Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,
От няколко дни имам проблем с лаптопа ми (Sony VAIO със Windows 8 ).
Когато се опитам да отворя Локален диск (C ми се изписва: C:/ не е достъпна.Достъпът е отказан.Моля ви помогнете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава може би харда е сдал багажа..

Нали трябва да се пише нещо ! Тука кой чул не дочул и съвети дава.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж дяловете или форматирай. Не ми се вярва да е сдал багажа, щото иначе не би трябвало да зарежда OS щото и тя реално погледнато е на харда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти сега с твоето мнение нищо не каза ?!

По добре нищо да не кажа от колкото да ръся глупости от материя която ми е далечна. В едно съм сигурен обаче че не е от диска.

Не мога да форматирам .

Дава ми-Този том не може да се форматира  :ohmy:

Ами С: малко трудно ще го форматираш под win8 !!! Добре че програмистите са го предвидили и забранили като опция че после не може да си заредиш ОС.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форматирай, изтрии всички дялове, направи си нови , инсталирай си нова ОС. Като преди това важните неща си ги запази на флашка ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай, да влезеш през сейф моде

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форматирай, изтрии всички дялове, направи си нови , инсталирай си нова ОС. Като преди това важните неща си ги запази на флашка ...

Ей не се спря. Само формати в главите ви. Форматира се веднъж преди и инсталация само.

Аз първо бих пробвал с рестарт !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде да млъкнеш ? И кво да рестартира, човека има проблема от няколко дена, а дори и да не е рестартирал, представи си ,че като го рестартира, после няма да се включи ОС-а ... ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам да с е въздържате от нарушение на 2.5, 2.7 и 2.8 !

Към автора - опитайте този метод: http://www.techsupportforum.com/forums/f217/solved-local-disk-c-is-not-accessible-access-is-denied-643496.html

ЕДИТ: Да добавим и 2.5.

Редактирано от Bily-79 (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирай OS като направиш нови дялове на харда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре го занеси на сервиз да го видят , лаптопа в гаранция ли е още ? Ако да, отиди в гаранцията да го видят ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде да млъкнеш ? И кво да рестартира, човека има проблема от няколко дена, а дори и да не е рестартирал, представи си ,че като го рестартира, после няма да се включи ОС-а ... ?!

Виж сега майна ! Аз не знам от колко дена човека има проблем, не съм врачка. Но те прецених веднага че си абсолютна 0 (НУЛА) в тази материя. Особено и като заваляха съвети за формати. Човека най вероятно е с OEM и разполага с рековери партишан за крайни ситуации.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

От няколко дни имам проблем с лаптопа ми (Sony VAIO със Windows 8 ).

Когато се опитам да отворя Локален диск (C ми се изписва: C:/ не е достъпна.Достъпът е отказан.Моля ви помогнете

на това му се казва липса на права... не знам как ги правите тези номера , но ми дойде компютър в такова състояние и точно с лайняндоус 8...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с лайняндоус 8...

+ 1

Какво ли ще бъде следващото отроче за деца на MS Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги не се карайте. Няма смисъл. Така като гледам и постващия няма опит. Нека да каже с какъв профил тръгва Windows 8. Ако не е с административни права, може да има забрана да достъпва дял С. Може да е инсталирал, той или някой друг ( ако използва и друго лице компютъра) програма, която да забранява достъпа до този дял.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+ 1

Какво ли ще бъде следващото отроче за деца на MS Публикувано изображение

Не случайно Windows е най използваната ОС в света. Нима искаш хората да ползват Linux която дори няма графична среда или пък Mac за която просто „нямам думи“ с всичките и дразнещи епълски номера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.