябвало да прочета условията...Вие прочетохте ли ги?А моето мнение прочетохте ли?Не си тегля програми от удоволствие,телевизора ми не разпознава повечето формати,че и субтитри...Повярвайте ми,така ми е по-лесно да си пускам от лаптопа на ТВ-то,а не да се мъча да търся формати и субтитри,които ще разпознае.Това е като да се търси игла в купа сено,дето се казва.

И,да задоволиха ми интереса.Казала съм ,че вече изтеглих програма ,но имам проблем със субтитрите,които автоматично се превеждат на китайски,затова продължавам да пиша.

Не мога да свържа мненията ви с темата,говоря за мненията във 2 стр.Skalata_73 както каза,не можеш да ме накараш наистина и аз теб не мога да накарам наистина ти да се вдяваш в моето мнение.И аз не съм била в час после,ти акъл имаш,не можа ли да проумееш какъв е проблема тогава,не ви питам как да пусна филма,питам ви за програма,мнение...защо да не съм в час?И сега ще го оцветя в червено,пък тоз път белким някой като вас му обърне внимание и разбере защо се мъча с всичко това,а не че не се вдявам в мненията ви.

Крайно некоректно отношение имате,по-добре спрете да се отнасяте така,че благодарение на вас,мисля,че във форума хора няма да останат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Plamy Gerova
      Здравейте, може ли помощ за курсовата ми задача?
      съставете програма с функции за:
      а) въвеждане от клавиатурата във файл и в масив( чрез добавяне) данни за морски пътувания (до 25)- Морска гара Варна: маршрут, кораб-име, име на капитан, цени на билетите- I,II класа, брой пасажери в съответната класа, обща сума на продадените билети- през избран месец от годината.Извеждане текущото съдържание на масива(файла) на екрана.
      б) извеждане на екран данните за превозите на кораб по въведено от клавиатурата име на кораб(със запитване за справка)
      в) извеждане на екран данните за морско пътуване с най- голяма обща сума на продадени билети.
      Главна функция main()- с меня за избор на функции и проверка за състоянието та данните.Използване на локални променливи и функции с предаване на параметри. 

• от Димитър Иванов
      Здравейте!
      От известно време насам ползвам Sony xperia xa1.
      И имам слединият проблем:
      Като си отключа телефона и ми показва следното съобщение:
      "Няма поддържани приложения за този етикет, инсталирани на устройството"
      Това съобщение ми излиза след всяко отклюване на телефона и след, което на всеки десет минути горе-долу.
      Ако някой е имал същия проблем моля да сподели решение !
    • от BWB. Eclipto
      Търся помощ за курсовата си работа по програмиране, защото отсъствах близо два месеца поради операция, а не се имам с колегите си.
      задачата гласи :"Съставете алгоритъм и напишете програма за въвеждане координатите на точки и извеждане на екрана координатите на онези от тях, които не лежат в защрихованата област.Въвеждането се прекратява, когато броят на въведените точки стане най-малко М и броят на лежащите в защрихованата област стане N."

помощ!!
    • от Emkey
      Здравейте, хорица. 
      Надявам се да не бъда нападната или осмивана, затова че не съм запозната в бранша, а пускам тема за елементарни въпроси. 
      Рисувам върху големи листа хартия, предимно с въглени. Но открих програмки, с които после мога да доукрасявам рисунките си и дотолкова се вдъхнових, че бих искала някои от нещата, които нарисувам да ги занеса за принт рисунка с канава, и да си ги окача на стените в дома ми. 
      От тук идват и въпросите ми. 
      След като си завърша рисунката върху хартия, и й направя снимка, (задължително с фотоапарат)  с коя програма най-добре ще бъде обработена, така че да не й разваля качеството. И размерите какви трябва да бъдат? Като цяло ме вълнува това как трябва да процедирам, за да не съсипя качеството на снимката. И да е годна рисунката ми за такава картина. Досега съм правила снимки на рисунките ми само с тел. Със сигурност не стават за печат. И са с малко пиксели. Изобщо цялата тая работа с пиксели, формати, качество ми е непонятна. Затова искам практични съвети от специалисти  
      Много благодаря предварително
    • от plamenkolev1984
      Здравейте! Закупих си тв сони 55xe9305 преди 4 месеца. От около месец започна да прави следния проблем. През няколко дни не успявам да включа телевизора, нито от дистанционното, нито от копчето на самия телевизор. Проблема се оправя като изключа от кабела. След това при включването му, се изписва за секунди някаква грешка от сорта на С++ error. Буквално е за секунда и не успявам да прочета цялата грешка. Ако някой може да ми помогне, ще съм много благодарен!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.