Премини към съдържанието
vankata_6

Търся програма за правене на миксове

Препоръчан отговор

Трябва ми програма, която да може добре да прави mix на две или повече песни. т.е. за смесване и миксиране на няколко песни!Ако можете помогнете!!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Steinberg WaveLab или Adobe Audition ще ти свършат добра работа.

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря, но няма да е лошо ако можеш да ми дадеш и link, който да НЕ е от torrent! Публикувано изображение

VIRTUAL DJ ще ти свърши работа. Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

Благодаря! Само ако може един link за програмата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, но няма да е лошо ако можеш да ми дадеш и link, който да НЕ е от torrent! Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

Ейй, вие готованковците :)

Download: Adobe.Audition.v1.5

Download: Steinberg.WaveLab.v5.0a

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-доброто е Traktor

Публикувано изображение

Обаче, ако си новак си дръпни по-стара версия!

Разгледай този сайт : Сайт за трактористи

Редактирано от pavl0v (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо искам да се извиня за предните постове на модераторите и администраторите. :) Сега искам да ви попитам за някаква програмка за правене на миксове, без Трактор DJ, понеже ми е бая трудна.Ако не ви е проблем дайте линкче :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony forge, frooty loops или acoustica mp3 audio mixer би тябвало да ти свършат работа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо искам да се извиня за предните постове на модераторите и администраторите. :)

Сега искам да ви попитам за някаква програмка за правене на миксове, без Трактор DJ, понеже ми е бая трудна.Ако не ви е проблем дайте линкче :)

Намерих това и ми се стори доста простичко :PЦък

Ето още една миксираща която си търсех отдавна! Но несъм я теглил защото ми мина крастата!И мисля,че е демо :)

Цък

Ето още малко тук

Надявам се да съм помогнал макар и малко :)

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич искам да ти кажа че да миксираш музика не е толковаа лесно колкото можеби ти се струва когато слушаш някои Dj.Изравняването на биитовете става на ухо и при някои колеги може да минат години преди да се научат да го правят :).Аз лично не препоръчвам на никои мераклия Dj да си мисли че с PC се миксира качествено (не случайно известните ми колеги пускат от плочи) ,но сега не му е мястото за да коментираме кой на какво пуска. Иначе за програмка мога да ти препоръчам BPM Studio (потърси в google),тя миксира сама ахахахаха аиде bb от мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иначе за програмка мога да ти препоръчам BPM Studio (потърси в google),тя миксира сама ахахахаха аиде bb от мен.

Аве как така БПМ миксирал сам,тва е супер зле програма мн трудно се качка с нея.Зависи какво искасш но БПМ не е мн лесна програма.Може да пробваш с Тракто-ра не мн лоша като и свикнепш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве как така БПМ миксирал сам,тва е супер зле програма мн трудно се качка с нея

Air Alex ти Dj ли си ? Щото ако е така ще се радвам да намеря някой колега тук.

Иначе от 13 години си изкарвам хляба миксирайки,и на който съм препоръчал BPM Studio-то за любителски нужди никой не се е оплакал.

Трактора може да ходи да оре според мен,макар че някои колеги си бачкат с него в дискотеките ама там толко и миксират.

Ккато и да е момчето има право да избира и ако реши да опита BPM Studio нека ми пише ЛС ако има проблеми,с удоволствия ше помогна с каквото мога.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не несъм DJ,но горе долу съм на ясно и аз като цяло не харесвам Трактор-а.Обаче пат е лесен за работа ,а БПМ може само да смесва 2-3-4 песни в 1-на (Има и още екстири)Ама предимно е за това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве как така БПМ миксирал сам,тва е супер зле програма мн трудно се качка с нея.Зависи какво искасш но БПМ не е мн лесна програма.Може да пробваш с Тракто-ра не мн лоша като и свикнепш.

Аз съм ДиДжей,миксирам само собствена музика (Транс) и ще ти кажа че Трактор и Virtual DJ Studio са най добрите програми за миксиране чрез компютър!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся програма за миксиране на тракове с възможност за изравняване на бийтовете на отделните парчета и директен запис във формат mp3 или wave. Типичен пример е DJ Traktor , но при него версиите над 1.10 записват в някакъв негов си формат и няма възможност за конвертиране, а при версиите под 1.10 се получава някакъв странен проблем при парчета за които знам,че са с еднакъв (подобен бийт) ми дава че са коренно различни (като да миксираш техно с балада). Използвал съм и програми като Mix Vibe PRO, Virtual DJ, PC DJ и други, но за съжаление или не изравняват бийта както трябва или не записват директно в mp3... или все нещо не е наред. Ако имате някакви идей за свестна програма с въпросните изисквания или възможност за конвертиране на файловете записани от DJ Traktor в mp3, моля кажете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай с AtoMixMp3 или BPM Studio.

Първата каточели е по-простичка,и много лесна за работа.

За по-претенциозни миксове РС-то няма да ти свърши работа

...

П.П.А ЕТО какво намерих с търсачката,друг път и ти я ползвай :cheers:

ОПА !! линка към DJ.Software.2006 малко неработи,затова сега го качвам на rapidshare и когато съм готов ще дам линк

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И така великото upload-ване приключи Публикувано изображение ,ето го пакета в rapidshare

Dj Software2006

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aз също ти предлагам да опиташ с "BPM".Програмата е добра и за един непретенциозен микс ще ти свърши работа.Има опция да изравнява сама,но аз не бих разчитал на нея ако искам да държа повече време парчетата в микса.Тя по-скоро може да ти помогне да ги изравниш по бързо.Правил съм участия няколко пъти точно с BPM, вързан със смесител и се представи добре.Забелязал съм,че с Милениум се държи по-добре отколкото с XP.Поне при мене е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето линк за 3-ката на Traktor 3 Full.

2.5.3-то е значително по-добра.

Аз лично ползвам 1-чката и съм много доволен. Филтрите и са по-добри от по-новите версии(Ако се кефиш на ефекти).

Трактора за електронна музика е върха на айзберга. Всички останали програмки за смесване са за аматьори(ТРОПАТ ЯКО). Пробвал съм ги до една.

Пропуснах да кажа. Записваш си сетовете в реално време(така работи Трактор). Като свършиш експорт в .wav.Има даже опция да ти разделя микса на тракове. И после ги конвертираш в мп3.

Успех.

Редактирано от MDMA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.