Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Стъпил на дъното

Предложение за ново правило

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги предлагам едно правило, което трябва да се добави задължително, та по-точно на всяка една пусната тема, за предлагане на даден продукт, след като сме му предложели, то конфигурация, то печка, то климатик, то видео карта, процесор и т.н. задължително да пуска снимка на продукта като му е дошъл, защо предлагам това, ами защото постоянно се пускат фалшиви теми, не знам и аз с каква цел, всички се опитваме да помогнем, а някакъв си ни прави на пионки, нека това влезе в сила или нещо подобно, защото толкова труд от всички нас за предложенията, за обясненията и накрая автора на темата или изчезне, или повече не пише, та затова предлагам това, искам мнение, критики, може нещо подобно да е, но да влезе в сила, е вие сте :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние пък сме, да се дава и телефонен номер за връзка преди пускане на нова тема :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То сегашните правила не се спазват, ти ново предлагаш. :P Как ще го накараш да покаже снимки ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги предлагам едно правило, което трябва да се добави задължително, та по-точно на всяка една пусната тема, за предлагане на даден продукт, след като сме му предложели, то конфигурация, то печка, то климатик, то видео карта, процесор и т.н. задължително да пуска снимка на продукта като му е дошъл, защо предлагам това, ами защото постоянно се пускат фалшиви теми, не знам и аз с каква цел, всички се опитваме да помогнем, а някакъв си ни прави на пионки, нека това влезе в сила или нещо подобно, защото толкова труд от всички нас за предложенията, за обясненията и накрая автора на темата или изчезне, или повече не пише, та затова предлагам това, искам мнение, критики, може нещо подобно да е, но да влезе в сила, е вие сте :)

Предлагам ти по-лесният вариант - спри да предлагаш каквото и да е, след като си стигнал до този извод. Лично аз, съм спрял с тези неща от доста време по същите причини. Който има време и нерви да си предлага активно, докато му писне и на него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам ти по-лесният вариант - спри да предлагаш каквото и да е, след като си стигнал до този извод. Лично аз, съм спрял с тези неща от доста време по същите причини. Който има време и нерви да си предлага активно, докато му писне и на него.

Е, по тоя начин се упражняват някои хора. Иначе изоставаш от новините при хардуера. Всеки ден излиза нещо ново и ако една седмица не предлагаш, на следващата вече може да не си актуален. Тук има един колега, дето е спрял да бъде актуален от поне 3 години, та все още си предлага Феномчетата като най-добрите. 

ПП: А по темата ще кажа нещо. Сигурно половината от тия, които купуват нещо, препоръчано тук, се сблъскват с проблеми при монтажа или проблеми с транспорта. От тая гледна точка предпочитам никой да не се "хвали" какво е купил, защото не е ясно доколко има познания по сглобяване на чарколяци и доколко сглобените от някоя фирма чаркове, не са дефектирали по време на транспорта. Няма нужда да прехвърля неволите си на други хора, дали му добри препоръки, но някъде по пътя на сглобяването нещо се е объркало - дали чисто физически или нещо в главата на пишман майстора. Ако има все пак нещо, което може да се направи, то е тия дето пускат теми за конфигурациии, да плащат по някой лев в полза на тоя сайт. Ей затова може да се помисли. Един СМС 2.40 лева и пускаш тема за нови чаркове. Да видим тогава колко фейк теми ще има :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прави сте, не помислих за това, може да заключват темата, колегите. Благодаря, че се аргументирахте и ме накарахте да се откажа, защото не помислих за тези, неща които казахте, та сте прави. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защо предлагам това, ами защото постоянно се пускат фалшиви теми, не знам и аз с каква цел

Че то е очевидно защо се пускат. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За пари няма как да стане номера. Това ще предизвика приличен отлив в посока на конкуренцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За пари няма как да стане номера. Това ще предизвика приличен отлив в посока на конкуренцията.

Ами давай тогава да пускаме по една гола мадама във всяка тема, та да има прилив от конкуренцията :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами давай тогава да пускаме по една гола мадама във всяка тема, та да има прилив от конкуренцията :P

Ако не бяха премахнали съответната секция - защо не :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само ще добавя, че преди да сменя старата бракма, в продължение на около една година, лично съм пуснал поне 5-6 теми с въпроси за конфигурация или лаптоп. Предложени ми бяха много актуални модели и изказани мнения за и против, за което благодаря на колегите. След дълго размишляване се спрях на лаптоп Asus Х55А-SX197, който ми върши идеална работа за ежедневните неща /интернет, музика, филми/. Радвам се, че мога да играя NFSUndreground 2 и си убивам времето понякога. По този повод мисля, че темите не са фалшиви. Много хора четат и обмислят какво да си купят. Компютърът не е стока, която можеш да сменяваш често. Отделен е въпроса, че във форума има хора, които повтарят едно и също. Много хора търсят лаптоп, който да замени настолния и да може да подкарва по-новите игри без да насичат. Не им дреме на каква резолюция и с колко FPS. Просто да вървят гладко. Много се отплеснах. Лека нощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не бяха премахнали съответната секция - защо не :)

кво като са я махнали - е спойлер има

:ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.