Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Искам да си взема нов компютър за около 850 лева. Та съм се спрял на следната конфигурация искам да кажете дали е добре подбрана.Компютъра ще се използва за Интернет филми и игри като фифа 13(14) ,формула 1 2012, call of duty 3(4) и подобни. Ето и следната конфигурация.Не съм избрал точно магазин за това няма директен линк към следните компоненти.

Дънна платка:GB B75M-D3V/B75/LGA1155
Процесор :i3 - 3220- 3.3GHz/3MB/VGA/BOX
Памет : 4GB DDR3 1600 ADATA
Твърд диск :500G SG SATA 6G/7200/3Y WARR
Видео карта :SAPPHIRE HD7770 GHZ EDIT 1GD OC
Захранване :CM TM300W/420 PFC
CD-ROM:LG GH24NS95 DVD RW SATA BLACK

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядай:

Обща стойност - 847.37 лв. с ДДС

Сложил съм ти по-хубаво дънце и видеокарта от посочените от теб!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GB B75M-D3V /B75/LGA1155

I3-3210 3.2GHZ/3MB/LGA1155/BOX

4G DDR3 1600 GEIL /BULK

1T SG SATA 6G/7200/64M

PALIT GTX650TI BOOST 2GB D5

CM K280 W/ELITE 500W

Общо 859лв.

Този сайт от скоро се коментира във форума , цените са много добри ,надявам се всички предложени части са налични и на цените който са описани в сайта.

Редактирано от playalistic (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я да ги отвеем тия i3-чици...

500GB TOSHIBA SATA 6G/7200/32M
GB HD7790 2GB GV-R779OC-2GD
4GB DDR3 1600 A-DATA
AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+
GB 970A-DS3 / AMD970/ AM3/+
CM K350 W/600W PSU
Обща стойност - 852.12 лв. с ДДС

п.с. Тоя лидер да не е "оня" Лидер... ?

Редактирано от baikolio95 (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали сте хитри, а? Никой не слага записвачка, все пак е 30лв. и тогава сметките ви не излизат!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали сте хитри, а? Никой не слага записвачка, все пак е 30лв. и тогава сметките ви не излизат!

Ами тия 30лв. и да ги добавиш, няма да ти стигнат и за по-добрата видеокарта с 2ГБ...с 3лв., да не говорим за процесор или друго съществено. :P

Редактирано от baikolio95 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това сме сложили 2 пъти по-голям хард като обем и по-бърза видео карта ,а уиндоуса може да се качи от флашка!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То за флашката ясно, но все си мисля, че на обикновения потребител му е нужна записвачка! Я кажете ако автора реши да си купи оригинална игра на диск(каквото всъщност е нормално да правят всички, а не само да се вземат пиратки) на пръста си ли ще го върти?! Та за мен е правилно като се предлага дадена конфигурация тя да е пълна пък хората пускащи теми със запитване сами ще си преценят какво точно да вземат! Или най-малкото да се упомене, че даден компонент не е включен в цената! И аз в момента много рядко използвам записвачката, но все пак ми се налага!

П.П. Бай Кольо, я да видим дали няма да стигнат парите за по-добрата видеокарта, ако извадим записвачката!

Обща стойност - 848.99 лв. с ДДС
Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То за флашката ясно, но все си мисля, че на обикновения потребител му е нужна записвачка! Я кажете ако автора реши да си купи оригинална игра на диск(каквото всъщност е нормално да правят всички, а не само да се вземат пиратки) на пръста си ли ще го върти?!

То ако му е нужна ще си каже, че му трябва... Да е прочел правилата на този раздел преди да пуска тема? И най-немислимото е днешно време да си купиш игра НА ДИСК... Steam за какво са? Така играта няма да ти се драска и да си играеш да вкарай искарай със записвачката ;) Инсталираш 1 път Сteam, вкарваш си кейгена от играта дърпаш си играта и си играеш свободно вовеки :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То ако му е нужна ще си каже, че му трябва... Да е прочел правилата на този раздел преди да пуска тема? И най-немислимото е днешно време да си купиш игра НА ДИСК... Steam за какво са? Така играта няма да ти се драска и да си играеш да вкарай искарай със записвачката ;) Инсталираш 1 път Сteam, вкарваш си кейгена от играта дърпаш си играта и си играеш свободно вовеки :)

Да, обаче какви са цените в Steam, знаеш ли? Аз онзи ден исках да изтегля на малкия една игра от там и знаеш ли какво се получи? Еми поръчах си я на диск за двойно по-малко пари! С генератори на ключове не се занимавам! 

П.П. Я погледни поста на питащия! В неговата примерна конфигурация има записвачка! Ама всички бързаме да даваме мнения ей така!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То за флашката ясно, но все си мисля, че на обикновения потребител му е нужна записвачка! Я кажете ако автора реши да си купи оригинална игра на диск(каквото всъщност е нормално да правят всички, а не само да се вземат пиратки) на пръста си ли ще го върти?!

Повечето игри вече излизат в електронен формат в $team. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, обаче какви са цените в Steam, знаеш ли? Аз онзи ден исках да изтегля на малкия една игра от там и знаеш ли какво се получи? Еми поръчах си я на диск за двойно по-малко пари! С генератори на ключове не се занимавам! 

П.П. Я погледни поста на питащия! В неговата примерна конфигурация има записвачка! Ама всички бързаме да даваме мнения ей така!

Колеги в известен смисъл и двамата сте прави.Първо искам да отбележа,че не съм привърженик на дигитални копия,в днешно време има твърде много зловреден софтуер и няма гаранции дали ще сложиш на компютъра такъв след инсталирането на играта.Цените на PC заглавията в България са завишени,това е факт.Съществуват само няколко фирми официални вносители и поради тази причина правят каквото си искат.Почти всички нови игри могат да се закупят от чужбина на по-ниски цени.Колкото до Steam, при тях периодично правят промоции и сериозни намаления.Има заглавия,които се продават с 70-80% намаление от първоначалната обявена цена,но за да уловите точния момент трябва да се проверява постоянно. ;) Както се казва "Врага дебне да е...е "

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги в известен смисъл и двамата сте прави.Първо искам да отбележа,че не съм привърженик на дигитални копия,в днешно време има твърде много зловреден софтуер и няма гаранции дали ще сложиш на компютъра такъв след инсталирането на играта.Цените на PC заглавията в България са завишени,това е факт.Съществуват само няколко фирми официални вносители и поради тази причина правят каквото си искат.Почти всички нови игри могат да се закупят от чужбина на по-ниски цени.Колкото до Steam, при тях периодично правят промоции и сериозни намаления.Има заглавия,които се продават с 70-80% намаление от първоначалната обявена цена,но за да уловите точния момент трябва да се проверява постоянно. ;) Както се казва "Врага дебне да е...е "

Съгласен съм, пък и $team няма да си позволят да наблъскат вируси ви игрите...Айде моля ви се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да видя един пример. Една игра на диск и същата в стийм каква им е разликата?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eйиии, голям проблем станаха тия 27лв. ... Ако ще се издребнява толкова, то трябва да се включат и куриерските разходи, и SATA кабела и болтчетата за писачката...

Виждате, че бюджетите са ориентировъчни, и едни 27лв. винаги могат да се добавят от автора, ако реши че му е нужна.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eйиии, голям проблем станаха тия 27лв. ... Ако ще се издребнява толкова, то трябва да се включат и куриерските разходи, и SATA кабела и болтчетата за писачката...

Виждате, че бюджетите са ориентировъчни, и едни 27лв. винаги могат да се добавят от автора, ако реши че му е нужна.

А бре какви кабели, какви болтчета?!  Всяка кутия си има болтчета, а всяко дъно по 2 сата кабела! Никой не издребнява, просто гледам да съм обективен! Ей значи, не падаш по гръб, и само бисери ръсиш! :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както и да е, аз твърдо отказвам да калкулирам задължително оптични устройства, освен ако автора не го заяви изрично. :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както и да е, аз твърдо отказвам да калкулирам задължително оптични устройства, освен ако автора не го заяви изрично. :no-no:

Еми твоя воля, никой не те кара насила! Междудругото точно в тая тема автора го е заявил!

Здравейте!Искам да си взема нов компютър за около 850 лева. Та съм се спрял на следната конфигурация искам да кажете дали е добре подбрана.Компютъра ще се използва за Интернет филми и игри като фифа 13(14) ,формула 1 2012, call of duty 3(4) и подобни. Ето и следната конфигурация.Не съм избрал точно магазин за това няма директен линк към следните компоненти.

Дънна платка:GB B75M-D3V/B75/LGA1155
Процесор :i3 - 3220- 3.3GHz/3MB/VGA/BOX
Памет : 4GB DDR3 1600 ADATA
Твърд диск :500G SG SATA 6G/7200/3Y WARR
Видео карта :SAPPHIRE HD7770 GHZ EDIT 1GD OC
Захранване :CM TM300W/420 PFC
CD-ROM:LG GH24NS95 DVD RW SATA BLACK

Ето!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми твоя воля, никой не те кара насила! Междудругото точно в тая тема автора го е заявил!

То с тоя автор няма никаква комуникация. Изплющял си е темата и я е за***л, а ние си правиме седянката без него...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То с тоя автор няма никаква комуникация. Изплющял си е темата и я е за***л, а ние си правиме седянката без него...

Просто не съм сядал 1 ден на компютъра... А "XECUTIONER" е прав все пак в моята примерна конфигурация има записвачка логично да искам да има записвачка! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто не съм сядал 1 ден на компютъра... А "XECUTIONER" е прав все пак в моята примерна конфигурация има записвачка логично да искам да има записвачка! 

Като няма предварително опоменато изобщо не е логично да има записвачка - няма гадатели тука за да знаем за какво ще се използва записвачката!

Ако е само за инсталиране на операционна система, ако мислиш малко по-разумно ЛОГИЧНО е да не взимаш записвачка.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами вземи си тогава по-слаби компоненти заради тая велика записвачка, щом не може да се надхвърля бюджета и трябва да има записвачка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това сме сложили 2 пъти по-голям хард като обем и по-бърза видео карта ,а уиндоуса може да се качи от флашка!

А игрите на дискове могат ли да се играят от флашка? 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста хора имат и колекция с филми и музика. Всъщност някой дават пари дори за Блу-Рей записвачки.

Естествено за да не реже друго може да устиска известно време без записвачка докато събере 28 лв. и си купи. 

Лошото е че рядко се смята и доставката която е още толкова та реално конфигурациите които предлагаме обикновено излизат + 60 лв.

Количка

Публикувано изображение

пс. Ако се сложи HD7790 стават 843 лв. и се уплътнява бюджета но не остават пари за доставката - Количка.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.