Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Подаряване на неизползвани промоционални лицензи за програми за защита - част 2

Препоръчан отговор

За Есет някой да има ключ?

Имам платен (към интернета - Виваком) лиценз, но не мога да си намеря ключа. ESET не ползвам - Линукс.

Но мисля скоро да спирам Виваком, така че и лиценза ще го спрат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 520
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Тъй като първата тема натежа много, отварям втора.   Първата част на темата можете да откриете тук.   Наслука в търсенето и споделянето на лицензи!

Подарявам 6 месечни лицензи за BitDefender IS 2014 от скорошната промоция - 4 броя 3 броя. Ще изгорят, ако не се активират до 20 -на дни.

Честито! Не си ми поискал.

Публикувани изображения

Бих я сложил, но с този онлайн инсталатор ми бъгва  все ми дава проблеми за фиксване, Искам да изтегля офлайн инсталатор, но за английска версия не видях...
Модератора ми прати лиценз-а

Ys8TJHF.png 

Редактирано от hUstle (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да има за КИС/КАВ 2015? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На някой да му се намира Ф-Секюр ИС или Битдефендер ИС за 1 година случайно? Или па в краен случай нещо друго 1-годишно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На някой да му се намира Ф-Секюр ИС или Битдефендер ИС за 1 година случайно? Или па в краен случай нещо друго 1-годишно.

имам за втората девет месечен ако искаш пиши

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся дългосрочен лиценз (6 или 12 мес.) за НОД32. Ако някой има такъв или има информация от къде мога да намеря - ще съм му благодарен.

Това, което се среща в нета са малки лицензи по 1 мес, което не ми върши работа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да помоля за лиценз за Panda Internet Security 2015 :) Използвах 6-месечен промо лиценз, но се наложи преинсталация и сега не мога отново да инсталирам антивируса. Благодаря предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да помоля за лиценз за Panda Internet Security 2015 :) Използвах 6-месечен промо лиценз, но се наложи преинсталация и сега не мога отново да инсталирам антивируса. Благодаря предварително!

http://www.tueapp.com/panda-internet-security-2015-giveaway/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, но точно този 6-месечен trial използвам; при опит за нова инсталация пищи, че на този компютър вече е активирана атази версия :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, но точно този 6-месечен trial използвам; при опит за нова инсталация пищи, че на този компютър вече е активирана атази версия :(

Пробвайте от тук: http://malwaretips.com/threads/panda-2015-released-direct-download-links.31667/#post-244235

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не иска  да ми приеме кода.Пише, че не е валиден за този регион.

За промоцията относно КИС.

Редактирано от DakataGb (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не иска  да ми приеме кода.Пише, че не е валиден за този регион.

За промоцията относно КИС.

Използвайте прокси! В темата е написано, но явно не си правите труда да прочетете всички публикации.

Аз не използвам КИС, но прочетох всичко, преди да дам връзка (линк).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Търся лиценз за NOD32. Ако някой има излишен и би желал да го сподели, да драсне :)

Редактирано от ivan_baroveca (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кодът за КИС получен през прокси се активира без проблем. Ако на някой му трябва да пише на лични.

Estimado Cliente,

Gracias por elegir productos de Kaspersky Lab para proteger su PC.

Su codigo de activacion es:ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте. Антивирусната ми се ъпдейтна, и сега ми иска ключ за Kaspersky Internet Security 2015 :( Ако може някой да ми даде ключ ще съм му много благодарен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Антивирусната ми се ъпдейтна, и сега ми иска ключ за Kaspersky Internet Security 2015 :( Ако може някой да ми даде ключ ще съм му много благодарен.

Ползвали сте Kaspersky Anti-Virus  и ще ъпгрейднали до Kaspersky Internet Security ? Може да се върнете отново към KAV като въведете кодът за активация на антивируса. Ще мигрирате отново от KIS към KAV

http://support.kaspersky.ru/11205#block6

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване