Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Подаряване на неизползвани промоционални лицензи за програми за защита - част 2

Препоръчан отговор

Ползвали сте Kaspersky Anti-Virus  и ще ъпгрейднали до Kaspersky Internet Security ? Може да се върнете отново към KAV като въведете кодът за активация на антивируса. Ще мигрирате отново от KIS към KAV

http://support.kaspersky.ru/11205#block6

Въпроса беше, че ключа който имах ми беше даден от потребител от този сайт. Купих друг и сега всичко е наред. благодаря все пак за отговора :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 520
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Тъй като първата тема натежа много, отварям втора.   Първата част на темата можете да откриете тук.   Наслука в търсенето и споделянето на лицензи!

Подарявам 6 месечни лицензи за BitDefender IS 2014 от скорошната промоция - 4 броя 3 броя. Ще изгорят, ако не се активират до 20 -на дни.

Честито! Не си ми поискал.

Публикувани изображения

• 2 седмици по-късно...

Някой да има лиценз за НИС 2014?

Ще се опитам да ти взема. На ЛС.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да има за Есет Смарт Секюрити? 

Е нали ти дадох ко стана? :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За есет има колкото искаш едномесечни, а за тази някой имал ли е?

KFsensor

http://www.keyfocus....or/screenshots/

Аз намирам само неработещи ключове и вируси

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подпомагам с лицензен файл за AVIRA Antivirus PRO, валиден до 28.02.2015, тестов, напълно функционален, парола за сваляне - avira

Ето как да добавите файла:
24101323_2014-11-26_153936.png24101324_2014-11-26_154036.png

Линк за изтегляне:

http://rghost.net/59275038 

DHfPsaR.png

Редактирано  от hUstle
(преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ако сподели ключ за KIS, KAV или NOD32 ще бъда безкрайно благодарен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A здравей vadon , по принцип остават още две седмици , но след една заминавам за Англия по работа , та да не стане като миналия път 4 - 5дни без антивирусна докато намеря ключ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A здравей vadon , по принцип остават още две седмици , но след една заминавам за Англия по работа , та да не стане като миналия път 4 - 5дни без антивирусна докато намеря ключ.

Добре, на ЛС.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ако сподели ключ за KIS, KAV или NOD32 ще бъда безкрайно благодарен.

тук има за kis прочети как става активирането https://www.kaldata.com/forums/topic/101309-%D1%82%D0%B5%D0%BA%D1%83%D1%89%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D0%B8%D0%B3%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82-av-fw-is-%D0%B8-%D1%82%D0%BD/page-4

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Някой да знае промоций,ключове за Trend Micro Security 2015!? :shy11:

Ко те кефи тоз Тренд Микро?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ко те кефи тоз Тренд Микро?

от 7-8 год.съм само с него,а от една год. почти,откакто няма промоций смених всички антивирусни и немога с друга,а и тая ми е насърце!снощи исках да гледам мача от един сайт с много реклами и ми налепиха разни кукита!всичко ми се прецака и интернета-също!сутринта дръпнах тренд микро,изчисти всичко!в него има много инструменти,които ми вършат работа,2.5 гб боклук ми очисти,дублиращи файлове и др.!искам го!на мен ми върши работа! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от 7-8 год.съм само с него,а от една год. почти,откакто няма промоций смених всички антивирусни и немога с друга,а и тая ми е насърце!снощи исках да гледам мача от един сайт с много реклами и ми налепиха разни кукита!всичко ми се прецака и интернета-също!сутринта дръпнах тренд микро,изчисти всичко!в него има много инструменти,които ми вършат работа,2.5 гб боклук ми очисти,дублиращи файлове и др.!искам го!на мен ми върши работа! :)

тука има за 6 месеца http://go2.trendmicro.com/fearless_web_form/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване