Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Когато въпросът опре до Законът на Привличането, повечето хора искат да се научат как да привличат повече пари.После те се чудят как да привлекат любов, щастие и всичко останало.Но обикновено първото нещо е парите и повечето хора започват с него.

Как вие привличате парите в живота си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай така...

Публикувано изображение

В повечето случаи, дава резултат ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже виждам този M37 в заглавието, виждам и подписа какъв е, и предполагам на къде може да отиде темата, ще напомня за едно правило на форума:

1.2 Форумът да се ползва по предназначение. Той не е място за явна и скрита реклама, политическа агитация и други подобни.

Ще помоля и всички други участници, ако забележат реклама - направо да докладват, да не се чудят! Поздрави!
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато въпросът опре до Законът на Привличането, повечето хора искат да се научат как да привличат повече пари.После те се чудят как да привлекат любов, щастие и всичко останало.Но обикновено първото нещо е парите и повечето хора започват с него.

Може да привлечеш каквото си пожелаеш. Важното е да постигнеш благополучие. Това не винаги са парите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Богатството е преходно, а парите никога не трябва да стават ценност или основа цел в живота, те са само средство.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, за вашите мнения.Ще направя всичко възможно да постна полезна информация, без да спамя форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С позитивно мислене, труд и риск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проявявайте щедрост към другите без да имате очаквания да получите нещо в замяна.

Това работи. Пробвайте.

Редактирано от scepsis (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, за вашите мнения.Ще направя всичко възможно да постна полезна информация, без да спамя форума.

http://m37.biz/ M37 е лидер сред компаниите в сферта на Личностното Развитие.Ще ти помогнем да  станеш този, който искаш да бъдеш. Това не е ли , реклама или аз съм компир.Бре , аз мога да искам да бъда кон.Ти как ,ще ми помогнеш.За мен тази тема е .Без да се засягаш , върви да слушаш джаз.

Редактирано от родина (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че кой ше се мори да ти привлича пари.Намираш си жена с пари, приятели с пари и покрай тях и ти растеш :D Майтапа на страна, но съм прав.Лошото е ако няма такива хора, тогава трябва да се мориш да ги привличаш ти и става дълга и широка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привличане на парите в портфейла ви

Сега вече разбрах защо толкова бързо ми свършват парите и в края на месеца съм все на червено -

щото ги държа в антистатично пликче от платка и съм им спирал енергиите :(

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че кой ше се мори да ти привлича пари.Намираш си жена с пари, приятели с пари и покрай тях и ти растеш :D Майтапа на страна, но съм прав.Лошото е ако няма такива хора, тогава трябва да се мориш да ги привличаш ти и става дълга и широка.

Едно от най-мъдрите неща, които можете да направите е да се обкръжите с правилната среда, която ще ви позволи да растете.Тя ще държи вашата енергия и вдъхновение на високо ниво.Дори да можете да се вдъхновите сами е много по-лесно да получите вдъхновение само от хората, които ви обкръжават.Но дори и да няма такива хора на хоризонта, може да използвате друг начин.Заобиколете се с книги, аудио записи, които ще ви помогнат да учите и да се развивате.Заобиколете се с учебни материали, които ще ви помогат да растете всеки ден и да получавате удовлетворение от постигнатото.

Сега вече разбрах защо толкова бързо ми свършват парите и в края на месеца съм все на червено -

Зарадвай парите си като им купиш нов дом :)

Мисля, че нещата в статията са верни.Защо не зарадваш парите си, като им купиш един нов дом, в който да се чувстват по-комфортно и да не им се ходи никъде, а напротив да канят техни себеподобни на гости :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заобиколете се с книги, аудио записи, които ще ви помогнат да учите и да се развивате.Заобиколете се с учебни материали, които ще ви помогат да растете всеки ден и да получавате удовлетворение от постигнатото.

Остава да ни кажете от къде и срещу каква цена да си ги закупим, нали? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остава да ни кажете от къде и срещу каква цена да си ги закупим, нали? ;)

Не, няма да ви продавам нищо.Просто разискваме фундаментални въпроси, които тормозят човек от мига, в който  е станал човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, няма да ви продавам нищо.Просто разискваме фундаментални въпроси, които тормозят човек от мига, в който  е станал човек.

Озаглавил си темата "Как да привлечем повече пари?" Нали знаеш кой и кога е измислил и въвел това средство за разплащане. Ако приемем написаното от теб горе буквално, то ще излезе, че това е и момента, в който хората са станали хора (каквото и да означава това).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само аз ли не виждам смисъл в тази тема??? Не, че нещо, ама не виждам нещо полезно тук... Купете си книги?? О, я моля ви се, ако с книги се забогатяваше, както и със съветите в тях........ Леле какъв би бил живота... :D :D :D :D :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купете си книги?? О, я моля ви се, ако с книги се забогатяваше, както и със съветите в тях........ Леле какъв би бил живота... :D :D :D :D :D

Не с кои да е книги, а с тези, които автора на темата, ще ти предложи :angry:  Седи си невеж и беден, като се подиграваш :speak:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно от най-мъдрите неща, които можете да направите е да се обкръжите с правилната среда, която ще ви позволи да растете.Тя ще държи вашата енергия и вдъхновение на високо ниво.Дори да можете да се вдъхновите сами е много по-лесно да получите вдъхновение само от хората, които ви обкръжават.Но дори и да няма такива хора на хоризонта, може да използвате друг начин.Заобиколете се с книги, аудио записи, които ще ви помогнат да учите и да се развивате.Заобиколете се с учебни материали, които ще ви помогат да растете всеки ден и да получавате удовлетворение от постигнатото.

Шегувах се това за средата, но наистина е вярно.А иначе сериозно-привличам ги с медитация, колкото и странно да ви се струва.Не съм будист.С медитация и правилно планиране е лесно да спечелиш пари.Важното е да ти остава време и за другото от живова.Например, ако нямаш време да играеш с децата си- парите не си заслужават.

Шегувах се това за средата, но наистина е вярно.А иначе сериозно- привличам ги с медитация, колкото и странно да ви се струва.И не приличам на будист :D  Но с медитация и правилно планиране е лесно да спечелиш пари.Важното е да ти оства време и за другот от живота.Например, ако нямаш време да си играеш с децата- парите не си заслужват.

Редактирано от gatuzo78 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко е шизофренично да си отговаряш сам в темите... Да не говорим и, че в този форум не се толерира мултиакаунтинга... Избери си 1 акаунт - gatuzo78 или M37_Unseen и другия да ти го затваряме...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С 2 акаунта се привличат още повече пари..... :dollars:, а пък ний дет му са подиграваме :begging:

Редактирано от Мама не горюй (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не говорим и, че в този форум не се толерира мултиакаунтинга...

Не, това направо е за БАН. Да се използват няколко потребителски имена, за да изглежда на пръв поглед, че различни хора проявяват интерес, а всъщност да е опит за измама от една и съща персона не трябва да се толерира.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.