Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте. Момиче на 18 съм. Преди 3 години се запознах с едно момче, докато гостувах при моя братовчедка на морето. Оттогава всяко лято прекарваме тримата заедно по седмица-две. Първата година не се случи нищо особено. Тогава не го харесвах, възприемах го просто за приятел. Но при останалите две лета положението стана по-друго. Той започна да се държи различно с мен. Прегръщаше ме, сядаше плътно до мен при всеки удобен случай, давал ми е суичера си не веднъж, държеше се мило, като същински кавалер. Говореше неща, които малко по малко ме накараха да се влюбя в него. Създаваше усещането, че ме харесва, че за него съм нещо повече от останалите. Обаждал ми се е по телефона, подарявал ми е подарък за рожденния ден, без дори да съм го канила (тъй като тогава не го празнувах)...  Къде е проблемът? Всеки път, когато тези 1-2 седмици минат и ние се върнем обратно в реалността (живеем в 1 и същи град), нещо сякаш се променя, започва да се държи някак по-хладно и отчуждено. 

Бяхме поканени на рожден ден на един общ приятел. В интерес на истината обмислях да му призная чувствата си. Но действията му направо разбиха сърцето ми. През цялото време сякаш ме игнорираше, занимаваше се с някакво друго момиче (с което след рд-то не си е говорил нито веднъж). След тази вечер аз бях жестоко наранена. Ние до този момент си бяхме писали много често в скайп, но аз тогава спрях. Сякаш всички топли чувства се смразиха. Измина зимата и дойде новото лято. Отново бях при братовчедка си и той дойде. Първоначалната ми резервираност, старанието ми да съм настрана от него, всичко това рухна... Той отново се беше превърнал в онзи човек, в когото се влюбих, само че този път имаше още повече такива "намеци".  Върнахме се обратно и отново се държеше леко странно. Пращаше ми някакви цитати от песни, но не знам дали да ги приема като някакъв знак, или не...  Няколко пъти се е случвало както си пишем и изведнъж да ми каже "дразниш ме", "не е зле да ме оставиш намира". Според мен е бъзик , но ... Що за шега е това?! Да не би да се опитва да ме отблъсне? Аз досега не съм правила никакви целенасочени намеци, че го харесвам, но според мен ми личи в самото ми поведение.... Трудно ми е да го разбера - защо в един момент е студен, а в друг пълната противоположност?! Дали има някаква възможност да ме харесва?

Редактирано от smile_to_me (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

играе си с тебе - зарежи го тоя боклук

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

играе си с тебе - зарежи го тоя боклук

Мале колко си черногледа ... ми хубавите работи бавно стават. Ама вие си мислите че всички мъже са леки !

Направо да му звъни и да го кани да и оправи компютъра или нещо подобно и ако пак не свършат работа тогава вече е изгубена кауза.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайди е права. Изобщо не се занимавай с него.

Игнорирай го като се прави на интересен. Не взимай на сериозно тези неща.

Опростявай отношенията си с хората, а не ги усложнявай излишно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че описваш мен.. Не се впрягай наистина, възрастта Ви е такава, че при възможност ще ги сменя/ш като носни кърпички. Е това зависи и много от личността която си, но това е лично мое мислене. Ще те защитя, по - добре недей се захващай с него. Щом на морето е имало нещо като флирт, а след това на рожденият ден не ти е обръщал внимание, това означава, че просто търси "развлечение" или е "женкар".  Мен лично, като ме заряза първото ми гадже, не знам дали от злоба или ревност,но с всяко следващо(4-5-6) съм се държал все едно не ми пука толкова. :whist:  Мисля, че това ми е първи пост в такава тема, и ти отговорих единствено и само защото нещо отвътре ме "бодна" да ти споделя еднаквостта от героя в темата ти и Аз.  :huh:   

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали си играе или се прави на интересен,
/май и на двамата им се иска, ама не им стиска/
но израза "- зарежи го тоя боклук" направо ме разби.
Човека може и да е стойностен, понеже нито съм го видял
нито съм го чул за да го преценя.
Обаче съм сигурен че сега ушите на smile_to_me кънтят "- зарежи го тоя боклук"
Все едно някой да каже че сестра ми е к*рва а аз, да обяснявам че нямам сестра.
Но иначе изказването на haidukpikaso е култово.Поздравления! :wink12: 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мале колко си черногледа ... ми хубавите работи бавно стават. Ама вие си мислите че всички мъже са леки !

Направо да му звъни и да го кани да и оправи компютъра или нещо подобно и ако пак не свършат работа тогава вече е изгубена кауза.

не съм черногледа - дърта кучка с опит съм

и тоз филм съм го гледала и съм играла у него даже и вече го знам

:D

и какво я подкокоросваш па ти - да си направи лайнцето кефа и нея после още повече да я боли

аз гледам да й спестя тая болка капиш ?

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията, които дадохте, но искам да подчертая, че този човек не е поредния кретен, който търси внимание. Имах възможност да го поопозная и знам, че той дава всичко за приятелите и семейството си, грижовен, отговорен, сериозен към обещанията, които дава. Не мисля, че е някой, който би ме наранил целенасочено, разигравайки ме. По-скоро не осъзнава, че имам чувства към него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията, които дадохте, но искам да подчертая, че този човек не е поредния кретен, който търси внимание. Имах възможност да го поопозная и знам, че той дава всичко за приятелите и семейството си, грижовен, отговорен, сериозен към обещанията, които дава. Не мисля, че е някой, който би ме наранил целенасочено, разигравайки ме. По-скоро не осъзнава, че имам чувства към него.

не осъзнава - тия на шапката ми ги разправяй душа

"дразниш ме", "не е зле да ме оставиш намира" - така си говори ли, може би

все пак ти си избираш - дали да страдаш или да потърсиш човек, който наистина да те заслужава и цени, а не да те прави на маймуна без извинение като тоя

но така или иначе ти си си хлътнала до ушите и кой каквото и да ти говори за него все ще ти е розов и миличък през очите ти та

изживей си я тръпката, дори и да те нарани

успех в сложната наука Любов

:cool:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Любов, любов сварен картоф разрежеш го, а той суров.

Момата търси съвети, как да му се хареса. :rolleyes:  А това, че я отблъсква, има жени  който това ги побърква...

Пък и монетата има две страни. :)

Редактирано от Blue ':^) (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро не осъзнава, че имам чувства към него.

То, че имаш чувства, демек че от три години си безнадежно влюбена в него, е ясно. Въпросът е дали той има чувства към теб. Имал съм случай преди години, когато една колежка се беше влюбила в мен. Къде от суета, къде от глупост поддържах някакви надежди в нея. Но тя тълкуваше поведението ми по друг начин. И беше изпаднала в положение подобно на твоето. Накрая имахме откровен разговор и трябваше да и кажа, че искам да сме само приятели и подобни бла-бла. Нараних я, разбира се, и после ми беше кофти. Сега мъничко съм поумнял и не бих изпаднал в такава ситуация... Случаят ти може и да е подобен.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде от суета, къде от глупост поддържах някакви надежди в нея. Но тя тълкуваше поведението ми по друг начин.

а - те ти го ключа за палатката

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда... Може би,ако нямах страха, че ще го изгубя като приятел, щях да му кажа всичко, ей така, за да ми олекне..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а - те ти го ключа за палатката

Мда, на това ми прилича работата, ако съдя от написаното до тук.

Мда... Може би,ако нямах страха, че ще го изгубя като приятел, щях да му кажа всичко, ей така, за да ми улекне..

Бе, де да знам. Не съм ти, но по-добре да ти олекне, отколкото да се тормозиш още три години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията, които дадохте, ...

Добрата новина е, че момчето е много сериозно. Проблемът му обаче идва от влиянието върху него на обкръжението му. Пояснявам, той има много положително мнение за теб и чувства вътрешно че сте направени един за друг, приятно му е да е в твоята компания, когато е сам вкъщи си мисли за теб и си мечтае да можете да сте заедно и да сте неразделни.

Но, има едно голямо НО.

Някаква по-възрастна от него жена която му е много близка ( нещо като роднина ) и която за него е модел на съвършената дама, има негативно отношение към момичета като теб. Просто онази му го показва и обяснява с откъслечни примери, че такиви момичета като теб са проблемни за семеен живот. И той човекът й вярва и не смее да тръгне открито с теб, заради влиянието на онази жена върху него. Един вид, страх го е да не се изложи пред нея, да не почне оная да го осъжда че прави лош избор и такиви неща.

Значи сега, твоята задачка е да му помогнеш да превъзмогне този негов страх от мнението на обкръжението му. Никакви чувства няма да му декларираш устно, имаш право само да му ги показваш с поведението ти, че той е важен за теб и че ти е приятно да сте заедно. Трябва търпеливо да изчакаш той да се чуди как да ти обяснява че има чувства към теб. Иначе ще развалиш работата. Започвай яко с комплиментите, за каквото се сетиш все го хали. Ти като дама имаш право да забележиш че новият му пуловер много му отива и му го казваш, ама с една широка усмивка и го оглеждаш все едно че ще го купуваш за съпруг. Трябва човекът да усети че му се радваш истински. Даже и грозен пирсинг да си забоде по лицето, ти го хвалиш и проявяваш много голям интерес към това, защо точно такъв модел е избрал и го изслушваш дълго да си излее душата, що на него му е дошла такава тъпа идея в главата. Друга печеливша стратегия е да се интересуваш от нещата които на него са му интересни, дори те на теб да са ти скучни. А когато нищо не разбираш от някое негово хоби, ами тогава го разпитвай да ти обяснява, все едно че ти е много интересно. Ще трябва обаче доста да се понапрегнеш и да се информираш относно интересите му и да понаучиш това онова например за риболова, ако той си пада по нещо такова. Ами да, трябва да му докажеш на практика че сте много подходящи един за друг и че ти си тази идеална бъдеща съпруга, която винаги го разбира и го изслушва и му помага в труден момент. Защото човекът много държи да може да разчита на дамата с която ще си прекара живата. В неговата ценностна система сигурността в една сериозна връзка и много важен елемент. На него му трябва надеждна партньорка в живота. За да му се представиш като такава, трябва да наблегнеш повече на естествения ти външен вид, без излишни модни чисто женски разкрасявания. Щото той търси сигурност, пък женските навици да си сменяте прическите и пребоядисвате косата и изобщо прекаленото обръщане на внимание към външността ти ще го дестабилизира. Ще си създаде погрешно представа че си повърхностна личност, пък на него му трябва сериозна жена. Еми какво да ги правиш мъжете, не са точно като жените за всичко, ама на теб нали мъж ти трябва, ще трябва да свикнеш да го търпиш някой хубавец, друг начин няма.

Редактирано от Belge (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този, който е писал горе е форумната врачка.

Хич, да му нямаш вяра. В 99% от случаите греши във всичко, а в 1% греши почти във всичко.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С риск да съм груб:

1. Толкова усилено се е опитвал да се "мачкате", но като е видял, че влиза в friend zone-ата си е казал "заеби"

2. Колко пъти трябва да се прави на кавалер за да му покажеш, че може да те има / ще спите - чакаш съвсем да изгуби интерес и после по форумите сълзи и сополи?

3. Нормално е като не му показваш да те остави и да мине напред. Ти какво очакваш - да седне да преживява?

Мъжете в това отношение сме били/сме/ще бъдем винаги на ниво "неандерталец" - ако не видим гърда/целувка с език няма да знаем какво ти е в главата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахахахха, това много ме израдва Д:Д:Д:Д Но , признавам, съветите са добри :Д  Благодаря му за ДЪЪЪЛГИЯ коментар ^^ :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахахахха, това много ме израдва Д:Д:Д:Д Но , признавам, съветите са добри :Д  Благодаря му за ДЪЪЪЛГИЯ коментар ^^ :D

Пробвай ги тогава и после сподели резултата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Толкова усилено се е опитвал да се "мачкате", но като е видял, че влиза в friend zone-ата си е казал "заеби"

2. Колко пъти трябва да се прави на кавалер за да му покажеш, че може да те има / ще спите - чакаш съвсем да изгуби интерес и после по форумите сълзи и сополи.

Мъжете в това отношение сме били/сме/ще бъдем винаги на ниво "неандерталец" - ако не видим гърда/целувка с език няма да знаем какво ти е в главата.

Няма такова нещо, грешиш !

Човекът е съвестен и с вродено чувство за отговорност, той никога няма да се подиграе на момиче, да го изиграе за една вечер в леглото съблазнявайки го с френч-кис.

Момчето просто е било привлечено на подсъзнателно ниво от женските феромони, които са го придърпвали като магнит към младото женско тяло. През лятото на морето, леко облечени младите дишат с пълни гърди летящите из въздуха вълшебни молекули на феромоните. Точно тези феромони са успели да накарат питащата да започне да го харесва. Тя е анализирала химическият им състав и мозъкът и на подсъзнателно ниво си е свършил работата на експерт химик-лаборант и е подал сигнал за разрешено влюбване. При културният обмен на лиги ( слюнка ) по време на мляскане ( целувчици бе), става същото. Жените анализират чрез рецепторите в устата си (без да го съзнават) дали мъжкарят е подходящ за създаване на потомство и ако отговорът е положителен, чак тогава си лягат с него. Ако резултатът от химическият анализ на лигите на мераклията е отрицателен, тогава женската му отказва съвъкупление, по всякакви измислени фалшиви причини.

Язък че са те приели по свещените Неандерталски земи да студентстваш там, нито френския си го научил като хората, нито от френч-кис ти разбира главата, пък да не говорим за възвишените френски любовни чувства. Ние съвременните човеци не сме потомци на Неандерталците бе, ало неукия !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аахахахах, изпълни ми вечерта с радост и щастие. Ставам от утре продавач на щастие, че много ми даде и няма къде да го държа.

В болния ти коментар има малко истина, но не представена по този начин. Обидата за френските неща няма да я коментирам, ти си злобен човек, някъде четох, че това са комплекси. Склонен съм да се двоумя, но в твоят случай има твърде...

Да не спамя темата. Нямам място в тази тема.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което аз ще ти кажа е само едно.

Познавам доста приятели такива , имаше положение до което мислих че наистина те харесва ДА , НО НЕ тъй като каза че прегръщал други момичета и те е игнорирал АКО ТОЙ НАИСТИНА ИМА ЧУСТВА КЪМ ТЕБ нямаше да прави това , нямаше да го прави пред теб поне , нямаше да ти каже че те дразни , да го оставиш на мира - НАЙ ВЕЧЕ ти сама си прецени , но и аз ще кажа като хаиди този човек не го познавам но така като наистина ти си го описала е пълен ''боклук'' по - добре не се занимавай с него като изключим България по целият свят има такива момчета , където тоя един ден ще е с теб другият ден с друга и не те познава.D

Редактирано от Platinisbg (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не гледайте отговорите преди да се отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно! И така:1.Напиши името на човек от срещуположния пол.2.Кой е любимия ти цвят от тези - Жълт,черен,зелен,син или червен3.Първият ти инициал: А-P,Л-Р,С-Я4.Месецът ти на раждане5 .Кой цвят харесваш повече-черен или бял6.Напиши името на човек от същия пол като теб7.Любимото ти число8.Калифорния или Флорида9.Кое харесваш повече: Езерото или океанът10.Напиши желание.Отговорите:1.Това е името на човека,в който си истински влюбен.2.Ако си избрал:Червено - Ти си жив и изпълнен с любов.Черен - Ти си скромен и агресивен.Зелен - Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие.Син - Ти си човек със спонтанен характер.Жълт - Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.3.Ако инициалът ти е:А-Р - Имаш много приятели и любов в животаЛ-Р - Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро щеразцъфне.С-Я - Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.4.Ако си роден през:Януари-Март - Годината ще е много добра и ще разбереш, че си севлюбил в този, който не си очаквал.Април-Юни - Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.Юли-Септември - Ще имаш незабравима година с много промени.Октомври-Декември - Годината няма да е от най-добрите, но щеоткриеш сродна душа.5.Ако избереш:Черно - Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има многопромени и ще се радваш на тях.Бяло - Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и щенаправи всичко това, но може и да не го разбереш.6.Това е най-добрият ти приятел.7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.8.Ако избереш:Калифорния - Обичаш приключенията.Флорида - Романтична душа си.9.Ако избереш:Езерото - Верен си на приятелите и си малко резервиран.Океан - Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час!!!УСПЕХ!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.Кой е любимия ти цвят от тези - Жълт,черен,зелен,син или червен

-Червено - Ти си жив и изпълнен с любов.

4.Месецът ти на раждане

-Януари-Март - Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се
влюбил в този, който не си очаквал.

Smqtai :D:tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.