Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Kosio101

Проблем с Java

Препоръчан отговор

здравейте!Имам пробем с Java не ми отварч нищо!Дава ми тази грешка :

Java™ Platform SE binary has stopped working

Problem signature:   Problem Event Name:  BEX   Application Name:  javaw.exe   Application Version:  7.0.250.17   Application Timestamp:  51c4b3ff   Fault Module Name:  unknown   Fault Module Version:  0.0.0.0   Fault Module Timestamp:  00000000   Exception Offset:  00000110   Exception Code:  c0000005   Exception Data:  00000008   OS Version:  6.1.7600.2.0.0.256.1   Locale ID:  3082

молч ако нчкой е имал същич проблем да ми помогне!Благодарч предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте!Имам пробем с Java не ми отварч нищо!Дава ми тази грешка :

Java™ Platform SE binary has stopped working

Problem signature:   Problem Event Name:  BEX   Application Name:  javaw.exe   Application Version:  7.0.250.17   Application Timestamp:  51c4b3ff   Fault Module Name:  unknown   Fault Module Version:  0.0.0.0   Fault Module Timestamp:  00000000   Exception Offset:  00000110   Exception Code:  c0000005   Exception Data:  00000008   OS Version:  6.1.7600.2.0.0.256.1   Locale ID:  3082

молч ако нчкой е имал същич проблем да ми помогне!Благодарч предварително

Деинсталирате текущата джава, теглите от тук нова: http://java.sun.com и инсталирате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кое по-точно трябва да истегля??има много неща и не разбирам много от тези неща :( на старич ми лаптоп всичко ми вървеще без никакви проблеми и сега скоро си купих нов и джава не ми тръгва :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се ,че сега ще се ориентираш .Клик 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се ,че сега ще се ориентираш .Клик 

това е,че вече 30 пъти я инсталирам от там и все същото!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

1) Колко битова Ви е системата ? 32 или 64 ? Има значение, защото binary-тата зависят от това.

2) Грешката, която Ви показва кога се получава - когато използвате browser, когато пускате development среда (Eclipse, NetBeans, Android Studio, etc.)

3) Как ползвате Java - разработвате програми или просто когато работите с browser ?

Отговорите на тези 3 въпроса ще помогнат много.

Поздрави !

Edit:

JDK 7 (Development Kit-a. Избирате дистрибуцията, спрямо версия на OS и типа ѝ - 32 или 64 битова.)

JRE 7 (Runtime среда за java приложения. Избирате дистрибуцията, спрямо версия на OS и типа ѝ - 32 или 64 битова.)

ЗАБЕЛЕЖКА:

Преди да инсталирате нова версия, освен деинсталиране, трябва да изчистите ръчно останали папки в Program Files директориите (ако ползвате Windows).

Също така е добре да мине и почистване на регистрите, че и там има някакви параметри, които се пазят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

системата ми е 32bit искам да отворя едно приложение,което e s file name .jar  но каквото и да искам да отворя със джава ми дава тази грешка

на стария ми лаптоп бях със ХР и нямах никакви проблеми с това!Сега с тази 7-ца имам не разбирам какъв е проблема

Здравейте,

1) Колко битова Ви е системата ? 32 или 64 ? Има значение, защото binary-тата зависят от това.

2) Грешката, която Ви показва кога се получава - когато използвате browser, когато пускате development среда (Eclipse, NetBeans, Android Studio, etc.)

3) Как ползвате Java - разработвате програми или просто когато работите с browser ?

Отговорите на тези 3 въпроса ще помогнат много.

Поздрави !

Edit: JDK 7.0 (Development Kit-a. Избирате дистрибуцията, спрямо версия на OS и типа ѝ - 32 или 64 битова.)

ЗАБЕЛЕЖКА:

Преди да инсталирате нова версия, освен деинсталиране, трябва да изчистите ръчно останали папки в Program Files директориите (ако ползвате Windows).

Също така е добре да мине и почистване на регистрите, че и там има някакви параметри, които се пазят.

никъде няма за 32бит !!!! само за 64 и 84

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

системата ми е 32bit искам да отворя едно приложение,което e s file name .jar  но каквото и да искам да отворя със джава ми дава тази грешка

на стария ми лаптоп бях със ХР и нямах никакви проблеми с това!Сега с тази 7-ца имам не разбирам какъв е проблема

x86 трябва да изтеглите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Как става това собственоръчно почистване на регистрите? И аз имам проблем с Java, преинсталирах я, но ми струва че някъде още нещо трябва да изтрия. Благодаря за информацията. Здравейте! Как става това собственоръчно почистване на регистрите? И аз имам проблем с Java, преинсталирах я, но ми струва че някъде още нещо трябва да изтрия. Благодаря за информацията. Здравейте! Как става това собственоръчно почистване на регистрите? И аз имам проблем с Java, преинсталирах я, но ми струва че някъде още нещо трябва да изтрия. Благодаря за информацията. Здравейте! Как става това собственоръчно почистване на регистрите? И аз имам проблем с Java, преинсталирах я, но ми струва че някъде още нещо трябва да изтрия. Благодаря за информацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Как става това собственоръчно почистване на регистрите? И аз имам проблем с Java, преинсталирах я, но ми струва че някъде още нещо трябва да изтрия. Благодаря за информацията.  

Какъв ви е проблема, пробвахте ли да инсталирате последната версия, но изтеглена от сайта на Оракъл?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, пробвах. И когато трябваше да използвам програмата ми излезе едно съобщение, че за моя сигурност Java .... е блокирано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, пробвах. И когато трябваше да използвам програмата ми излезе едно съобщение, че за моя сигурност Java .... е блокирано.

кой ви изкарва това съобщение, какво виждате в event логовете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Апликацията е блокирана за ваша сигурност

Втори път: кой, кое приложение ви дава този надпис. Каква е ОС, от къде теглите джава, антивирусна и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

първо пробваш да забраниш UAC user account control, ако не е достатъчно

трябва да ползваш по стара java... с нова по никакъв начин няма да подкараш програмата... най добре виж на стария лаптоп коя е версията на java и инсталирай нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Операционната ми система е Windows, Java тегля от оракъл, съобщението ми го дава когато влизам в профила ми в соц осигуряване в чужбина Забранено е Uac и пак не става. Java 7 съм изтеглила в момента. Коя да изтегля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Операционната ми система е Windows, Java тегля от оракъл, съобщението ми го дава когато влизам в профила ми в соц осигуряване в чужбина

Значи съобщението ви се появява в броузера. Прочетете точно коя версия на джава се изисква от този портал и инсталирайте нея, скоро колега имаше проблем с това че имаше инсталирана 1.6 а сайта искаше 1.7 и то конкретна версия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cilcon се казва програмата Да, 7 пише като препоръчана, и в браузъра излиза Java е дезактивирана. Как се активира?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cilcon се казва програмата Да, 7 пише като препоръчана, и в браузъра излиза Java е дезактивирана. Как се активира?

tools->Add-ons е във firefox, намирате джава плъгина, има бутон enable

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не всички jar фйлове са за отваряне. Да не се мъчеш да си моднеш minecraft-а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Операционната ми система е Windows, Java тегля от оракъл, съобщението ми го дава когато влизам в профила ми в соц осигуряване в чужбина Забранено е Uac и пак не става. Java 7 съм изтеглила в момента. Коя да изтегля

да беше казала по рано, за българските страници слагаш java 7 update 17, след нея са се пръкнали 2 боклука (в които има генeрални промени), с които НАП и други bg страници не работят за сега... http://www.oldapps.com/java.php?old_java=11930 или по стара и после отказваш ъпдейтите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.