Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Подаряване на неизползвани промоционални лицензи за програми за защита - част 2

Препоръчан отговор

• Отговори 520
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Тъй като първата тема натежа много, отварям втора.   Първата част на темата можете да откриете тук.   Наслука в търсенето и споделянето на лицензи!

Подарявам 6 месечни лицензи за BitDefender IS 2014 от скорошната промоция - 4 броя 3 броя. Ще изгорят, ако не се активират до 20 -на дни.

Честито! Не си ми поискал.

Публикувани изображения

На някой да му се намира излишен лиценз за ЕСЕТ Смарт секюрити.Име и парола,че не мога да обърна серийния номер нещо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!На някой да му се намира излишен лиценз за Касперски интернет секюрити?Благодаря предварително!

Коя версия?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя версия?

Аз лично няма да откажа ако имаш един излишен без значение от версията   :shy11:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подарявам едногодишен за Kaspersky Anti-Virus 2014! 

П,С. Подарен вече! Дадох го на първия който го поиска.

Редактирано от reyhan_84 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подарявам 6 месечни лицензи за BitDefender IS 2014

Здравей, бих се възползвал от един, ако все още са останали.

Благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Търся лиценз за KIS 2014.Благодаря предварително.

http://www.kaldata.com/forums/topic/175185-промоции-на-касперски-kav-kis-ksos/?p=2846165

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся лиценз за Bitdefender Total Security. Благодаря предварително. 

For getting this offer you need a Facebook accountJust go herehttps://www.facebook.com/bitdefender/app_118554158281905And give a LIKEPage will then give you an option to download Bitdefender Total Security 90 days installer

Bitdefender Total Security 2013 and 2014 - 90 days Редактирано от chochomen (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля за лиценз за касперски интернет секюрити 2014. Ако някой може да ме ориентира от къде мога да се сдобия с такъв, ще съм му много благодарна. Мерси предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, ползвам Eset Nod32 Antivirus от 5 г. и е бетон! Само че я ползвам с това ... от както го намерих се родих, иначе вариантите щяха да са на беплатен антивирус! Дано да съм помогнал! 

Редактирано от capnemo
2.10 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз ползвам Eset Nod32 Antivirus от 5 г. и е бетон! Само че я ползвам с това ... от както го намерих се родих! Дано да съм помогнал!

:D  Тия фиксове ги пробутвай  в маймундата. Що се отнася до Есет за него има така нареченият ЕСЕТАСПИРИН ПРОТЕКТ :ph34r:

.

Редактирано от capnemo
цитат (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D  Тия фиксове ги пробутвай  в маймундата. Що се отнася до Есет за него има така нареченият ЕСЕТАСПИРИН ПРОТЕКТ :ph34r:

.

ами за 5 г. не съм имал проблеми така че няма за какво да говорим повече ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте ! Ще помоля за лиценз на norton internet security 2013 - 2014. Лаптопа на жена ми направо зацикли , а тя милата останала без защита :(  :)  Благодаря ви предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера, тук на определени хора ли се дават лицензи или всеки може да го получи?! Май е първото, така като чета коментари и мнения само определени юзъри получават кодове, а те от там ги дават на приятели...не предполагах, че шуро-баджанащината я има и тук! :mad:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера, тук на определени хора ли се дават лицензи или всеки може да го получи?! Май е първото, така като чета коментари и мнения само определени юзъри получават кодове, а те от там ги дават на приятели...не предполагах, че шуро-баджанащината я има и тук! :mad:

Ако досега не сте ползвали пробна версия на Касперски може да ползвате 90 дневният триал от промото тука http://promo.kaspersky.com/forzakis

Ако имате проблем с получаването ми пишете на лично съобщение - имам един 90 дневен триал в наличност. 

Estimado Cliente,

Gracias por elegir productos de Kaspersky Lab para proteger su PC.

Su codigo de activacion es: =======================

Haga clic aqui para descargar el producto.

Saludos,Su equipo de Kaspersky Lablatam.kaspersky.com

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване